Krása

Najlepšie farby na vlasy pre tmavú pleť a modré oči

Najlepšie farby na vlasy pre tmavú pleť a modré oči

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Zaujímalo by ma, či by ste mi mohol dať svoju profesionálnu názor na dobrú farbu vlasov alebo odlesky s mojou pleti. Mám prirodzene tmavé vlasy s pálením kože a modré oči. 

load...

Mal som nechať to fyzická alebo pridať niekoľko upozorní, a ak áno, akú farbu? So svojím mixom modrými očami a hnedými vlasmi, som veľmi zmätená o tom, či má sfarbenie je teplé alebo studené. Akékoľvek myšlienky na účes by ocenili tiež. Ďakujem veľmi pekne! - Chasidy

A: Chasidy s tými veľkými modrými očami, máte voľnú ruku s výberom farieb, ktoré môžete športu.

Aj často odporúčajú robiť niekoľko farebných procesy sa dostať do konečného produktu. To je spôsob, ako môžete pridať toľko vrstiev farby, ktorá je hĺbka bude tak pekné.

To môže byť drahé, ako to urobiť všetko naraz, ale priblížiť svoju kolorista a uvidíme, či niečo vymyslíme. Napríklad, rozprestrite ho počas jedného až dvoch týždňov, takže nezaberajú príliš veľa času pre každý proces. Ponúkame sušiť svoje vlastné vlasy a urobiť sami k dispozícii; kolorista môže mať pomalý obdobie v týždni. Je to v ich najlepšom záujme, aby takýto ohromujúci prácu vonku.

Pre vás sa vaše opálenie, by som odporučil tento melanže tónov pre letných mesiacoch:

Vyzerá to, že vaša prírodná farba je jej základ, a potom je tu teplo stredne hnedá čo zase vyžaduje karamelu upozorní. Ak chcete dokončiť ho, splash svetlo zlaté by bolo skvelý doplnok k tejto majstrovské dielo.

Nezabudnite, že keď si zmeniť farbu vlasov, musíte použiť novú paletu pre make-up rovnako. Myslím, že to je ideálny nový vzhľad pre vás, vrátane pohybu vo vlasoch.

load...

Ak náhodou chceli vyskúšať nový tvar, môže to byť spôsob, ako ísť. Tento jemný, nezáväzné bang s novou farbou bude vyzerať super-svieži:

Tu máme príklad vášho tmavej farby s niektorými mäkké, teplé tóny ísť s vaše opálenie.

Stredová časť by bolo najlepšie, aby formovať svoju tvár symetricky s niektorými dlhé čeľuste dĺžky vrstiev. 

Je dôležité, s týmto dramatickým tónom sa nestratí svoju tvár v ňom. Berte prosím na vedomie nové make-up odtiene ísť s novými farebnými vlasmi odtieňmi.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...