Krása

Všetko o mojom kráse chatu s emmanuelle chriqui

Všetko o mojom kráse chatu s emmanuelle chriqui

Ako nádherný je Emmanuelle Chriqui? Nádherné a príjemné. Stretol som sa s kanadskou herečkou (najlepšie známy pre jej role na Entourage a Mentalista) na dvoch príležitostiach teraz, a v oboch prípadoch bola tak sladká a down-na-zemi, že som tak trochu zabudol som hovoril ku skutočnej celebrity , V poslednej dobe, keď bola v Toronte tento rok v lete hovoriť s tlačou o minerálne Fusion, dokonca ma objal na rozlúčku. (Objal ma!) Možno to bolo preto, že sme práve viazaný cez mastnú pleť, botox a zlé líčenie pracovných miest počas obeda s jej maskérka, Anna Nenoiu a minerálnych Fusion marketing VP a publicista-konverzácie, že budem zdieľať sa už dnes!

load...

Minerálne Fusion rastie ich distribúciu v Kanade v poslednej dobe, takže je možné si všimol, rad make-up na vašej lokálnej Whole Foods, Londýn drogy alebo Loblaws nedávno. V Spojených štátoch je to už okolo roku 2006 a je popredným prírodnej kozmetiky linka, kde nájdete produkty, ktoré sú 100 percent bez lepku, parabénov, SLS, ftaláty, umelých farbív a syntetických vôní. Emmanuelle, ktorý je obrovsky do prírodných krás a aktivista za Zvýšiť Nádej pre Kongo (organizácia, ktorá zvýši povedomie o obete domáceho násilia), sa stal Mineral Fusion hovorca v roku 2018.

Tu je to, čo Emmanuelle, Anna a ja hovoril o, a nahliadnuť do niektorej z najlepších produktov v rade. Bol som ich testovanie von a farbu ma dojem, taky!

Čo máte radi o linke Mineral Fusion?

Emmanuelle: Som nadšený, aby ste si s ním hrať, pretože je to naozaj nepodobá ničomu, čo ste sa snažil predtým. To som si istý. Je to naozaj dôležité, aby bolo prirodzené, čo si dať na kožu. Som super-citlivé a skutočnosť, že môžem nosiť púder Foundation a to pomohlo moja pleť je úžasné.

Minerálny kompaktný púder Fusion Foundation, 29 €

Anna: Bola som nadšená, keď som dostal niektoré z nich, pretože som celiakii, takže skutočnosť, že je to bezlepková naozaj ide do môjho srdca. Mám tiež širokú škálu klientov, ktorí majú veľmi citlivú pokožku.

Aký je najobľúbenejším produktom Mineral Fusion?

load...

Anna: Verte tomu alebo nie, maskara je číslo jedna predávajúci. Keď je to linka minerálnej báze, vždy budete mať výhrady k riasenky. To funguje, to nefunguje? Vzhľadom k tomu, stavebné riasy je tak dôležité. S prirodzeným riasenky, tam je menšia šanca na pálenie alebo podráždenie. Kým minerálne farby môžu byť obmedzená, keď sa dostanete do žltej, modrej a červenej, s čiernym dostanete naozaj dobrú čiernu. [Poznámka redakcie: To je pravda, to je jeden z najkrajších a najčiernejších riasenky z som sa snažil.]

Minerálne Fusion Predĺženie Mascara, 14 €

Emmanuelle: Čierna ceruzka na oči je moja obľúbená čierna ceruzka na oči, ktoré som kedy použil. Niekedy používal. Mám to v kabelke. [Ťahá dobre miloval očné linky zo svojho make-up vrecka.]

Anna: Môžete povedať, ako veľmi sa jej to páči.

Minerálne Fusion Eye ceruzka, 14 €

Emmanuelle: Je to naozaj čierna. Nie je to sivastý. Je to celkom úžasné.

Anna: The púder základy [, ktoré prichádzajú v 12 odtieňoch] sú tiež najpredávanejšie. Povedal by som, že je to médium pokrytie, ale môžete ich použiť na dotyk po celý deň.

Emmanuelle: Môžete to urobiť super-svetlo. Keď som si prášok, niekedy jednoducho priamo na T-zónu, a keď mám nejaké začervenanie Urobím to len tam, a nie po celom tele. Alebo keď som potrebné stavať, je to pekné a nevyzerá to práškové. Ale keď mám lesk, ja vymažem, alebo je Setting Powder aby žiariť preč. Ak mám udržať pridaním púder Foundation bez nastavenia, by som nakoniec byť len naozaj mastná.

Minerálne Fusion Nastavenie prášok, 29 €

Ako sa používa práškový základ, bez toho aby sa v suchu a cake?

