Krása

Ekologický podnikateľ Garcy Fry zdieľa svoje tajomstvá krásy

Ekologický podnikateľ Garcy Fry zdieľa svoje tajomstvá krásy

Garca Fry je na misii, aby sa zelené kozmetické výrobky prístupnejšie pre Kanaďanmi. Podnikateľ Vancouver-based je spoluzakladateľom Eco Diva krása, on-line butik predstavovať ťažko nájsť starostlivosti o pleť, make-up, vlasy a telo produkty z udržateľných a netoxických zdrojov. Tata Harper, spoluhlásky, Ilia Krása a RGB sú len niektoré z kultových a luxusných značiek v jej započúvajte poli; každá jednotlivá vec, na mieste je tiež bez parabénov, sulfátov, syntetických farieb a vôní a je zabalený do opätovne použiteľných alebo recyklovateľných materiálov.

load...

Tak aký je jej príbeh, ako si stať sa eko-kozmetický podnikateľ, vlastne je? A ktoré prírodné krásy produkty by sme mali vedieť? rozprávali som s majiteľom podniku, maskérka a matka dvoch detí zistiť!

Ako ste sa dostal svoj začiatok v kozmetickom podnikaní?

Pred Eco Diva, bol som na čiastočný úväzok maskérka na osem alebo deväť rokov. Aj šiel na univerzitu pre psychológiu a bol naozaj talent na robí make-up. Veľa ľudí sa ma povzbudzujúci urobiť kariéru mimo neho, tak som išiel do Blanche Macdonald. Do jedného mesiaca od ukončenia školy, bol som pracoval, ale čoskoro som zistil, že ich toľko vizážisti vo Vancouveri, že tam naozaj nebolo moc práce. 

Na strednej škole som sa ponúkol ako radca pre teenagerov, a tak som sa rozhodol prejsť do toho na plný úväzok, ktorý som nakoniec našla oveľa viac uspokojujúce ako robí make-up. Mám vášeň pre mládež a pomôcť im prechádzať také bláznivé doby života. Vyrastať, keby mi niekto povedal: "Nemusíš robiť to, čo robia všetci ostatní," alebo: "To teraz vyzerá ako koniec sveta, ale budete si uvedomiť, že to nie je" chcel by som mať prospech.

Make-up je zábava a ja milujem, ale nie na plný úväzok. Tak som robil oboje. Dobrovoľníctvo udržiava svoje priority rovno a nechá ma premýšľať o tom, čo je skutočne dôležité v živote. Budem mať dieru v mojom srdci, keď sa to robí.

Ako vznikol nápad na Eco Diva došlo?

Mama vždy chceli začať Eco Diva, ale nemal time.She bolo propagáciu bioproduktov, aby ma celý môj život, ale ja som nechcel počúvať to, keď som bol young.When som otehotnela, všetko o Sudden bol ako "Oh, že by mohol byť na niečo!" I stal super-vedomý toho, čo som sa obúvanie a vo svojom tele a začal skúmať ingrediencie. Vedel som chodiť do školy krásy, že mnoho zložiek boli fuj, ale pred 10 rokmi, sme nemali na zelenej kozmetický priemysel, ktoré máme teraz. Sme sa dostali tak ďaleko, a tam je tak veľa dobrých možností, nie len Hippie možnosti müsli.

load...

Keď moja druhá materská dovolenka sa chystal vybehnúť, moja mama navrhol, že dostaneme spoločnosť v chode. Začal som testovanie a výskumu vlani v auguste alebo v septembri, a potom sme zahájili v marci.

Aká je vaša krása filozofia?

Verím, že pri prijímaní holistický prístup ku kráse. Čo si dať na koži, je rovnako dôležité ako to, čo ste vložili do svojho tela. Výživa, hormóny, životný štýl, sebavedomie, ducha a starostlivosť o kožu ovplyvňujú našu krásu rovnako. Nie je nič krajšie, ako žena, ktorá má dôveru vo svojej vlastnej koži a v jej tele. Ona vie, kto to je, miluje seba a miluje ostatní.

