Krása

Makeupový umelec Andrea Claire na jej musia mať kozmetické výrobky a ďalšie

Makeupový umelec Andrea Claire na jej musia mať kozmetické výrobky a ďalšie

Maskérka Andrea Claire.

Dnes by som rád, aby vám predstavil Andrea Claire, je Singapur-založené maskérka (ona tiež robí vlasy!), Ktorého down-na-zemi spôsobom popiera jej pôsobivý životopis a Insane talent.

load...

Prvýkrát som sa stretol Andrea v jej bývalom rodnom Toronte, kde som ju pred rokmi v rozhovore pre časopis príbehu. Nemôžem si spomenúť, veľa o tému, ale spomínam si, že ma veľmi veľkoryso pozval k nej domov na maratón make-up zasadnutí! 

Priniesol som svoj úlovok produktov, ktorú prešiel jeden po druhom, ktorý mi hovorí, držať a ktoré sa mi nevyhovovala. Na konci, to urobila moja make-up, ak tomuto dňu, to zostane jedným z mojich najobľúbenejších vyzerá EVER. 

Celú tú dobu, keď upustiť neskutočnú množstvo rád, v skutočnosti, Andrea bol prvý, kto mi ukázal, aký veľký farebný parník mohol vyzerať, a ja som od tej doby to páčilo.

Spýtal som sa Andrea s nami podeliť ňou vôbec najobľúbenejšie produkty, tipy a ďalšie.

Aké sú niektoré z vašich Najväčšie úspechy by sme mali vedieť?

Som licencovaný kaderník a maskérka s potlačou, vzletovej a pristávacej dráhy a on-air makeover skúseností v Toronte, Singapure, New York a časti medzi nimi. 

Moje televízie a on-air človeka úspechy patrí Kanade, štýlovému Cigánov, tak šik, kanadský idol a rôzne televízne hosťujúci vystúpenia. 

Moja práca bola vidieť v kampaniach pre L'Oréal Paris, Revlon, Lancôme, Unilever a Procter & Gamble, a ja som viedol tímy pre týždňov módy v New Yorku a Toronte. 

Moje celebrity klientov patria Lady Antebellum, Great Big Sea, Kelly Rowan, Miranda Richardson, Sarah Slean, Alanis Morissette, Bill Nighy, The Veronicas, Natalie Imbruglia, Dayle Haddon, Hot Hot Heat a ďalšie.

load...

Kto sú vaši krásu ikony?

Katherine Hepburn, Audrey Hepburn a Veronica Lake. Milujem Adamovho rebra a Prázdniny v Ríme.

Aké sú kozmetické výrobky, ktoré nemôžu žiť bez?

L'Oréal Paris Objemná pôvodného objemu budovy Mascara nikdy presahy a uvidíte riasy. Riasenkou, nosiť, nenechajte vás, a nosiť nemusíte byť príliš subtílne o tom.

Použil som Jemma Kidd make-up Školské orosený žiara celého Radiance Creme už roky. Je to najlepšie pre zvýrazňovač na vrchole červenať, na obočie kosti-kamkoľvek budete chcieť veľký žiar. 

FACE atelier Ultra Foundation je základom na báze silikónu, ktorý dáva veľkú pokrytie, ale vyzerá to, že koža v stave beztiaže a priedušná. Aj nosiť, a to inklinuje byť moja číslo jedna go-to v mojom kit pre natáčanie taky. 

Ak ste nevyskúšali Cargo EyeLighter potom choď si jeden! Je to zjasňovacího, keď vidíte tú malú oslneniu v slzných kanálikov, že celebrity majú na červenom koberci, to dostanete to! To je perfektným doplnkom akejkoľvek očný make-up, alebo na vlastnú päsť s cieľom oživiť unavené oči. Vlastne som dal svoju novú k celebrita som pracoval na v poslednej dobe, takže musím získať ďalšie.

NARS Blush v orgazmu je nádherný červenať pre väčšinu odtiene pleti a určite rozjasní žiadnu tvár. 

MAC Powerpoint Eye Pencil v šedej Utility je jemnejší než čiernou farbou, a ja nie som fanúšik hnedé očné linky, nemám ani vlastní jednu, a to vo svojom make-up kit, ani pre osobnú potrebu. Šedá je veľký deň odtieň. Alebo, ak chcete sa pokúsiť o dymové oči, ale majú strach, skúste to na šedú zmierniť do drámy čiernej. 

Tieto obľúbené všetko spojené urobiť veľký deň make-up pre každého.

Ktoré kozmetické výrobky si myslíte, že môžete ušetriť?

Šetriť na riasenku pre istotu! Pre módne vyzerá, že nebudete používať dlhší čas, by som šetriť, ale pre základné každodenné go-do krásy taške, investovať do neho.

Aké bolo vaše prvé vône?

Dior jed. Prakticky som kúpal v ňom.

Ktoré vône nosíte teraz? 

Nenosím vôňu teraz. Jeden rok, pre moje 32. Narodeniny, všetci moji priatelia mi kúpil parfum. Myslím, že mám osem fliaš, ktoré denne. Napadlo ma, či by som mal sprchovať častejšie ako raz denne. Myslel som, že to bol náznak! 

Aký bol váš najväčší krása zlyhať?

Bol som dospievajúci v 80. Rokoch, tak som urobil všetko krásu zlyhá! Veľkú vlasy, asymetrické strihy Sassoon, trvalej ondulácii, upozorní na, Flirt gél farba vlasov, krysa-tail (jo, to bolo zlyhanie!). Jediná vec ma mrzí, bolo to, že potkania chvost!

Aký je váš najväčší krása pet naštvať?

Obočie. Konštantný opakovanie zlé. Existuje dostatok články napísané na rôznymi postupmi, myslím. Dámy, poď! To Rives ma k šialenstvu. Je ťažké, aby obťažovať perfektný cudzinec a hovorí: "tu je moja vizitka, prosím, je to na mne, aby som ich opraviť." To by malo byť takmer sponzorovanej verejnej služby oznámenia.

Aká je vaša číslo jedna najlepšie Kozmetický tip?

Brať vitamíny a pije veľa vody. Klišé, ja viem, ale to je priepastný rozdiel. A neprestávajte hydratačný na svoju tvár. Cream celé vaše telo. 

A byť šťastný šťastie nemá vyžarovať do svojho vonkajšej žiary. To je naozaj to, čo je vnútri, že sa počíta. No, a navyše dobré obočie!

Viac od Andrea nájsť na Twitteri a Instagram. 

load...