Krása

Met Ball 2019-2015: musí vidieť krásu vyzerá

Met Ball 2019-2015: musí vidieť krásu vyzerá

Včera veľmi dôležitú udalosť konala. Nie, nehovorím o kanadský federálnej volebnej-hovorím ročný Costume Institute Gala v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku. Nazvime ju ďalej len "Met ples" v krátkosti.

load...

Zabudnite na Oscarov, pretože to je najviac vzrušujúce červený koberec udalosť na spoločenskom kalendári ľubovoľného veľmi dôležité osoby. A na kráse kalendára šéfredaktorov dobre, pretože zatiaľ čo väčšina ocenenie nocí cez januári a februári tendenciu. Ako môžem dať?. Podporovať určitý konzervativizmus s možnosťami vlasmi a make-up, Met Ball je, kde si môžete naozaj ísť všetci von. Tam je vysokej módy! Existuje celebrity! A viete, čo to znamená? Celá banda zábavné novej krásy hľadá nám odovzdať súdu. Whee!

Len rýchlo: tento trend sa zdá byť veľmi veľa retro, Staré Hollywood nejako vyzerajú, ktoré sme nevideli na chvíľu. A ja som ju miloval. Teraz choď chytiť sami čaj a Blankie a usadiť sa, pretože mám celú rana fotografií ukázať. Poďme začať!

BIG NEWS vo vlasoch: retro vlny a DEEP bočné diely

Diane Kruger:

Najväčším prekvapením večera pre mňa. Kedy Diane rastú vlasy tak dlho? A nosia červený rúž? Je to tak príjemné vidieť ju s takým radikálne odlišný pohľad na zmenu. Keby som chcel byť niť-vyberavý, povedal by som, že kadere sú tad príliš oddelené a je potrebné kartáčovaný spolu trochu viac, ako na múdre slová Kevina Murphyho v tomto vid. Ale to by bolo naozaj niť-picking.

Gisele Bundchen:

A tu je Gisele, ktorý je nielen krajší ako vy, ale aj lepšie matkou. Samozrejme, že vyzerá skvele, možno najlepší v noci, aj keď to nie je naozaj fér herečky musieť súperiť s modelmi. Som oveľa spokojnejší so svojou farbou tu versus poslednej dobe sme ho videli. A je to skvelý spôsob, ako urobiť retro look-vlasy má štruktúru, ale tuhosť, a potom tvár je celkom holé.

load...

Emma Roberts:

Roberts, ako je kameň, a to vždy vyzerá nádherne. Zvlášť milovať tento účes, pretože ako Gisele je, že to nie je príliš tuhá alebo staromódny. Nie ste si istí, čo sa deje s farbou hoci. Dúfajme, že je to len osvetlenie, pretože nevyhovuje blondínkou.

Penelope Cruz:

Dokonca Pene dostal do zvlnené vlasy akciu, aj keď vidím, že nemôže vzdať svojho podpisu očný make-up pre odvážne pery. Pozrite sa, ako existuje veľa spôsobov, ako interpretovať tento pohľad v modernom spôsobom? Proste by si rád videl viac vlasov cez čelo.

Blake Lively:

Dobre dobre dobre. Dostávame mať ďalšie nahliadnuť na Blakea novú farbu vlasov. A obávam sa, že to nezlepšuje. Nemôžem ani poriadne zhodnotiť make-up, je to tak rušivo. Rovnako ako Penelope, prajem vlasy klesli o viac ako čelo.

Lea Michele:

Nerád to hovorím, ale Lea Michele hľadá lepšie a lepšie. Bol som veľký fanúšik z rany, ako som si myslel, že naozaj mäkčené jej črty, ale kto vie, aká veľká by mohla vyzerať pri tejto hlbokej bočnej časti? Nešla na vlnách, a je to tak správne, myslím-the uhladenosť tohto štýlu vyhovuje jej najlepšie.

Madonna:

Dobre, kozmetické práca ma desí trochu, a myslím, že udalosť, ako je Met Ball je viac než hoden dotknúť sa vaše korene, ale inak je tento pohľad je klasický Madge. Skvelý účes, veľké obočie, veľké pery.

Updos môže ísť RETRO taky, vieš.

Amy Adams:

Neviem, ako sa cítim o tomto. Zbožňujem Amy Adams, kozmetický-múdry, a tlieskam jej na riziko, ale ktoré v skutočnosti patrí vrkoč tam? Alebo je to make-up, ktorý sa zhoršuje môj úsudok? Moc sa mi páči sparnom očí s bobule pery-jednoducho nie je istý všetky prvky sú harmonizujúci dohromady.

Taylor Swift:

Taylorov go-pozerať sa naraz všetky zlosť, vidíš? Ona to nie je jediný, kto robí riasy pery a vlny, takže myslím, že budem musieť zips moje pery Re: čo videl to miliardu krát predtým. Jedným z pozitívnych zmien: stiahla vlasy OFF čela, kde sa obvykle ju nosia. Detské kroky.

Lucy Liu:

Táto tenká hairband je pravdepodobne najlepšie vlasy doplnkom noci. Make-up je príliš fantastické. Lucy nestarne.

Eva Mendes:

Dobre, tak sa jedná o iný druh retro, ale je to retro však. Sakra, Eva je pritom ťažké tu nie je, že?

SVÄTÝ vlasové doplnky!

Kate Hudson:

To mohol byť roztomilý, či jej vlasy nepripomínal Nicole Richie je circa obdobie jeden z prostého života. Pretože mám rád myšlienku využitia trblietavé spony do vlasov. Jednoducho nie je vlasy, ktoré je rozladený, multi-farebné rozšírenie. Dokonca len kefovanie to by to bolo zlepšenie.

