Krása

MTV film udeľuje ocenenie 2018: vyzerá naozaj krása

MTV film udeľuje ocenenie 2018: vyzerá naozaj krása

Dva najviac vzrušujúce novinové správy dňa, pokiaľ ide o mňa, má čo do činenia s Emmou Stone a Leighton Meester. Konkrétne ide o ich vlasy na MTV Movie Awards včera večer Emma späť na červenú, čo ma teší veľmi, veľmi veľa (aj keď som bol naozaj začína sa dostať do blond) a Leighton už vystúpil s rozprávkovou vyzerajúce Ombre (napriek moje vyhlásenie, že jeho 15 minút vzrástli). Mám rád dobré červený koberec krásu reorganizácii, alebo nie?

load...

V ďalších noviniek, Hailey Steinfeld, ktorý ich všetky 14 rokov, opäť dokazuje, bez námahy ešte nanajvýš sofistikovanú názor, pokiaľ ide o kráse (a módy). Nie, to nie je fér, ale my dospelí by mali vziať na vedomie. A len čakať, til vidíte Elle Fanning, 13-ročný sestra Dakota. Le povzdych.

V každom prípade! Lesť všetky tieto kolagénu bohatého na doplnenie a twentysomethings vás začne deprimovať, som tiež dostal fotky podeliť o i-nádherné Reese Witherspoon, Cameron Diaz a Brooklyn Decker. (Oh počkať, Brooklyn je len 24. Len Musíme si pohovoriť o tom, ako je jej krása pohľad ju starnutia.) A mnoho ďalšieho!

Takže Emma Stone má ryšavé vlasy znova.

Vitaj späť, Em! Nie je príjemné prekvapenie, že ju vidí športové farbu mala už narodili? Aj keď si nemyslím, že je to tam ešte dosť prebiehajúce od svetle blond do tej krásnej lesklé gaštanové bude pravdepodobne trvať niekoľko pokusov, ja proste milujem, čo to robí na koži už. Tiež: môžeme hovoriť o tom Kick-Ass Flick očné linky Má deje? (Viď obr hore.) Musím zvládnuť to.

Leighton Meester je neskoro na party Ombre (ale my jej odpustí).

Zrovna, keď som myslel, že tieň sa konečne finito, von vychádza Leighton a ja to všetko kopať znova. Je to preto, že má všetky prvky, ktoré robia to vyzerať doprava: dlhé, vlnité vlasy, bez ofiny a bohatý brunetka farbu. (To je dôvod, prečo to nefungovalo na mňa, pretože som chcel byť blond, s ofinou, a moje vlasy sú tiež bolestivo rovno.) To len dokazuje, že Charles Baker Strahan -ich kaderník, ktorý som včera v rozhovore pre túto príspevok bol vyvinutý pravdu.

load...

Priama citácie: "Ombre nie je nevyhnutne vždy,ven, 'pretože to, čo sa deje v prírode. Vidíte-li malú blondínku v zime, kedy sa jej prirodzená farba nedostane toľko svetla zo Slnka, konce vlasy vyzerajú intenzívnejšie. Ale keď to ide príliš ďaleko, to je len dobrý vzhľad, ak ste v punkovej kapele. Takže myslím, že tieň nie je niečo, čo je to zjavenie, je to len preháňa, čo sa deje prirodzene. "Takže inými slovami, môžete ešte skúsiť tento trend (DIY návod tu) tak dlho, ako ste pútavé o tom.

Hailey Steinfeld vie, ako na rock červenú peru.

Cítim sa trochu zle chváliť voľby 14 rokov staré make-up (pretože po pravde, nemyslím si, že moja mama by si nechaj ma ísť von z domu s červenou rúžom na), ale treba povedať, že táto vyzerá fantasticky. A dospelý-up-to dlhá cesta od balerína drdol a hairband sme videli ju nosiť na Oscaroch. Som tiež prahnúť po dlhé vlasy, ktoré má niekoľko vĺn, ale nie je všetko robustné a tak ako mnoho jej vrstovníkov Hollywood. Ako je tento ďalší.

Teraz prerušenie tohto programovania pre zvláštne krásu výstražným zdvorilosť Amanda Bynes.

Nechcem, aby vyzdvihnúť na zlé Amandu moc, ale musel som sa zaradiť tento pic, ako krátkom príklad čo nie Do. Vlasy! Je to tragické. Prosím, kefu a oddeliť krúti. To je všetko.

Elle Fanning ukazuje, prečo je život nefér niekedy.