Anna: To naozaj záleží na tom, ako použiť make-up. Rovnako ako so všetkým ostatným, musíte mať tie správne nástroje pre neho. Mnoho ľudí pýtať, prečo lisované Powder Foundation neprichádza s malou špongiou. To nie je optimálny spôsob, ako použiť tento kompaktný púder. Všetky lisované prášky fungujú najlepšie s profesionálnym štetcom. Radšej použite červenať kefu. [Poznámka redakcie: Minerálne Fusion tiež robí celý rad kief, vrátane kabuki a mixér kief.]

Emmanuelle: Mám takú mastnú pleť, že budem mať super-orosený is Foundation Powder. Ak sa mi niečo liquid vec, ja som kvapká. Nie je to ani pekný.

Anna: Ako pravidlo, všetky ženy chcú byť matné v stredu a orosený len na lícach, takže vyzerať svieža a slnko-pobozkal. Orosený v tých správnych miestach a matným v správnych miestach.

Kým Emmanuelle prednosť prášku, osobne sa mi páči Sheer Tint Foundation. Moja koža je kombinácia, takže sa mi páči, ako to cíti ako pleťová voda; Páči sa mi, že má upokojujúce prvok v ňom; Páči sa mi, že môžem uplatniť to s mojimi prstami. Ale ak použijete Tint, budete potrebovať veľmi, veľmi málo, pretože má pomerne vysoké krytie.

Minerálne Fusion Sheer Tint Foundation, 29 €

Kľúčom k úspechu je, aby vaša telesná krása presvitať. Žena vždy vyzerá krásne, keď jej pokožka je holá, ako je to možné. Je zrejmé, že chcete opraviť, a zakryť niektoré nedostatky a chcete osvetliť niektoré časti tváre, rovnako ako vyvediem vaše oči alebo majú pop pery. Ale my všetci prahnú po dokonalej pleti.

Je minerálny Fusion len make-up linka, ktorá používate, Emmanuelle?

Emmanuelle: Väčšinou v mojom živote, áno. Tak veľké veci, ako je nadácia, korektor, na očné linky, červenať. Som tak najmä o mojich pier, takže nemám používať rúž. Ale budeme napraviť. Len som vždy chcel rušiť svoje fialové pery a trvá kombináciu farieb na to, že pre konečný bledo pery. Tak nejako som používajú veľa rôznych vecí.

A čo keď pracujete?

Emmanuelle: Ja ju nosiť na červenom koberci, či robím svoju vlastnú make-up. Keď som na pľaci, budem vždy zaviesť linku na maskérka. Budeme vždy niečo na natáčanie, či už je to očné alebo červenať, pretože je to môj obľúbený. Urobil som tento pilot, kde skutočne obľúbili práškových základov a fungovalo to. Takže myslím, že to naozaj záleží na maskérka. Nepáči sa mi to príliš, viete, čo tým myslím? Každý má rád svoje vlastné veci; každý umelec rád pracovať tak, ako oni pracujú, a ja nechcem, aby porušovať to. Ale určite keď som predstavil ju vizážistov, že sme všetci naozaj páčilo.

Anna, ste sa naučil nejaké tipy zo spolupráce s Emmanuelle? 

Anna: Keď pracujete s celebritou, vždy poučiť sa z nich, pretože majú konkrétny spôsob; je to veľmi odlišné, keď pracujete s modelom. S modelom, môžete vytvoriť vzhľad pre nich. S celebritami, je to naozaj dôležité, aby rešpektovala integritu, ako vyzerať a ako by chceli nosiť make-up. A čo je najdôležitejšie, musí sa cítiť pohodlne a krásne.

Takže pracovať s Emmanuelle, som sa dozvedel, že ona miluje červenať pri tvorbe a miluje jeho uplatnenie ako očné tiene. Takže sme urobili trochu očné tiene, dymové oči a potom trochu červenať ako očné tiene a použiť malý kúsok pod očami, taky. Čo to robí, je naozaj rozjasní hnedé oči a olivové pleť.

Minerálne Fusion Blush, 23 €

Máte nejaké tipy na vytváranie make-up vydrží?

Anna: Urobili sme Emmanuelle je make-up v 4:30 ráno a ona je stále na sebe. [Poznámka redakcie: V tej dobe to bolo asi 13:00.] Neurobili sme dotykový-up. Je tu vlastne primer že minerálne Fusion má. Mať základná farba na očných viečkach je veľmi dôležité, pretože vám vaše očné tiene ďalej a to len krčí v stredu po celý deň. K dispozícii sú prírodné oleje z celej svojej koži, ktoré robia makeup zanikať. Ak ste práve robí náter v T-zóne, je to naozaj pekné hladké že cez očných viečkach, taky. To bude váš make-up vydrží omnoho dlhšie.

