Krása

OPI neonová revolučná kolekcia kričí v lete

OPI neonová revolučná kolekcia kričí v lete

Neóny vážne bolo všade tento rok v lete, od oblečenia a doplnky k môjmu najvýhodnejšie forme, lak na nechty. Budem nakoniec pneumatiky neónové-všetko, ale myslím, že dobrý neón klinec bude vždy pracovať, a to najmä v letnom žiaru. OPI je mini sada štyroch farieb, s názvom Neon revolúcie zasiahne právo klinec po hlavičke s touto letnou super jasným trendom.

load...

Na prvý pohľad, farby nevyzerajú, že jasné všetky fľaškové hore. Aj trochu pocit, jo, je to tak nie je neon. To, čo F. Ale ako som už spomenul predtým, OPI má magickú cestu sústruženie nudné-in-the-fľašu leštidla na OMG nádherný na klinec, rovnako ako to. Poviem vám, ja neviem, ako to robia. Tak poďme na to.

Súprava je dodávaná s bielou základňou a vrchný náter, takže doslova všetko, čo potrebujete okrem základného náteru. Myšlienka je začať s bielou základnú farbu, čo činí neónové farby pop ešte viac. Nenávidím biely lesk všeobecne, pretože som ešte naraziť na ten, ktorý nie je teror platiť. Sú vždy šialene prerastené a aby ma chcú rip vlasy von (môžem získať dramatický, pokiaľ ide o leštiť). Táto biela, ale nebolo tak zlé. Stále prerastené, ale som dostal preč s jedným starostlivo vykonaný náter. Budete chcieť, aby sa ubezpečil, že váš biely nie je príliš prerastený, pretože neóny mať konzistenciu želé, čo znamená, že sú málo transparentné a ľahko jasné. Zlá základňa bude znamenať, že môžete vidieť prerastený biele naspodku.

Modrý It Out Of Podiel

Modrá je neúmerné vyzerá fádne vo fľaši, ale dostane naozaj neónový-y Skutočne rýchly na klinec. Rovnako ako farba bola len čakajú na úteku, alebo tak niečo. Je to naozaj jasné a rozhodne vystupuje z ruky. Veľmi ľahko aplikuje a vyzeral skvele v dvoch vrstvách farby.

Nechcem Say It - Yellow it!

Nechcem Say It - Yellow It! je žltá zvýrazňovač. Doslovne. Je to tak, tak jasné! Môj fotoaparát nemohol ani zdvihnúť, ako neon bolo-fotky zložiť ako viac slnečného svitu žlto, keď v reále je to pravda, neónovo žlté. Jediná nevýhoda je, že to bolo trochu ťažšie aplikovať ako ostatné. Po biely podklad + dvoch vrstvách, mohli ste vidieť trochu streakiness, takže tri vrstvy by bolo ideálne pre tento jeden.

Ružová Outside the Box

load...

Môj obľúbený sady, Pink Outside the Box, je pútavý ružová. Barbie by úplne aby tento svoj lesk voľby, a tak by I. Nechcela zložiť! Takže, takže pekne a ľahko použiteľné.

Čas je Pow

The Time Is Pow je oranžová dopravný kužeľ farba, čo je smiešne jasné. Tak ako tak jasné! Stačí sa pozrieť na fotografiu, je to prakticky žiariaci. Som blázon pre tento odtieň v lete. Len si predstavte ju na prsty... Omdlieť!

Myslím, že zbierka je pekný spot-on, s ohľadom na všetky Všade je neon-šťastná v túto chvíľu. Plus, môžete si pomôcť, ale rozveseliť trochu s niečím Tento svetlý na svojom tele, mám pravdu?

Tak mi povedz:

Vy ste do neónový trend? Ako sa cítite o sebe to na nechty? Aký je váš obľúbený neon lesk?

load...