Vedeli ste, že tam boli dve sestry Fanning? Elle vyzerá rovnako ako Dakote. A ja som jediný, zisťujú, že je ťažké uveriť, že je 13? V tej dobe som rozhodne nevyzeral takto.

Kristen Stewart vyzerá glamazing!

Bude si vyskúšať, že hriva umne strapatými vlasmi. Je to celkom niečo, nie? Som naozaj kopať tento nový atraktívny vzhľad pre K-Stew. Ako obvykle, ona tiež nosí najlepšie očné tiene, sivé-ish hnedo-ish paletu, ktorá nie je ani príliš tvrdá, ani príliš mäkká. Oh Kristen, že rastieš na mňa.

Emma Watson vlasy je v ťažkej fáze.

Zdá sa mi to? Vzhľadom k tomu, že som po pravde nie je najväčší fanúšik krátke vlasy? Dosť možno. Ale stále pocit, že to, robiť zanecháva trochu niečo k dokonalosti. Keď Ginnifer Goodwin narazí na červený koberec, aj keď nebudem kopírovať jej rez, môžem stále oceniť, ako dobre ju nosí. To vyzerá ako to, čo to je: krátke vlasy rastú von.

Blake Lively vzhľad zdôraznil; vráti ísť k broskyňa make-up.

Je to Leo? Nahé fotky? Jej Jessica color Rabbit vlasy (múdro stiahol späť na túto akciu)? Nech je to čokoľvek, Blake nie je v jej najlepšom sem. Tam je nepatrný Eagle deje, rovnako ako to sakramentsky broskyňový tieň, aj keď to nie je tak intenzívne ako sme videli predtým. Modré šaty, ale je veľký farebný pre ňu.

Selena Gomez; Vždy adorbs.

Nič moc sa tu povedať, pretože Selena je jedným z tých šťastných Peeps, ktorí nikdy robí kozmetický chybný krok. Trochu nuda pre nás skvelé pre Biebs.

I Heart Rosie Huntington-Whiteley vlasy moc.

Úradujúci nemusí byť jej silnou stránkou, ale Rosie práve pristál sama vo svojom Účesy a farby zložky. (Ach áno, mám zložku-počítač jeden, kde som podať takéto veci.) Som rada, že to nie je svetlovlasá blonde (odhalenie tohto oživenia blonderexic), a tiež to, že ona je športový klasickou half-up, napoly-down " áno, čo je jedna z mojich najobľúbenejších štýlov rovnako.

Cameron Diaz sa zmiernil jej blondínkou.

Keď už hovoríme o tónovaný-down blondínok, všimli ste si, ako Cammy viac medu ako platiny v týchto dňoch? Šikovný ťah, ak sa ma pýtate. To ohrieva jej koži, nie je tak tvrdá. Aj keď vám všetkým držať hovoriť ona hľadá trochu drsné tvárou v tvár v týchto dňoch. (Ja súhlasím, mimochodom, ona sa zdalo, že predčasné starnutie, ako je jej ešte len 38, ale zároveň si myslím, že musíme dať pochvalu, kde je to z dôvodu, pretože sa nestal plastový netvora jeden.)

Reese Witherspoon je rozstrapatené vlny sú skvelé. Jej očné tiene? Nie veľmi.

Love Love Love vlasy na Reese-so oblázkovitý a mladistvý, v dotykovou tak, že Beyoncé je tu nebol Ale očné tiene má ísť. A myslieť si, raz som ju pochválil za jej Skillz v tejto oblasti. Proste si nemyslím, že chceme mať farby v očnej oblasti, ktorá nás robí vyzerajú choré alebo mrtvolnému. O čo lepšie by uhlie, námorníctvo, a to aj tmavošedý vyzeralo, pýtam sa vás?

Brooklyn Decker potrebuje prestať sa snaží vyzerať staršie.

Viem, že sa snaží, aby sa stal vážnou herečka a všetko, nie je modelom, ale nemôžem si pomôcť, ale myslím, Brooklyn potrebuje kozmetický zákrok. Ona nemusí nutne ísť už s vlasmi (pretože som povedal, že bôby sú celkom on-trend práve teraz). Ale aspoň niektoré farby alebo záujem na make-up prednej strane by bolo pekné. Nemôže udržať na sebe tento hlasné šaty a očakávať, že budú robiť všetku prácu.

A konečne, Nicki Minaj neustále snaží začať lip liner trend.

To sa nestane.

A to je zábal! Povedz mi:

Ktorá červenom koberci vzhľad bol váš najobľúbenejší? Kto myslíte, že potrebuje najviac pomôcť? Ako sa cítite o Emma Stone a farba vlasov mení Leighton Meester je?

load...