Krása

15 najlepších účesov pre dlhé, kučeravé vlasy

15 najlepších účesov pre dlhé, kučeravé vlasy

Nakoniec sme skončili tento vlasy sériu s najlepšími účesmi pre dlhé, vlnité vlasy (a pred tým, dlhé, rovné vlasy). Nakoniec sme sa presunúť na dlhé a kučeravé! Ten vzal looong čas na výskum, pretože to jednoducho nie je ten druh vlasov vidíme veľa na červenom koberci v týchto dňoch, a to aj keď je to veľmi bežný typ vlasov v reálnom živote. Neviem, prečo tomu tak je. Hej celebrity, by sme radi videli viac dlhými vlnitými účesy!

load...

Podľa obvykle, mám 15 celebrity vyzerá používať vodítko pre svoje vlastné styling inšpirácie. Všetci títo ľudia majú prirodzene vlnité vlasy v rôznom stupni curliness. Niektoré vyzerá by ste mali byť schopní získať au naturel, zatiaľ čo iní môžu vyžadovať určité finessing s nástrojmi.

Tu je vaše dlhé kučeravé vlasy inšpirácie:

Hlboké bočný diel

Camila Alves bol nosiť vlasy rovnejší v poslednej dobe, ale pred niekoľkými rokmi, keď sa húpal tieto zvodné, supermodelka-esquí kadere. Súčasťou je oveľa viac než na jednej strane, a všimnite si "vlnovka" -The trochu, 80s výšku v pravom hornom ktorý funguje veľmi dobre s kaderami. Kľúčom k úspechu je, aby srsť byť dostatočne dlhý, aby sa swooshed bit nevyčnieva na druhej strane; to by malo len splynúť so zvyškom vlasov.

Bočná časť

Aw, Pamätám si, keď to bolo Taylor Swift je go-to účes? Stále si myslím, že kadere sa hodí jej najlepšie. Tu, ona samozrejme používa žehličku získať dokonalý špirálový efekt a leštené, hladkú štruktúru. Bočná časť a rovnejší plocha cez čelo vytvára malý faux Bang-skvelý nápad! Rád by som, aby to bolo len o niečo menej "hotovo".

Centrum Part

Jemným stredovej časti, kučeravé vlasy môžu byť len sám robiť svoju vec. A čo keď to nie je technicky "v trende" práve teraz? Väčšina z nás zomrie mať Rachelle Lefevre so slávnou hrivu. Myslím, že trochu kučeravá štruktúra funguje dobre tu, aby to prirodzene vyzerajúce-kadere nie vždy musí byť dokonale pod kontrolou.

Side-Swept

Bočné pozametal štýly sú tak horúce práve teraz, a vyzerajú obzvlášť úžasné s hromadou kadere a objemu. Maya Rudolph narovnal vlasy o jednu tretinu až na doraz, aby sa mohla dosadnúť v hlbokej bočnej časti; Potom sa dotkla až kadere s železnou pred pripnúť je na jednu stranu. Gorgeous!

load...

Afro

Pokiaľ máte pevnejšie stočené vlasy, tak prečo nie ísť s ním vo veľkom štýle? To je to, čo Yaya DaCosta je tu, so zaobleným, vyhlásenie tvorby tvare definovanom mäkkým bočnej časti. Rovnanie len korene môžu pridať ešte väčší objem.

Ofina

Krútia a rany nie sú zvyčajne match-ak ste do, 90s-inšpiroval vyzerajú ako Mariah Carey. Nejako sa jej vždy podarilo vytiahnuť, em off, triky pohody, aby sa jej kadere neporušené miesto kefovanie je von a nechať niektoré z čela stále viditeľné. Beyoncé tiež robil verziu tohto štýlu v roku 2005.

