Krása

Najlepšie kusy jemných, prirodzene kučeravých vlasov

Najlepšie kusy jemných, prirodzene kučeravých vlasov

Vitajte v našom vlasy konzultačnej stĺpci. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie vlasov, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Dobrý deň, Bille! Otočím 30 tento týždeň, a ja som pri hľadaní svojho "života Cut." Mám prirodzene vlnité / vlnité, stredne hnedé vlasy, ktoré sú tenké textúry. 

load...

Vzhľadom k tomu, mám 11 mesiacov staré dievčatko, mám štýl veľmi nenáročná údržba a náhradníka medzi sebe dole, alebo hádzať ju do chaotický drdola, a len občas sa rozhodnú pre pohádali. 

Som farbil vlasy, pretože vysoké školy, stredné červenkasto hnedé alebo jahodová blondína, ktorá myslím, že vyhovuje mojim sfarbenie, ale od tej doby prestal plnú farbu, pretože sa začína poškodzovať svoje kadere príliš veľa. 

Snáď len upozorní alebo návesy permanenty by mohla byť zdravší voľba? Mám celkom málo šedej dovnútra, ale snažím sa s ním pracovať. Vďaka!

A: Sara, vaše vlasy vyzerajú skvele vo všetkých fotografií, ktoré boli predložené. Máte veľmi pekný, univerzálne vlasy.

V mojej mysli, je "Life Cut" je pre ľudí s problémové vlasmi, ktoré je obmedzené vo svoje schopnosti k zmene. Vaše vlasy sú veľmi ľahko zmeniť, a nemusíte rez, ktorý vám definuje. Tie by mali byť baví so svojím pekné vlasy.

Vďaka vhodne umiestnených vrstiev, bude vaše prírodné curl vyzerajú úžasne.

Použitie prútik pridať trochu pohybu na prirodzene vysušených vlasov by bolo ideálne.

load...

Myslím, že by to bolo neuveriteľný tresk pre vás, s dlhými vrstiev:

Ak máte, aby sa vaše vlasy dlhé, tak by som navrhnúť semi-permanentné farby. Zvoliť svetlejšiu farbu, než svoje vlastné. To zafarbia biele pramene, pridať hĺbku, a pôsobí ako zvýrazniť.

Krátky strih, ako je to nádherný možnosť:

Ak sa ísť krátke, tak by som sa zbláznil pre tento vzhľad tmy korene a karamelu vrcholov:

Áno, bude to vysušovať vlasy, ale koho to zaujíma, keď je to krátka.

Bavte sa a možno ho znížiť, keď ste unavení z toho.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Hair 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...