Krása

Olivia Wilde má na sebe najvyššiu neónovú ružovú rúž

Olivia Wilde má na sebe najvyššiu neónovú ružovú rúž

Kto povedal, že jasná rúž len v letných mesiacoch? Rovnako ako Natacha nedávno spieval chváli zimné neónové klinec, ja som nájsť sám seba upútal ružový peru v poslednej dobe. Hoci štandardné jeseň krása múdrosť diktuje, lesných plodov a klasickej červenej.

load...

Každý vie, Fuchsie vyzerajú neuveriteľne proti nádychom lete (umelé) opálenie, ale tiež som rád, ako robia neočakávaný spárovanie s čerstvým, bledú kožu a oblečenie zložené z čiernej alebo šedej vlny a kašmíru. V Kanade najmenej, sme už všetci zavinuté v tmavých farbách a bude v nasledujúcich piatich mesiacoch, takže môžeme tiež oživiť veci do výšky krku.

Teraz, aj keď Olivia Wilde pozeral fotografoval na samom konci leta (počas TIFF), na sebe slnečné žlté šaty, myslím, že môžeme stále hľadieť do nej aktuálnu farebnú ret inšpiráciu:

Nie je to úžasné? Je to ako, BAM! Pery! A jej tvár nevyžaduje žiadne ďalšie ozdoby, s výnimkou návratu-zdokonalenie make-up, riasy a ten najmenší kúsok vložkou a červenať. Keď som to videl, musel som okamžite v sprievode Olivie z maskérka, Melanie Inglessis, aby zistili, čo tento peru dobroty bolo volané, a to je to odtieň (Anime).

Aspoň myslím, že to, že tieň, ktorý je popisovaný ako "vážne neónové fuchsie." Ale Melanie len nazval "neón ružový", takže by to mohlo byť aj to (Nylon):

Ten je popisovaný ako "klasický žuvačka ružové s neónovým krútením" -ktorý aj znie skvele.

Ešte som sa snažil túto líniu, že? Dohoda je, že je vysoko pigment a farba vysoká priehľadnosť v receptúre, ktorá má jednoduché nanesenie lesku. To je zrejme celkom hydratačný s konope a mäty piepornej esenciálnych olejov. Plus je dodávaný s pery štetcom dobrý nápad s niečím to pigmentované.

load...

Niektoré iné neónové ružové, ktoré poznám a milujem zahrnúť tento odtieň od Maybelline New York:

(Vlastne všetky farby v rozsahu Vivids sú úžasné, ak sa vám páči Brights).

Táto ružová od Urban Decay je mega-ľahko použiteľná, pretože je to v ceruzkou, a má lesklý povrch.

A samozrejme, to NARS odtieň je úplne klasický:

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Páči sa vám tu páči Olivia pery? (A by ste nosiť im cez zimu?) Už ste vyskúšali OCC Lip dechtu doteraz, alebo niektorý z mojich ďalších obľúbených ružové? Aký neon ružové sú vo svojej zbierke?

load...