Half-Up

S rovnejšie vlasy, napoly-up štýly môžu občas naraziť trochu dátumom alebo mladistvého. Nie tak s kaderami. Jennifer Lopez sa predná časť jej vlasov (hneď za ušami) a vytiahol ho do copu na temene hlavy, s použitím trochu vlasmi obalí pružný. S toľko hluku z chrbta a množstvom chladné textúry, štýl sa stáva moderný a super-lichotivé. 

Half-Back

Variácie na polovicu-up vlasy jednoducho pripnúť to polovičná chrbát, zachovaním rovné a elegantné na vrchole a po stranách. S pevnými kadere ako Thandie Newton, to je pre úhľadné kontrast medzi textúr. Tu, keď sa rozišli vlasy nádejné strelecké pozície, ale pohľad tiež pracuje s bočnou časťou, ako je vidieť na Lucy Liu.

Čelenka

Zabudnúť čelenky nosia tradičným spôsobom (príliš málo dievčenské). Spôsob, akým Katie Cassidy má na sebe jej, po čele, totálne povyšuje svoje kadere do luxe Boho nádhera. Táto metóda funguje najlepšie s kučeravými objemu, pretože rovné vlasy môžu vyzerať príliš ochabnuté a, 70s, a chudá pás je kľúčové. Alebo skúste vlasy reťazca, ako tie u slobodných ľudí.

High Ponytail

To by mohlo byť moje all-time obľúbené Alicia Keys účes. Non-kučeravé typy dokázali zabiť toľko objem v našich vysokých copy (ktoré sa dostanú smutnejšie a Skinner vyšší ideme). S prísnejšími kudrliniek je vrkoč časť môže byť doberali von vytvoriť veľký objem, zatiaľ čo zvyšok vlasov by malo byť všetko elegantné a ploché do hlavy.

Low Ponytail

Kučeravé low vrkoč môžu byť všetky druhy romantické, ako Selita Ebanks tu demonštrovať. Som rád, že sa krúti sú celú cestu cez, od korienkov až tipov, a potom ticho zhromaždili v zátylku. Ak chcete prejsť na vyššiu úroveň, si to mohol urobiť upravovaného cope: rozdeľte vlasy do dvoch vyššie elastická a vytiahnite chvost cez priestor.

Faux Bob

Faux bôby sa narodili pre vlnité vlasy-textúry robí kratšiu dĺžku oveľa ľahšie fake! Vanessa Hudgens dotkol zdvihla prirodzené kučery so železnou Pred nasadením do nízkej copu a strčil ju pod na zátylku. Potom pin, pin, pin vytvoriť tvar bob. Uistite sa, aby bolo ponechané niekoľko kusových von na prednej strane pre tento moderný, 20s úpravou.

High Updo

Nie je moc je krajší a jednoduchšie, než škrabanie svoje kadere celú cestu späť, mimo tvár a až do vysokého, floppy updo. Vyzerá to, že Eliza Doolittle možno práve urobil cope a nie vytiahol do konca celú cestu cez; potom připnul kadere do mäkkej hmoty. Som rád, že tam sú niektoré kusy unikajúci, a ako ukazuje jej peknú líniu vlasov. Takže bez námahy!

Top Knôt

Ďalšia updo myšlienkou je AnnaLynne McCord top knôt, ktorý je o niečo menší a väčšiu kontrolu než Eliza štýlu, a dokonca môže zahŕňať jeden z tých šišky vecičiek. Nechala kusy vlasy po oboch stranách tváre, vedľa uši, čo dáva toto trochu gréckej bohyne pocit. Love!

Low Side Bun

Kučeravé vlasy tiež vyzerá fab v nízko, objemný bun-moja obľúbená poloha je na stranu, rovnako ako Rebecca Gayheart robil tady. Milujem má kučeravé textúru po celú dobu s trochou tepla nástroje tvarovanie okolo tváre vytvoriť mäkké bočné tresk.

Dlhými vlnitými vlasmi Cheat Sheet

Aký je váš obľúbený pohľad na dlhé, vlnité vlasy? 

load...