Krása

Zlaté glóbusy 2019: 10 najkrajších krásy

Zlaté glóbusy 2019: 10 najkrajších krásy

Dúfajme, že nie si chorý napriek tomu hovorí o Zlaté glóbusy. Pretože okrem galériu všetkých fotiek, a tak veľmi veľa, ako -tos, stále je potrebné ju analyzovať!

Ja jednoducho milujem dobré ocenenie ukazujú krásu vrchole, alebo nie? Som zúžil veci nadol na iba 10 top vyzerá, že som myslel, že sú skvelé. Na kreativitu, červený koberec-vhodnosti a čo je najdôležitejšie, len všeobecné krása báze. Potom vám poviem o tom, kto som nezahŕňala. Ktoré vás môžu prekvapiť!

load...

Tu ide.

Kerry Washington: Robí to na zozname, pretože z jej vlasov. Ja neviem, či vždy mala ofinu, ale nemyslím si, že sme videli ju nosiť takto, úplne rovné a s vyhovujúce lob-po dlhšiu dobu. (Ak chcete vidieť, ako rozdielne je to, tu je jej posledný BEAUTY EDITOR vzhľad.) Rád by som vidieť, ako priekopy upozorní, a tiež, že purpurovej očné tiene. Dodávajú nič a iba odviesť pozornosť od jej krásu.

Jessica Chastain: Vyzerá ako morská panna! A myslím, že v najlepším možným spôsobom. Viem, že to vlasy nie je pre každého aspoň spredu, kde sa akosi vrcholy na oboch stranách. Ale napodiv, som do neho. Z každého, Jessica vytiahne z Old Hollywood pôvab najlepší. To jej jednoducho vyhovuje. Teraz, len keby sme mohli urobiť niečo dostať táto žena obočie ceruzku.

Emily Blunt: Chystám sa dať to tam, že si myslím, že vyzerá najlepšie ona niekedy v noci pozrel. Docela obrat z akéhokoľvek-the-eff sa deje u kritikov Choice Awards. Tu nemôžem nabažiť tejto pekné balerína drdol (ktorý sa skrýva jej sporný BRONDI farbu vlasov), a najmä na make-up, ktorý je dokonalosť. Je to všetky národy presýpacích, a to je to, ako to urobiť.

Katherine McPhee: Ja viem, ja viem, že to nie je presne to, A-zoznam. Ale dobré vlasy a make-up je potrebné získať úver v prípade úveru je splatná, a ja som vlastne schvaľuje to. Aký to fantasticky tvarovaných top knôt! A potom sa jej zlý makeup práca ho naozaj povznáša. Pleť vyzerá svieža a krásne, veľké obočie, a to sú dymové oči mojich snov. NARS, mimochodom, a ja budem vysielania ako na to skoro.

load...

Lea Michele: Oh, lea. Vlastne som rád, že teraz. (Weird, pretože sa stále vydáva, že sa snažia príliš tvrdý aura, ktorá používa, aby ma k šialenstvu.) Ale beauty-múdry, Lea má naozaj prísť do jej vlastnej v poslednom roku alebo tak nejako, a myslím, že vyzerá tu celkom adorbs , (Oveľa lepšie ako u ľudovej Choice Awards.) To sú nekompromisné hlboké pálením, na just-správnej kaskádové vĺn, pop farby do náušníc a svetlo ružové rty-, ktoré hrajú mimo vyššie uvedené opálenie. Na nikoho iného, ​​tak by som to nerád, ale na Lea je to tak akurát. To je mladá, svieža pôvab v celej svojej kráse.

Isla Fisher: The over-one-rameno vlny sú klasika. A nie, že to nie je nová krása nápad alebo tak niečo. Ale stále nevedia, ako Isla stiahol ich off-farba je úžasná a jej štruktúra vlasov vyzerá mäkké a prijemne. Nemenej dôležité je, že sa rozhodol pre super neutrálne make-up s výnimkou tej pekné bobule pery. Vyzerá oblečená, ale nie príliš "robiť."

Megan Fox: Tu je ďalší vlnité vlasy-pic, ktoré som si vybral pre mnoho z rovnakých dôvodov ako Isla. Okrem toho, že Megan je natoľko fyzicky dokonalý, že skoro vyzerá ako brunetka Barbie teraz. Nechceš hrať s vlasmi? Ja viem. Mimochodom, čo sa mi páči tu je kontrast lesklé (a dobre zvýraznených) bruneta vĺn stanovených proti ružovosť jej make-up a náušnice. Je to tak príjemné vidieť Megan sa k tomuto nenápadné kúzlo teraz namiesto zmyselnosť in-your-face z červenej pery vždy použité, aby ju vidieť.