Minerálne Fusion tváre Primer, 20 €

Ďalší skvelý produkt z tejto rady je Hydratácia Mist, ktorý si môžete dať na vrchole make-up ako základ setra (alebo naneste na čistú pokožku). Tiež, keď som robiť riasenku, chcem dať trochu prášku priamo pod očami, pretože niekedy vosk príde a vy budete musieť tieto fúzy.

Aké sú niektoré z najväčších make-up chyby?

Anna: Myslím, že to bola Nicole Kidman. Tam bol obraz o nej na červenom koberci a mala biely prášok. Nie som si istý, či sa snažili mattify kožu, zvýraznite kožu alebo to bola len chyba? Zrejme bolo. Vyzeralo to, ako by niekto dal detský púder na tvári.

Emmanuelle: Bolo to hrozné. Alebo keď Kate Winslet bol na tlačovej turné k HBO vec. Myslím, že má veľa blond vlasy na tvári. Oni urobili prášok a sedel na vrchole svojej tváre, ako na vlasy. Bol som rád, nie, nie, nie. Kto by ísť von takto? Robíš si srandu?

Máte nejaké makeup hororové príbehy sami?

Emmanuelle: Nie, vďaka bohu. Vzhľadom k tomu, že som príliš veľa posadnutý kontrolou. Vždy budem nechať maskérka robiť svoju prácu a potom pôjdem na záchod a to moja vec. Myslím, že je to môj tvár. Musím ísť von a cítiť sa dobre, viete, čo tým myslím? Teraz nemám ani to riskovať ešte. Teraz, tam sú len niektoré veci, ktoré poznám.

Včera sme si fotenie dohromady. Tesne predtým, než vôbec začala Anna, povedal som jej, môžete si istí, že keď robíte oči ako vy tieňové koleso na rozdiel od vytiahol? Pretože väčšina vizážisti naučí, myslím, vytiahnuť oko. A na mňa, moje oči sú už tak mandle, že vyzerám Asian, keď to urobíte. Nie že by bolo niečo zlé, ale ja nie. A pre mňa aj ja chcem otvoriť oči; pretože sú tak mandle, mám rád, aby boli väčšie, než squintier. Takže tam sú určité veci, ktoré som len povedať hneď na vrchole, takže neexistujú žiadne prekvapenie. A myslím, že rovnako ako všetko v živote, komunikácia je kľúčom.

Anna: Komunikácia je kľúčom a myslím, že všetci vieme, že naše vlastné tváre to najlepšie, vieš? Takže sa nemusíte báť, keď ste ako sa vaše make-up vykonáva na čokoľvek udalosť povedať, hele, to je to, čo sa mi páči a to je to, čo som naozaj nemajú radi, pretože máte pocit, krásna na konci dňa , Nikto dostane urazil. Len komunikovať bez ohľadu na to, že vám robí radosť.

Máte Choď na make-up vzhľad?

Emmanuelle: Ak je to nič zvláštne mimo každý deň, je to zvyčajne dymové oči, alebo variácie dymové oči. Páči sa mi robiť dymové oči, ale občas robiť dymové fialové alebo dymové ružovej či dymové námorníctvo. A bledé pery. Milujem to.

Ako sa cítite o sebe dramatickejší trendy make-up?

Emmanuelle: Mám rád horúce ružová peru, keď je to vhodné, s oblečenie. Je to zábavné, že sa dostaneme znovu sami seba po celú dobu. Ak sa chystáte ísť na to, a potom ísť na to. Ale či budem robiť odvážne peru, potom ja naozaj chcem, aby moja pleť bude minimálny a majú oči, praskanie, ale len preto, že z mojich rias, nechcem veľa tieňa a vložky. Chcem len pery. Menej je viac. Niekedy, keď vidíte tmavé oči a tmavé pery, ste ako, vážne, čo to robíš? Je to len pohľad som nikdy nemal rád rovnako, len si myslím, že je to príliš veľa. Takže som rád skúšam nové veci, ale moja najpohodlnejšie je svetlo líp. Len si myslím, že vyzerajú lepšie v ňom.

Aká je vaša starostlivosť o pleť rutina ako?

Emmanuelle: Ja len držať svoju tvár v čistote. Obvykle po očistení, budem používať hydratačné Mist alebo tváre Toner. Obaja sú super-ukľudňujúce a hydratačné. Som naozaj jednoduché. Aj vyčistiť svoju tvár každý deň, každé ráno, očný krém, trochu žiť krém niekedy hmlu, a to je všetko.