Jessica Alba:

Oveľa lepšie. Možno trochu princezná-y ešte, ale to dostane odíde odo mňa. (Okrem: že tehotenstvo žiara nie je mýtus Jej koža je smiešne bezchybné.).

JAS LIPS GO matná alebo lesklá.

Emma Stone:

A tu je môj súčasný obľúbený krásu crush prekvapujúce a nás poteší opäť s touto fluór lip-VEĽMI Diane von Fürstenberg jar / leto '11, nevieš? S Flick očné linky, obrovské množstvo dolárov, náušnice a texturey updo, to je dokonalosť. Ako zvyčajne.

Jennifer Lopez :

To je naozaj odlišný vzhľad Jenny z bloku, jej kože je oveľa menej opálená, ako sme videli, a potom je tu veľký červený pery, samozrejme. Nemôžem si pomôcť, ale zaujímalo, či tam je tieň príliš tmavé pery líniové deje na vonkajšom obvode, ale možno, že to osvetlenie vec. Celkovo si myslím, že vyzerá celkom báječné, a ukazuje, že naozaj môžete nosiť 17 rôznych odtieňov červenej na vašej osobe.

Gwyneth Paltrow :

Má Gwyneth mať růžovka? Myslím to vážne nie snarking. Jej koža vyzerá tak načerveno v poslednej dobe, a možno je to nemá nič spoločné s laserový resurfacing. Moc sa mi páči jej make-up tu, v opačnom prípade. Máme len zriedka dostanú vidieť jasný peru na ňu, a keď sa pozriete pozorne, to je spárovaný s nejakým naozaj chladnej trblietavých strieborné očné tiene. Jo, a ona má rozšírenie teraz. Milujem dlhé vlasy Gwyn.

LINER AND / OR tieň JE VŽDY VHODNÉ na červenom koberci.

Kristen Stewart :

Hovoriť, čo chcete o K-Stew je nevrlosť na červenom koberci, ale ona naozaj zamestnať nádherný maskérka robiť oči.

Ginnifer Goodwin:

Jéj! To je najviac vzrušujúce očný make-up v noci. A ako úžasne kreatívny je zamerať sa na vnútorné a nie vonkajšie kútiky očí? To je niečo, čo vlani sme vzali na vedomie na Giorgio Armani. Rozhodne som radšej ju do tyrkysovej hoci. A s náhrdelníkom, to je match-match v tú správnu sumu.

Zoe Saldana:

Pohľad naozaj low-key pre Zo Zo, ale funguje to.

Leighton Meester:

Awww. Moje dievča Leighton odchádzajú tekuté vložky vo veľkom štýle. Škoda, že som pocit, že z meh o tom. Nechápte ma zle, že sa rozhodol správne tým, že drží zvyšok tváre holú a vlasy, ale pretože tá je hands-dole jej najlepšie funkcie, mám pocit, že by sa mala vždy hrať to, vieš?

Jennifer Hudsonová:

Typické J-Huds gorgeouness. Videli sme tento účes skôr, a pravdepodobne aj očný make-up, rovnako, ale ja z celého srdca súhlasiť.

Isla Fisher:

Najlepšie vlasy v biz. (Dobre, Leighton taky.) Blake Lively, vidíš to? Tak ako tak. Isla naozaj necháva vlasy BE príbeh tu. Kontrast proti tomuto modrých šatách je mimo tento svet, a preto nepotrebuje moc iné ako jemne-zdôraznených očami.

Beyoncé:

Ako je možné, aby vyzerať tak dobre s palec alebo tak z koreňov a vlasy v nízkej buchta? Nie je fér, Beyoncé. Make-up je triumf zlatej a hnedej.

Chloë Sevigny:

Táto laň očami vzhľad mi trochu sorta pripomína iného Chloé-módne značky, ktorej pád očný make-up som spadol po uši zamilovaný. Myslím, že to potrebuje dlhé vlasy, aby šiel s. Alebo niečo. Necítim to prilba-like, robiť.

Sarah Jessica Parker:

Je zrejmé, že SJP nezobral moju radu druhý deň o očné tiene. Písal som o tom skôr, príliš -Keď vaše viečka začínajú ísť crepey, si absolútne nechcem upozorniť na oblasti s leskom. Matný tieň by to bolo ďaleko lepšia voľba. A možno rias hrebeň, ibaže by to channeling nový robustný riasenky trend.

A teraz pre perfektnú antidotum 572 libier make-up (a vlasy produktov) opotrebovaný hore:

Dakota Fanning:

Milujem mi nejaký Dakota Fanning. Ona je 17 a vyzerá to tak. (Rovnaký myšlienkový smer ako Hailey Steinfeld, obvs.) Som tak trochu pocit, ako zradca môjho obchodu s tým, že toto, pretože nemám rád všetky tohto farebné make-up, že všetci ostatní sú na sebe, ale ja som naozaj pocit, že toto novú tvár zrazu. Ako sme videli vyššie, Gisele urobila dospelú verzii. A celý koncept robí elegantné šaty s holým ish tvár je Kate Moss podpis ťah.

Takže možno budem tráviť viac času na vlasoch teraz, a menej sa svojím jasným zbierku rúžu.

A čo vy?

Ktorý Met ples vzhľad je váš obľúbený? Kto vám najviac sklame? Ako sa cítite o tom celý Old Hollywood krásy oživenie?

load...