Krása

Ako nosiť smaragd makeup, pantone farbu roka

Ako nosiť smaragd makeup, pantone farbu roka

Mýlil som sa. Na týchto jar 2019 dráhy vyzerá založený, bol som tak, tak istý, že Pantone sa chystá zavŕšiť nejaký odtieň modrej ako najteplejšie farbu 2019. (Vieš, ako Tangerine Tango bolo v móde v roku 2018, a my sme šli spoločne blázon oranžové rúž.)

load...

No, teraz sa ukazuje, že zelené živé smaragdovo zelená, je vlastne farba sa pozerať na rok dopredu.

"Živý", "žiarivé" a "svieži", ako ho popisuje spoločnosť. A vieš čo? Som úplne dole s nejakou smaragd v šatách.

Alebo náušnice.

Hej, počkaj! Páčilo sa Angelina Jolie bez pomoci spustiť tento trend? Dobre, možno nie. Urobili sme vidieť Kate Middleton v smaragdovo zelených šatách, keď sa ukázal svetu svoje nové rany na druhý deň.

V každom prípade, v oblasti módy alebo doplnkov, som nad tým. Ale make-up? No, to je trochu zložitejšie. Modré bol v mojej zóny pohodlie, ale zelene. Nie je. Aj keď mi bolo povedané, že smaragd je pomerne univerzálna farba, ktorá len o nejaký tón pleti možno zložiť. Myslím, že je to preto, že je to tu celkom dosť modrej v ňom (v protiklade k lovci zelených či armádnych greeny, ktoré nemajú rovnakú iskru).

Je zrejmé, že je čas pozrieť sa na dráhach na nejakú inšpiráciu.

Rovnako ako u iných "tam vonku" farbu, myslím, že najjednoduchší spôsob, ako začať nosiť tento odtieň je usmerňovať Stella McCartney je jarné show a dostať to všetko vo svojich vodovody:

Ide o pohľad som na sebe v lete už roky (ma naučil dávno by dnes Singapur-založené Andrea Claire, jeden z hŕstky vizážistov, ktorí doteraz sa mi chcelo spustiť okamžite domov a umývanie off jej "práca"). Chcete hit zelené vložky, aby sa na spodných vodovody a to je všetko, žiadna farba kdekoľvek inde, len zdravé, čerstvé kože a bare-ish pery.

load...

Pre túto výstavu, Pat McGrath používa CoverGirl kráľovná kolekcia Vivid Impact Eyeliner v Jade, ale bohužiaľ to nie je k dispozícii v Kanade, takže dobrý sub by bol YSL je vodotesná líniové Amazon Green.

Ďalšou možnosťou by bolo nosiť výstelky celú cestu okolo očí, a la Kenzo:

Čo robí túto prácu (okrem extrémne dôvery)? Myslím, že to je spôsob, akým je farba ponorí do "V" pri trhacích potrubia. A stredy spodných rias linkami sú ponechané holé. By ste určite potrebovať dobré, jemne nahnutý štetcom nakresliť tvar, tu to bolo MAC 210 Precise Eyeliner Brush, a farba je MAC Pre Chromaline v krajině Green.

Rovnako ako u Stella vyzerať, a všetky tieto pohľady, v skutočnosti, nech zelený urobiť vyhlásenie a nebojte sa o pridanie ďalšej zistiteľné farby na tvár, uložiť šepot červenať možná.

Tretí, rovnako tak možnosť riskovať pochádza od Michael Kors:

Tento zelený je nakreslená na tým, že "voľná vložka" technika, priamo nad záhybom, ktorý vyzerá v pohode na dráhach, ale môže nútiť ľudí sa zastaviť a zízať v reálnom živote. Ak máte záujem, použite Shiseido Luminizing Satin Očné tiene trio v džungli a aplikovať mokrým štetcom.

Len dávať pozor na nej a dotknúť sa často, pretože to znamenalo, že je ostrý, grafický swipe nie rozmazane.

A teraz najexotickejšia výkladu tejto zelenej očný make-up trend, na Christian Dior:

Je to krásne, nie? Ten pohľad bol "techno butterfly" (myšlienka, že som zamilovaná do seba) a kombinuje Diorshow očné tiene v zelenom s kryštálmi Swarovski roztrúsených a nalepené na viečka.

Nie je pre kanceláriu, obvs.

V skutočnosti, jediný Povedal by som, že to kancelárske potreby je Stella McCartney nižšia lashline vzhľad.

Alebo môžete len objať smaragd na nechty, pretože tam, čokoľvek. Tu je skvelým príkladom z Kenzo:

Um. Asi dobrý nápad, aby sa zabránilo verejné trdlo-drapáky, podprsenky topy, atď. Ale nie je farba pristane?

Moje zdroje mi povedať, že je to MAC Nail Lacquer Deep Sea, aj keď vo fľaši to vyzerá trochu tma:

Namiesto toho môžem niečo navrhnúť? Sephora od OPI má odtieň, ktorý vyzerá ako užší zápas; To je Kelly Green:

A toto je moja obľúbená z masla Londýna. Oni mi e-mailom niekoľko návrhov smaragdové a ja som len bezhlavo, pre tento jeden, Henley Regatta:

Je to fúzie zelenej a modrej trblietky. FUN!. A ak sa mi podarí dostať do rúk niekoho môže byť len prvý zelený lak na nechty, ktorý kedy milosť týchto tu prstov. (Jo, som tak nudná, že som ani raz nosí zelenú. Budem vás priebežne.)

Do tej doby, povedz mi:

Vy ste do tejto smaragdovo zelený trend, alebo si nechať ujsť Tangerine Tango už? Ako by ste nosiť zelenú na vašich očiach? Máte svoj obľúbený zelený lak na nechty výber?

load...