Kto je vaša krása ikona?

Gwyneth Paltrow. Zbožňujem jej záväzok celých potravín a zdravého životného štýlu. Ona vyžaruje krásu zvnútra von.

Tiež Marilyn Monroe; ona je bohyňa. Obdivujem dôveru, ktorú mala vo svojej zrelé, bomba telo.

To, čo je vo vašej krásy taške?

Haha! Čo nie je v mojom kozmetickom taške?

Ok, aké sú vaše päť najlepších obľúbené produkty?

May Lindstrom Skin Youth Dew. Začínam vidieť vrásky, takže som rád dobré tvár olej / sérum. Tento je perfektný hydrátor a obsahuje koenzým Q10, anti-aging musíte mať. 

Kahina Brightening Serum. To nemusí úplne odňať po akné značky, tmavé škvrny a melazma, ale to bude určite robiť obrovské zlepšenie-bez použitia riskantné hydrochinónu zložky.

May Lindstrom Skin Problem Solver. Každý by mal mať dobrú hlinenú masku v ich krásu arzenálu. Cleopatra je miloval a ja tiež Táto maska ​​rieši široký rad kožných problémov a moja koža je jemná a žiariace po každom použití.

Kjaer Weis Organic Lip odtiene. Sú vyrobené v Taliansku, dosť povedal. Sú to pigment nabité, prejdite na hladké ako balzam a dá vám lesklý povrch.

Soapwalla Deodorant Cream. Po rokoch sa snaží nájsť prírodný deodorant, ktorý pracoval, môj úloha je u konca. To vás udrží voňajúce svieži po celý deň. Naozaj.

Aký je váš dennej starostlivosti o pleť režim?

Tajomstvo bezchybné make-up je skvelý kože. Začnem sa pomocou očisty s May Lindstrom pleť Clean nečistoty. Ak sa cítim ambiciózny, nechám to na päť minút alebo tak, keď som čistiť zuby. Potom som sa opláchnuť, že off a aplikovať Kahina Rozjasňujúce sérum. Po vypustení, ktoré sa ponoriť do, I platia mája Lindstrom Skin Youth Dew. Potom začnem svoj make-up.

Môžeš popísať svoj make-up rutina?

Mám oči ako prvý. Tak, či existuje nejaký únik, nebude zničiť svoj základ a červenať. Pre každodenné nosenie, som sa rozhodnúť pre niečo ľahké rozjasniť oči. I obyčajne prať o niečo trblietavých a neutrálne (Kjaer Weis bio očné tiene kompaktné Cloud Nine) alebo svetlo ružové (Alima čistého Svetelný ligot Minerálne očné tiene v čemerice alebo Venuša).

Ak chcete vytvoriť nejakú definíciu, budem miešať Kjaer Weis organický očné tiene kompaktné Čarodejnice do môjho bránkovisku. Aj vyplniť medzery v mojej obočie a použiť dve alebo tri vrstvy maskary. Tancujem medzi Kjaer Weis Organic Mascara v čiernej a lila krása Mascara v Nightfall.

Potom som sa vzťahujú Alima Čistý Satin matný minerálnej Foundation v slame s ich vegánskej Foundation Brush. V lete som aplikovať ju v suchu a na jeseň / zimu Aj zmiešať s One Love Organics kože Spasiteľa bezvodý Univerzálny balzam, aby sa výživný základ tekuté.

Potom príde na tvárach. Som sa zamiloval do krémových sčervená odvtedy Kjaer Weis Organic Cream Blush prišiel do môjho života. Je to tak jednoduché aplikovať a necháva vás s prirodzeným svetlom. Moje obľúbené odtiene sú požadované žiara, veľmi jemné, prirodzené opálenie a kvitnúce, svetlo ružové (čo som tiež použiť na perách). Budem tiež používať Ilia krása reflektor v bodkami a mesačné lúče na svoje lícne kosti browbones, vnútorné oči a Amorův lúk.