Sienna Miller: Čo to.? Viem, že si myslíš, že práve teraz, a ja to chápem. Pravdepodobne je to môj Sienna crush zabrúsiť, pretože ona bola preč od červenom koberci na chvíľu počas tehotenstva a teraz ako novú mamičku. Ale ma vypočuj. Je tu niečo, čo musím zatlieskať o tom, ako má na sebe prakticky žiadny make-up a vlasy sa poškriabaný späť z tváre do nízkeho drdolu, a stále vyzerá hlúpo nádherný. Je to ako ona hovorí, nemám ani to skúsiť. Vidíte, ako je to oveľa chladnejšie než, povedzme, spackle z Julianne Hough?

Amy Adams: Niet divu, Amy je zvyčajne jeden z mojich červenom koberci faves takže je priamo na vrchole môjho zoznamu pre túto udalosť. (Ja by som dal jej ten rozdiel voľby vzhľadu svojich kritikov, hoci.) Čo funguje tu je bočný čiastočný oveľa lepšie ako Amy v centre-a moderné vziať na 1920 prstov vlnách. (Viete, že bude Desať rokov byť horúce v tomto roku, s The Great Gatsby vyjde v máji). Pomáha tiež, že má najviac rozkošný, infekčné úsmev. Roztomilosť zosobnená!

Marion Cotillard: Ona vyhrá to pre mňa! Hoci Marion má niekoľko mine pozdĺž cesty (kašeľ * Critics 'Choice Awards * kašeľ), je to v podstate sen krása redakcie na červenom koberci, biť tie pravé tóny trendu-uvedomenia a krása. Som rád, že má na sebe vlasy v tomto novom mini-trend: super-dlhé a super-rovno, ale z tváre a zastrčil za ušami. (Stacy Keibler to urobil taky, a pozrel sa prekvapivo skvele.) Marion make-up, taky je vynikajúci: ružové líca a pery len pop šumivého modrozelenej mačacie očné linky pozdĺž rias linkami.

A teraz, než pôjdem, len niekoľko rýchlych slov o tom, kto nebol na mojom zozname:

  • Lucy Liu: Ja zvyčajne ju milujem, ale myslím, že rybí chvost vrkoč vyzerá teraz starý, v skutočnosti nebolo vhodné na červenom koberci, a to vôbec nie ísť so svojím veľkým, ol Marie Antoinette šaty. (Aj keď, ak sa vám páčil vrkoč, mám ako na to tu.)
  • Jessica Alba: Všetci nepríčetný o oranžovú rúž, ktorá bola odvážna voľba pre istotu. Ale som si nemyslel, že to dopadlo s ňou Marilyn Monroe vlasy, náhrdelník a šaty. Navyše si myslím, že cool-posilnil lip (rovnako ako moje súčasné posadnutosti, fuchsie!) By to bolo viac lichotivé na jej teplý tón pleti.
  • Claire Danesová: Amazingness, že práve mala svoje dieťa pred mesiacom! A vlasy je všetko skákacie a tak. Ale ja nechápem heavy-duty dymové oči fetiš. Pre raz, rád by som ju vidieť s holou tvárou vzhľad.
  • Anne Hathawayová: zzzzzz. Ginnifer Goodwin potrebuje, aby jej požičať nejaké short-vlasy tipy!
  • Nicole Richie: rekvizity k nej snaží modré očný make-up trend. Ale niečo stratil pri plnení a to ju vo veku od 20 rokov.
  • Julianne Hough: Páčila sa mi myšlienku, čo robí (zlatý make-up, v pohode Quiff), ale mala na sebe waaaay príliš očné tiene. Rovnako ako zlato hodil po celom nej.

A najhoršie v noci, to musím byť rozhodujuca medzi Kaley Cuoco (strašidelné tmavé rúže a zodpovedajúce korene) a Jennifer Lopez (úplne bizarné využitie zvýraznenie kontúr a plus podozrivo klenuté obočie).

Co si myslis?

Kto boli tvoje obľúbené GG? Ktorý vyzeral úplne bla, zlé alebo vyložene desivá? Ak by ste mali nosiť jeden pohľad v reálnom živote, ktorý by to bol?

load...