Krása

Ako vyrastať vaše krátke vlasy

Ako vyrastať vaše krátke vlasy

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Moje vlasy sa zasekol v tej trápne rastúcej-out fázy, kedy to nevyzerá vôbec dobre. Nemôžem sa rozhodnúť, či by som sa mal vrátiť do krátkej alebo či by sa mala zamerať na niečo trochu dlhšia. 

load...

Mám vo zvyku nájsť moje vlasy rovné a nudná, príliš veľa vlasy na zlých miestach. Chcem niečo elegantné a klasický (myslím). Som naozaj rád má krátke vlasy, ale tiež som bol zvedavý na niečo také ramená. Musím dodať, že som len 4'11 "Naozaj nemám pocit istoty s vlasmi v poriadku, takže prosím, pomôžte mi. -! Maria

A: Wow, Maria, čo veľké, tučné oči máte. Považoval by som za rámovanie ho mäkkým, krátke tresku začať transformácie. 

Ide o tvar, ktorý by ste mohli skočiť priamo do teraz, keď sa rozhodla, že nebude pestovať na to ešte nie.

Farba je tu tiež to, čo mám na mysli pre vás, za použitia plátky tmavo čokoládovo hnedé zmiešala s vlastnou farbou. Jednoduchý grow-out, keď sa chcel dostať späť do prirodzenej. Hĺbka farieb bude robiť zázraky pre vás teraz aj ak sa rozhodnete pestovať to dlhšie.

Aby sa rast vlasov a zachovať pokoj v rovnakom čase, by som odporučil zníženie chrbát off a rozširovanie svojej strany ako prvý. Preukázaná v tomto druhom reze s ranou, je to super-sweet cut začať svoju cestu.

Po tom, čo strany rastú von, začnú rásť tresku a zátylku vlasy, aby si ju na ďalšiu úroveň. To je rez Navrhoval by som pre svoj konečný cieľ v tejto dobe.

load...

Keď sa dostanete váhu vašich vlasov distribuovaný tak tenké a hrubé plochy vyrovnať, môžete pestovať odtiaľ. Tento strih bude pracovať na dlhšiu dĺžku rovnako. Udržanie tresk v tejto dĺžke pre rovnováhu a proporcie bude stále majú svoje krásne oči.

To je, ako vidím, že styling vlasov s týmto tvarom, zastrčila si vlasy za ucho a umožňuje bang padať voľne.

Mierny voskovitý produkt by mal byť aplikovaný na suché vlasy pre riadenie.

Dúfam, že to spĺňa vaše súčasné vlasovej otázky.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...