Pery sú moja obľúbená časť. Moja kabelka váži 1000 libier, pretože moje pery závislosti. Milujem Ilia Beauty and Kjaer Weis. Pre každodenné, budem nosiť Kjaer Weis Organic Lip Tint kompaktný Bliss plný alebo Dream štátu, alebo lila krása Tónované Lip kondicionér v Blossom Lady alebo nikto nie je dieťa. Či mám ísť von na mesto, ja používam Kjaer Weis Organic Lip Tint kompaktný Bohyňu alebo lila krása rúž pastelka v Call Me.

A čo vaše vlasy rutina?

Ja len umyť vlasy dvakrát týždenne, topy, takže moje vlasy rutina je veľmi minimálny. Zvyčajne platí dve alebo tri kvapky Rahu elixír, aby moje nad spracované vlasy vlhké a lesklé. V závislosti na štýle, budem ju držať na mieste s Yarok kŕmiť svoje Držať štýl Udržanie Laky na vlasy.

Čo Vôňa nosíš?

Nemám obvykle nosí parfum od oleja tela a pleťové vody, ktoré používam mať také nádherné prírodné vône. Ak sa cítim obzvlášť sexy, dám na máj Lindstrom Skin The Good Stuff Radiance Oil. Vonia to ako kakao a tak božské. Ak sa cítim peppy, dám na Prtty Peaushun tenounkými telové mlieko, ktoré má grapefruitový výťažok a je tak osviežujúci.

Je niečo, čo použiť, ktorá nie je zelená?

Dal som veľa môjho kit preč s ostatnými vizážisti, ale existuje niekoľko vecí, kopal, že budem používať čas od času. Mám Dior očné linky, ktoré som dal na svojej spodnej línie rias. A mám niekoľko parfémov, ktoré budem používať príležitostne. Ale nebudem dať je na mojej koži. Aj sprej je na šatách.

Ktoré kozmetické výrobky môžete míňať na, a ktoré môžete ušetriť na?

Márnotratnosť na starostlivosť o pleť. Vaša pokožka je plátno pre všetko ostatné, a tam je tak veľa účinných prírodných možností v týchto dňoch. Môžete ušetriť na make-up, ale uistite sa, že nemá žiadne chemikálie ani dobré starostlivosti o pleť budete premárnila na príde nazmar.

Aká je vaša krása pet naštvať?

Vidieť ľudia nosia nadácie, ktorá nezodpovedá ich pleti. Farba ich tváre nezodpovedá farbu ich krku. Zúfalo som chcel im ten správny zápas!

Aký je váš najlepší Kozmetický tip?

Urobte si čas, aby sa pripojiť k sebe na hlbšej úrovni. Dozvedieť sa o tom, kto ste a dostanete pohodlne do nádhernej kožu a telo, ktoré vám Boh dal. Starať sa o seba a to ako fyzicky, tak psychicky. Stojíš za to!

Nejakú radu pre začínajúcich podnikateľov?

Sledujte svoju vášeň a je to pravda, kto ste. Nesnažte sa znovu to, čo niekto iný robí. Tam môže byť milión dôvodov, prečo by ste nemali robiť niečo, ale ak ste vášnivý o tom, a naozaj veriť v seba, potom si môže robiť to stalo. Len budete musieť počúvať čreva a ísť s ním 200 percent.

Viac od Garca nájsť na Twitter a Facebook, alebo na jej internetovom obchode.

Získať produkty

Garca svoje obľúbené sú k dispozícii na svojom obchode; niektoré z nich môžu byť tiež nájsť na týchto predajcov:

Vyjadrite svoj názor

Súhlasíte s prírodným prístupom Garca svojej kráse? Už ste vyskúšali niektorý z jej obľúbených produktov? Aké sú vaše najlepšie prírodné kozmetické tipy produktov?

load...