Krása

Darčekové súpravy na starostlivosť o pleť: 8 z najlepších pod 100 EUR

Darčekové súpravy na starostlivosť o pleť: 8 z najlepších pod 100 EUR

Pokiaľ ide o kozmetické darčeky, starostlivosti o pleť, aby tie celkom ideálne.

Na rozdiel od make-up a vôňa, nemusíte sa báť odlišná farba pleti a tela chemikálie. A tak dlho, ako budete držať so všeobecne hydratačným / rozjasňujúce veci (nič čo do činenia s akné alebo vrásky), váš príjemca je určite ocenia trochu rozmaznávanie pleť.

load...

Heck, môžete dokonca chcieť, aby zásobili pre seba. Nižšie som sa zaokrúhľuje na najnovšie, najviac úžasné darčekové sady od kultu obľúbených značiek, ktoré ponúkajú oveľa viac zaplatená zábava, než keby ste boli ku kúpe všetko individuálne!

Tu je osem, aby zvážila:

Dr. Jart + Maskovanie celú cestu

Nič nepovie "odpustky" ako šatníka plechu a hydrogélu masiek. Dr. Jart + Maskovanie Celú sadu cesta zahŕňa sedem z nich, vhodné pre všetky typy pleti. Doplňovanie vody hasí dehydratácii; Zjasnenie infúzie zvyšuje jas; Všetko, čo Obrysy ciele vrásky a ovisnuté; Pórov Minimalistický sťahuje póry; a pórov majster Patch lieči preťaženia a čierne bodky. Sú to všetko bez umelé vône, minerálny olej, propylénglykol a denaturovaného liehu.

Ole Henriksen love it All Blockbuster starostlivosti o pleť Set

Ak poznáte niekoho, kto hľadá dobrú režimu pokožky sa Ole Henriksen Láska It All Blockbuster Kozmetika Set ponúka kompletné krok za krokom rutina. Má osem najobľúbenejších náležitosti značku pre žiariace pleť, z čistiaceho prostriedku do hydratačné ošetrenie rozjasňujúce. Môj zahŕňajú sérum pravdy antioxidant vitamín C sérum; Africké Red Tea Foaming Cleanser (to je sulfát-zadarmo!); a osviežujúce Konečný Zdvihnite očný gél. Ak ste ešte tento riadok pred pokúsil, vie, že je to veľmi kvalitný, s krásnym textúr a podpis citrus-vanilkovou vôňou.

Tatcha Najpredávanejšie Set

Najluxusnejší dar na tomto zozname, je bezpochyby, o Tatcha Najpredávanejšie Set. Každý, kto sa zmyslom pre detail ocenia otvára pekný, japonsko-inšpiroval obaly. Vnútri nájsť svoje štyri špičkové produkty. Očista Oil je kamélie založené na odlíčenie; Rice Enzým prášok je peeling s drvenými perlami a papája výťažky; Vlhkosť krém výživný gél-krém; a Dewy Skin Mist je hydratačný miest pre okamžité svietivosti. Ak ste boli zvedaví na značke, to je najlepší čas to vyskúšať.

load...

Boscia Japonské Obľúbené

Inšpirovať aj ázijské krásy rituály je štvordielna Boscia Japonské Obľúbené kit EÚ. Dlho som bol fanúšik ich čistiace prostriedky a masky; táto značka má tiež veľa zábavy a jedinečnej koncepcie starostlivosti o pleť, ktoré nenájdete nikde inde. Názorný príklad: čističi síranu prosté, ktorý ohrieva na kontaktné miesto pre hlbšie očistiť; a že uvedený odlupovacie Peel gél, ktorý funguje ako kyselina kôra, enzýmov kôry a jemné kroviny. V záujme maska ​​pomáha liečiť otupenosť, zatiaľ čo Tsubaki Glotion má prirodzené svetlo odrážajúce pigmenty jemne luminize.

Kate Somerville Cult Obľúbené Kit

Každý, kto chcú napodobniť celebrity starostlivosti o pleť rutina by mal vyzerať ne ďalej ako Kate Somerville Cult Obľúbené Kit. Dostanete tri najviac miloval Hollywood facialist jeho produktov, a ak pracujú pre jej slávnu klientelu, sú dosť dobré pre nás! Jej najväčšou zásluha je ExfoliKate kyseliny mliečnej a ovocné enzým kroviny. Môžete tiež získať plnej veľkosti Cleanser a plnej veľkosti kozie mlieko krém. 

Čerstvé Kozmetika poklady

The Fresh Starostlivosť o pleť poklady set ponúka trochu všetko: zvodné textúr a vôní, pokročilými zložkami a elegantnom balení. K dispozícii je aj jeden z ich úžasných tónované Lip liečby tady (Sugar Rosé)! Pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, dostanete síranu bez Sójové nočná starostlivosť; ľahký, svietiace Lotus očný krém; Zodpovedajúce Lotus krém na tvár; a Sugar Face Polish vyrobené s reálnym hnedého cukru. Táto značka skutočne zmení váš starostlivosti o pleť rutina do zmyslové skúsenosti.

Príliš cool pre školy 1/2 Dozen Egg Cream Mask

To už ani nemôže roztomilejší než príliš cool pre školy 1/2 Dozen Egg Cream Mask set-výber šiestich plechových masiek je dodávaný vo falošnom držiaku dovolenku receptu. Som tiež blázon koncepcia uvedenia vajcia extrakty, kokosová voda a niacinamid na mojej koži! (Aj keď, aby bolo jasné, že zložky nie sú všetky prirodzené.) Typy masiek obsahujú hydratačné, pórov vypínanie a spevnenie, všetko hypoalergénne a vyrobené z mikrovlákna listov.

Dermalogica najpredávanejšie Rozjasňujúci Duo

Dve veci, ktoré môžu spôsobiť okamžitý pozitívny rozdiel na vašej pleti sú double-čistiace a exfoliačný. Je to ideálna sada pre spustenie týchto nových návykov je Dermalogica Najpredávanejšie Brightening Duo. Vnútri je full-sized PreCleanse, čistiaci olej, ktorý sa topí najodolnejšie make-up (nadviazať s pravidelným čistiaci prostriedok). Môžete tiež získať plnej veľkosti denné Microfoliant, svojej milovanej prášok enzým a peeling kyselina salicylová, ktoré jemne nadšenci z odumretých kožných buniek. Oba môžu produkovať veľké výsledky!

Záver

Bez ohľadu na to, aké sú vaše pleť potrebuje, to je skvelý čas na skóre dohodu, skúste značku ste umierajúci na vlastné-alebo dar nejakú starostlivosť o pleť lásky k priateľovi!

Nezabudnite, že mnohé z nich sú súbory obmedzený-vydanie, takže chytiť, em teraz, kým môžete!

1. Dr Jart + Maskovanie celú cestu | 2. Ole Henriksen Láska It All Blockbuster Starostlivosť o pleť Set | 3. Tatcha Najpredávanejšie Set | 4. Boscia Japonské Obľúbené | 5. Kate Somerville Cult Obľúbené Kit | 6. Čerstvé Kozmetika Treasures | 7. Príliš cool pre školy 1/2 Dozen Egg Cream Mask | 8. Dermalogica Najpredávanejšie Brightening Duo

Ste investovať do nejakej starostlivosti o pleť sady? Už ste vyskúšali niektorý z týchto výrobkov alebo značiek?

load...