Nechápem tvár. Asi by som mal. Ale preto, že mám takú citlivú pokožku, obávam sa. Som rád, nie, nie, vy to nechápete, prosím Nie olejový produkt, žiadny ťažký výrobok. Nevyhnutne, zakaždým s výnimkou snáď raz alebo dvakrát som vypuknúť. A ja som rád, že som oveľa lepší preč, bez toho by to tváre. Takže ja nie. Milujem robiť de-nafukovanie alebo anti-tmavé liečbu kruh očí. Veci, ktoré jednoducho Obnoviť a hydratujú. Ale ja naozaj nie bordel s mojou kožu toľko.

Čo pred veľkou udalosťou, robíte niečo špeciálne?

Emmanuelle: Nie, nič zvláštne. Snažil som sa o tvár kyslíka. Je to úžasná vec, ale nehodlám to robiť pred každú jednotlivú červenom koberci. Keby som mohol, urobil by som to. Keby som mal niekoho, kto bol ako, prečo som sa prísť a dať vám kyslíkovú liečbu. Bol by som rád, určite! Som veľmi nízke nároky na údržbu. Myslím, že je to tak lepšie. Vzhľadom k tomu, potom myslím, že by som sa bál odísť z domu, ak som mal super zložité rutiny. Akonáhle začnete, existuje toľko vecí, ktoré musíte urobiť ako žena.

Myslíte si, že po zdravý životný štýl je dôležité? 

Emmanuelle: Rozhodne sa snažím čo najviac to pôjde. To je pravý a vyskúšaný a každý hovoril to na nejakom mieste, ale myslím, že zostať hydratované je dôležité. Pijem veľa vody. To vám dáva jasnejšie pleť; to robí všetky svoje orgány konajú správne. Nedávno som dal systém alkalickej vody v mojom dome. Samozrejme, že sme veľmi kyslá v dôsledku všetkého toho šialenstva, v ktorom žijeme chcete byť alkalická, je dobré pre vaše zdravie. Je to dobré pre všetko.

Ako sa vysporiadať s tlakom, aby vyzerali dobre v Hollywoode?

Emmanuelle: Ver mi, šalieť ako každý iný. Pozerám sa na môj tvár a ja som rád, môj Bože, čo sa stalo v tomto roku? Ale potom som hneď tu ďalší hlas, ktorý je rád, jo, vieš čo, ty nie si 25 už nie. To je to, čo sa deje. Mám naozajstnú túžbu Vek elegantne. Obdivujem ho inými ženami. Myslím, že je to krásny kvalitu. Myslím, že nakoniec krása je oveľa viac než len povrchné. Je to oveľa viac o tom, ako sa prezentujete, a to, čo je pre vás dôležité. Myslím, že je naozaj krásna. Takže teraz je to v poriadku. Neviem, čo to bude, ako keď som 45.

Koho obdivujete v Hollywoode?

Emmanuelle: Robin Wright. Nemala žiadnu prácu. Vyzerá úžasne. Ona je skoro 50. Bola to drobná, a nemá tú váhu navyše, že vyplní svoju tvár a ona stále vyzerá krásne. Diane Lane. Je ťažké povedať, v týchto dňoch, kto robí veci, a kto nie. Myslím, že ak si to dobre, potom je to dobré. To je ten bod; vyzerá to prirodzené a nikto nevie. Myslím, že to, čo je viac znepokojujúce je, keď vidíte oveľa mladší herečky preberať s ich tvárach. To len zdá smutné pre mňa, pretože je to ako, ach môj bože, to je najkrajšie čas vášho života a vy už začne meniť to? Ani ste si to užil doteraz.

Ako sa cítite o kozmetických zásahov?

Emmanuelle: Nedávno som sa natáčanie a ja som sa pozeral na nejaké zábery a bol som rád, ach môj bože, určite by som mohol urobiť nejaké Botox. Hovoril som s mojím riaditeľa a bol rád, že si blázon! Ty si herečka. Správaš a tam je výraz. Je to dostal do hlavy, pretože ste tak zvyknutí ľudia konajú bez výrazu. Sľubujem na svoj život, som si nevšimol, že. A ja na to v poriadku, že som dievča, smiem ho potiť na sekundu. Vzhľadom k tomu, že je k dispozícii idete, mal by som, by nie? Ja len viem, že chcem starnúť dôstojne a skúste to tak, ako som sa uchýliť k niečomu inému.

Herečka, ktorá verí v krásu zvnútra von, a v skutočnosti chodí hovoriť? Úžasný. Vďaka, Emmanuelle!

A teraz mi povedz:

Má prístup Emmanuelle svojej kráse rezonovať s vami? Ste minerálny make-up fanúšik? Pýtali ste sa na linku Mineral Fusion ešte?

load...