Krása

Otázka: Aký make-up mám nosiť s okuliarmi?

Otázka: Aký make-up mám nosiť s okuliarmi?

Mám slabosť pre okuliare. (Najmä, ako každý, kto ma pozná, potvrdí, na mužskej populácie.) U žien, ktoré môžu byť rovnako rozkošný, ale ako okuliare, nositeľ ja viem moc dobre kráse výzvy sa snaží "im šaty" keď budete chcieť nosiť niečo iné ako pyžamá a balzam na pery. A potom je tu nie je zanedbateľná skutočnosť, že ste schopní skutočne vidieť, čo ďalej komplikuje záležitosť aplikáciu make-upu.

load...

Čitateľ Melissa presne vie, čo hovorím. Píše:

Keď mám kontakty na život je skvelý make-múdry, ale čo robiť o mojej make-up, keď mám okuliare? Proste sa zdá, že je rozptýlenie z mojich očí, a obrovský off bilancie na tvári ako celok s proporciami. Ja naozaj neviem, čo robiť s mojím tvárou - v skutočnosti som preskočiť robiť niečo s očami úplne, keď moje okuliare sú zapnuté.

Teraz viem, že pokušenie hodiť v kozmetickom uterák je skvelý, ale s pomocou Anne Hathaway a niekoľkých ďalších celebrít, som zhromaždil niekoľko pohárov pokyny pre kolegov štyroch očí:

LESS (LÍČENIE) viac

To naozaj je.

Viem, že pokušenie je kompenzáciu za okuliarmi vytočením to-ceste nahor, s make-up, ale môj osobný názor je, že je zbytočná. Niektoré recepty, áno, môže vaše oči vyzerajú menšie, a existujú spôsoby, ako sa vysporiadať s tým. Ale okuliare jednoducho nejdú s dramatickými dymové oči. Alebo ton farby po celú cestu až do viečka.

Je to niečo ako nosí veľké náušnice a veľký náhrdelník. Dokonca aj keď môžete vytiahnuť z tony make-upu sa svojimi kontaktnými šošovkami, tak nejako hodí, že ďalšie príslušenstvo do mixu môže vás vyzerať klaunovsky. Miesto.

ZAOSTRENÉ NA nádhernej pleti

Môžete mi veriť, to je Megan Fox?

Jej koža vyzerá úžasne tu, a je svedectvom o tento post o tom, ako urobiť minimálne make-up, zatiaľ čo stále hľadajú leštené. (Vzhľadom k tomu, verte mi, aj keď tento pohľad je low-key, to trvá nejakú jemnosť základným náterom, nadácie, osvetľovač a červenať, aby vaša pleť hľadá to žiarivý.) Táto časť bude trvať ešte dlhú cestu smerom k vytváraniu vašej nosenie okuliarov tváriť zámer. Nepáči jednoducho hodili ďalej, pretože ste nemali čas sa pripraviť (aj keď je to pravda).

load...

Nahá LIP sa nikdy nemýli

Obaja Megan a Jennifer Aniston vedieť:

Tie by mohli byť použité k sebe výraznejšie pery odtieňov (a môžete ich nosiť s okuliarmi, ale o tom viac v sekundách). Jednoduchý nude alebo ružové alebo broskyňové lesk na pery, je však ne-jasné. Zvlášť ak ste novým okuliarmi, má okuliare s tmavo alebo ťažkého rámu a / alebo nie sú moc make-up človeka. Keď budete mať pery jemné, že nebudeme bojovať s tým, čo sa deje hore hore. Ľahunké.

Oh, a to lesk miesto balzamom, keď nie je farba, pop lesku robí to vyzerať viac elegantné.

Zdôrazniť svojej línii rias-NOT viečka

A to ma privádza k nádhernej Anne Hathaway, ktorých realizácia môjho tu nemohla byť lepšia:

Takže som už povedal, že ide všetko dramatické na viečka, aby sa kompenzovala okuliare, nie je vhodné.

Znamená to, že by ste nemali nosiť ŽIADNE očný make-up? Hells no. Čo chcete urobiť, namiesto toho je zamerať sa na vymedzovaním línií a riasy, rovnako ako v ľudských silách. Takže: robiť ton čierneho volumizing maskary na horné i dolné riasy. (Nič z toho hnedého podnikania. Všetci vyzerá dobre v čiernej maskary.) Potom, ako Anne urobila, riadok po celú cestu okolo očí s hnedou alebo šedou alebo tmavo ceruzkou. (. Nie je black keď príliš drsný) by som urobil vnútorné okraje; nájdete tu tipy na nepremokavé vložky, ktoré trvajú. Ak musíte nosiť tieň, držať sa niečo naozaj mäkký, ako béžovej či broskyne. (PS Keď už hovoríme o broskyne, že broskyňa červenať a matný broskyňa lip sú vynikajúce!)

Môžete ísť o niečo ťažšie, s očami, ak máte na sebe okuliare bez rámikov, ako Alicia Keys tu:

Jo, a pretože niektoré objektívy vám môže dať tmavé kruhy pod očami, uistite sa, že sa budete riadiť svoj all-time obľúbené korektor tip na aby vaše oči vyzerajú úplne nahor a oddýchnuto.

GO a urob svetlou LIP

Môžeš! Naozaj. Tak dlho, ako vaše okuliare sú čierne alebo hnedé (nefarbené). A uistite sa, že to s rámami, ktoré sú dosť podstatná tiež, pretože potrebujú chunkiness im vyrovnať. Leona Lewis nám ukazuje, ako sa to robí:

Všimnite si, ako mäkké oko make-up je? To je môj obľúbený spôsob, ako nosiť svetlý peru Každopádne-púhym riasenky aj ten najmenší náznak očné linky, v podstate, ale je to ešte dôležitejšie s okuliarmi.

Chloë Sevigny platí pre klasické červené:

Opäť platí, že všetky prvky sú tam: nepredvídateľný, ťažšie rám (aspoň v hornej časti) a veľké pery, a minimálne oko. Milujem tie dlhé riasy!

NOSTE farebnými TIEŇ NA VLASTNÉ RIZIKO

Brights na oči môže byť riskantné s okuliarmi alebo bez nich, ale ak ste chcel skúsiť to, prosím, pozrite sa na okuliare superstar Alicia Keys (opäť) pre inšpiráciu:

Zábava, že jo? Existuje celý rad dôvodov, prečo to funguje tak dobre: ​​a) Je zameraná práve okolo línie rias. B) Je to "uzemnený" s hnedou / čiernou očné linky. C) Rámy sú čierne, robustné a moderné, takže sa "zápas" (farebné rámčeky by bolo katastrofálne!). D) brit je mäkký a lesklý. E) zvyšok jej oblečenia nezavádza žiadne iné farby.

A teraz mi povedz:

Nosíš okuliare? Ako budete nosiť make-up s nima? Myslíte si, že výzva nájsť? Ktoré Celeb myslíš skaly jej okuliare najlepší?

load...