Krása

Zoberte si inšpiráciu od odvážnych modrých mačacích očí Olivie Wildeovej

Zoberte si inšpiráciu od odvážnych modrých mačacích očí Olivie Wildeovej

Oni to urobili znovu. Olivia Wilde a jej maskérka, Melanie Inglessis, sú duo za toľko môjho obľúbeného make-upu vyzerá z roku 2018-a toto jasne modrú mačacie oči, minulý týždeň na premiére Hier v Los Angeles, nie je výnimkou. Nezdá sa vám to páči Už?

load...

Myslím, že je jasné, že vidíme skutočný trend tu s ľuďmi, ísť do toho a zodpovedajúce ich make-up, aby ich oblečenie. Olivia, kto má trochu Jason Sudeikis buchta v rúre, nosil tento úžasný modrý David Koma šaty:

(Som rád, že má na sebe šaty tvarovým a predvádzal hrču.)

A farba nemôže byť viac lichotivé s jej hnedé vlasy a modré oči. Vlasy mal by Mara Roszak opäť, mimochodom.

Spredu, modrá mačka oko vlastne nie je tak dramatický, ako by ste si mohli myslieť:

Má veľa veka priestoru na hranie, ale farba sa udržuje pod bránkovisko a je skrytá za niekoľko falošných rias. K dispozícii je tiež nič na dolných viečok, a pery a tváre sú úplne nahá. (Škoda, že kovové bitov na tých šatách, ktoré vrhajú svetlo na tvári, vždy sa stane, keď celebrity nosiť šaty, ako je tento!)

Poďme sa priblížiť k očnej close-up:

Je to tak dobre. Pozrite sa, ako grafika a ostré, že linka je? Začína v úzkom mieste na vnútorných rohoch, priamo v blízkosti línie rias a potom stavia sa do hrubú čiarou, ktorá sa vznáša priamo pod jej bránkovisku. (Vždy som si, že sme chybovať príliš na strane tenké čiary, keď robí mačacie oko, takže to je ďalšia vec, aby od toho-go veľké alebo ísť domov!) Tento film je o uhlopriečke od jej spodnej línie rias, a koniec sa zužuje do jemnej špičky, bez zvlnenia.

load...

Melanie bol taký láskavý a zdieľať to, čo bývala, a to začalo s úpadkom 24/7 Glide-na oko ceruzkou v chaose:

Tento odtieň je popisovaný ako "pulzujúca kobaltom matný s miernym plávajúcou perla." UD ceruzky, ako ste pravdepodobne počuli, patrí medzi moje faves. Z mojich USUALS (ktorý tiež zahŕňa ceruzky z MUFE a Stila), UDS sú určite najviac krémová a jednoduché s ním pracovať. Slová "plachtiť-on" v názve nie sú vtip.

V hornej časti ceruzky vložky, Melanie používa tekuté vložky k obom ho nastaviť a pridať viac farby. Vybrala Make Up For Ever Aqua Liner v # 5, Diamond Turquoise Modrá:

Tento odtieň je šumivé tyrkysovo modré, a môžete vidieť na fotky, ako to zachytí trošku svetla. Veľmi pekná.

Pre Tip # 1: Myslím, že dvojstupňový proces je veľmi dôležité pre tento vzhľad, pretože táto kvapalina vložka vážne nepohybuje, zatiaľ čo keď nosila ceruzku sám, bolo by to mať väčšiu šancu dostať rozmazaný a rozmazaný. (To nie je dobré pre tento grafický vzhľad.) Avšak, s použitím len priamy tekuté vložky samo o sebe by bolo príliš zložité pracovať a dostať tvar právo. Uplatňovanie ceruzku ako základňa vám pomôže vaša mačka tvar očí ideálne ako prvý.

Pre tip # 2: Ak máte bojovať so svojimi líniami, vaši najlepší priatelia sú buď make-up zotrite alebo Q-Tip a nejaký non-mastnú odstraňovač make-up ako Bioderma. (Prisahám Bioderma.) Celebrity maskérka Gita Bass s obľubou používajú valcované-up očné odlíčenie podložku, ktorá môže byť menej sentimentálny. Či tak alebo onak, ak budete používať niečo také, aby vzali chyby, je to oveľa ľahšie získať dokonalý tvar mačacie oči.

Vyzerá to, že Melanie používa trochu pinky hnedé tiene na obrysu Olivia viečka, ale mohli ste určite dostať preč s skákanie tento krok.

Na riasami, použila Revlon Lash lektvar podľa Grow Zvodný hlasitosti + Length Mascara, ktorý obsahuje posilňujúce proteíny podporiť rias rast:

A potom sa pre umelé riasy, použila líška a norok prelínanie pár trepotaní Lashes:

Nemám mena, čo je na líca a pery Olivia, ale povedal by som, že sa používajú neutrálne podľa vlastného výberu. Len uistiť, že nemajú moc ružovo v nich. Myslím, že preto, že tento pohľad je o silnej, chladné modrej farby oka, nechcete ďalšie super tóny na tvári. Niečo viac nude / broskyňa by bolo perfektné!

Tu je koniec vzhľad, ešte raz:

Dontcha podvod chcem skúsiť to pre všetkých účastníkov prísť? Ja viem!

PS: Ak nemáte tento farebný šaty, mohol by ste určite upraviť vložky farbu tak, aby zodpovedala, čo máte na sebe. Ak si neželáte, aby sa tak match, modrá by tiež vyzerajú fantasticky proti základnej čiernej alebo šedej.

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte Olivia make-up tu? Niekedy skúšali mačacie oči vo farbe namiesto čiernej? Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov ešte?

load...