Krása

Dovoľte mi, aby som vyhlásil svoju lásku za patenty na patentované okuliare značky Mac

Dovoľte mi, aby som vyhlásil svoju lásku za patenty na patentované okuliare značky Mac

Ak ste na vrchole svojej krásy štartov, potom by ste mali som už zistil, čo si myslím, je Mac najlepší štart po dlhej dobe-ceruziek Patentpolish peru. Nejako som vynechal PR e-mail o nich pred niekoľkými mesiacmi ( 'Cuz I vždy blogov), a to nebolo kým som videl ich slávu na môjho priateľa Janine perách, že som začal vyšilovat. V tom čase sme boli na press tripu v New Yorku, a nemohol som sa dočkať, až sa vrátim domov a zavolať im.

load...

* "Volanie je v" je krása editor termín priemyslu, keď si vyžiadať vzorky z PR osoby. Mám produkt vinu a takmer nikdy robiť to, ak podobný počas prípadoch, ako je tento, ja len viem, že to bude niečo super-špeciál.

V každom prípade, to všetko znamená: Po prečítaní tohto príspevku blogu, pravdepodobne budete chcieť ísť hľadať tieto rýchle! Vzhľadom k tomu, že sú limitovanej edícii a nebude asi oveľa dlhšie. Prepáč, že som nemal vás upozorní skôr, ale lepšie neskoro ako nikdy, nie?

Teraz sa poďme sa dostať do natvrdlý-kostrbata, prečo by ste starať, ak máte pravdepodobne 1,000 bacuľaté pery pastelky už doma. Pre mňa je to vynikne, pokiaľ ide o výbere farieb, ktoré sú len trochu zvýšená a nezvyčajný v porovnaní priemerného pastelka drogérie pery. Oni tiež dať svojim perám krásny lesk, ktorý nie je príliš lesklý, ale tak akurát. A samozrejme, je samozrejmé, že vzorec je krásne utišujúci a hydratačné.

K dispozícii je 12 odtieňov, a ja som bol poslaný tri vyskúšať:

Má niekto starostlivosti o zložkách v produktoch MAC? Myslím, že vám všetkým vedieť, čo ste sa dostal do tu nikto nekúpi MAC očakával niečo prirodzené.

Zavyl Up, Berry Bold a Teen Dream sú mená odtieň som testoval, takže ako vidíte, jedna ružová, jeden červený a jeden oranžový.

load...

Tu je návod, ako vyzerajú z obalu. Musím povedať, že je niečo o podpise MAC čiernej že cítite trochu desivý okolo seba, keď slick jeden z nich ďalej.

Teraz by som chcel upozorniť na špičkách, ktoré sú zaoblené miesto špicatých. Nie je to nádherný dotyk? Sú tiež skrútiť-up, takže už nikdy nebudete musieť starať o ostrenie.

A teraz, ako vyzerajú na úctou ktorý vraj potrebuje vyčistiť vlasy častejšie.

Zavyl Up

Vytočil je svetlo broskyňový ružová, že som myslel, že je zaujímavé, pretože to vlastne tak zostalo na perách, namiesto toho, aby vaše prírodná farba na pery zrušiť ju. (Porovnajte to s, povedzme, na Rodial Glamsticks vo vlhkom a Bang, že ťa včera ukazoval, ktorý nechal moja farba líp presvitať.) Takže viem, že nie ste dostane obvyklú Sheerness tu, aj keď to neznamená, to je ťažké jeden. Tiež som rád jemný lesk nabudiť, čo myslím, že je moderný spôsob, ako nosiť žiariť v týchto dňoch.

Teen Dream

Teen Dream je moje najobľúbenejšie zo všetkých troch; Je to mandarínka s nádychom ružovej v ňom, a dáva vám smotanovej (oranžová Creamsicle?) Efekt. Dúfajme, že to dáva zmysel! Milujem túto farbu pre jemnú hitom oranžovo, ale ten, ktorý to nie je tak silný ako, povedzme, rúž kráľovná džungle kráľovná, že by som ocenil nie je to tak dávno. To bude vyzerať skvele s bronzovú pleť a dokonca aj niektorí tyrkysové vložky!

Berry Bold

Berry Bold je to, čo by ste očakávali od mena, skutočný bobule červené. To je vynikajúcou voľbou, ak ste na trhu pre univerzálne červená v čírej, ľahká formula-by to lichotiť nikomu a cíti jednoduchšie než tradičné červenú rúžom.

Spodný riadok

Vzhľadom k tomu, že som viac koralového alebo ružové dievča v teplom počasí, idem s Teen Dream ako môj top pick tu. Že krémová oranžová je len radosť! Ale tiež vyskúšať odtieň som videl na Janine, čo bolo ísť na Girlie, žltá ružová. Áno, žltá ružová! (Cez hlavu na svojom blogu vidieť, ako to vyzerá.) Tiež sa mi páči, je Fearless Barbie v štýle ružová.

Opakujem: chceš konať rýchlo na to, ako oni sú len asi, til vyčerpania zásob!

Kde kúpiť

Nájsť MAC Patentpolish Lip ceruzky u týchto predajcov (Nie všetky odtiene k dispozícii on-line):

  • Kanada: Hudson Bay
  • USA: Nordstrom, Bloomingdale, Macy, Dillards

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali na ceruzky Patentpolish Lip ešte? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia? Existujú nejaké ďalšie peru pastelky máte radi?

load...