Krása

Ako bojovať s frizom v jemných vlnitých vlasoch

Ako bojovať s frizom v jemných vlnitých vlasoch

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Tony Chaar, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Aké sú vaše návrhy na kader kontrolou? Zatiaľ moje vlasy (jemné, dlhé, blond, mierne zvlnená), je striasol mousse, gélu, oleja a silikóny. Radšej by som prirodzené voľby, pokiaľ je to možné, ale ja zúfalí dosť vetviť. Som v poriadku doma, ale vo chvíli, som hlavu von z dverí, pouf! Kader halo, a všetky styling (vrátane fénovanie, rovnanie, žehličky) zmizne v čase, keď som sa dostať do práce. - Katherine

load...

A: Katherine, ďakujem za vašu otázku.

Jemné vlasy je moja odbornosť. Mám jemné, kučeravé vlasy.

Prvá vec, ktorú je vaše zvýraznenie nie sú chránené, zatiaľ čo vaše vlasy je zrušený. Takže váš jemný, blond vlasy má zlomenie. 

Je nutné použiť olej ju chrániť, keď je zdvíhanie, inak sa tento problém nikdy neskončí. Jemné vlasy je veľmi citlivá, a je to naozaj to, zvlášť chrániť, keď ste blondína.

Druhá vec: kader znamená nedostatok vlhkosti. Budete musieť použiť niečo na báze vody pri korienkoch. Nič olejom! Olej bude blokovať vaše jemné vlasy a žiadna vlhkosť prenikne; to bude len zdržiavať na vrchole.

Dávam prednosť Kérastase Masque Force architecte. Môžete si ho stiahnuť na svoj kaderníctvo alebo by ste mohli prísť do môjho salónu.

Tento produkt je určený pre jemné vlasy, a pracuje na prestavbe vlákna, ktoré vrcholom alebo prvky odniesli. Používaním tohto, vaše vlasy budú mať oveľa väčšiu odraz a bude zotavovať sama od seba-bez ťažká alebo mastná. To ide rovno k problému. Rád by som vám používať tento produkt každých 10 dní.

Teraz, keď itcomes na styling, rád by som vám používať iba MOROCCANOIL Intense Curl Cream.

Páči sa mi to na vlasy oboch mojich klientov a svoje vlastné jemné vlasy. Škrípať až 80 percent suché a nechať to byť. Po tom, dotýkať jemne, takže sa vyhnete krepovateniu.

load...

Skúste sa umyť si vlasy len raz alebo dvakrát týždenne. Dalo by sa opláchnite vlasy po práci, a stav, ale po každom čase sa potíte nie sú šampón. 

Týmto odporúčaním riadiť, a to sa zníži vaše poufing problém, pretože budete potrebovať prírodný olej. 

Prosím týmto odporúčaním riadiť po dobu najmenej troch mesiacov, a potom dajte mi vedieť, ako to bude.

Tony Chaar je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ Tony Chaar Salon 140 Avenue Road v meste Toronto. Volajte 416-920-9965, aby si stretnutie.

load...