Krása

Ako piť viac vody

Ako piť viac vody

Zdvihnite ruku, ak nemôžete veriť, že je to už februára! Sme takmer mesiac a pol do roku 2018, vy! Pre mňa je nový rok znamená jednu vec: nová predsavzatia a snaží čo najlepšie sa držať, em! Michelle robil jej vás -did? Minulý mesiac som kopol off s masívnou zoznam spôsobov, ako svoj život lepšie a budem prvý, kto priznáva, niektorí boli jednoduchšie zapísať, než skutočne dotiahnuť do konca.

load...

Moje riešenie číslo jedna, však, ten som úplne oddaný a ja DEF bude robiť stalo? Pitie. Viac. Voda. Teraz viem, že som ti to povedal v minulosti, že sa snažím piť veľa to, že to bol jeden z mojich kozmetických tipov späť, keď si ma prvýkrát stretli -a ja skúsiť, ale z nejakého dôvodu, ako sa tieto 8-10 okuliare (niektorí hovoria 11-12) každý deň je niečo, čo som úžasné na dobu jedného týždňa. A potom som sa pomaly začínajú vracať sa. Je to smutné, naozaj. Pretože voda je super dôležité pre naše bods. Nehovoriac o naše kože, energetickej hladiny, detoxikáciu a zažívanie. Viem to. Vieš to. Teraz prečo nemôžeme jednoducho urobiť?

Ak ste vo zvyku dosiahnuť na diétne kolu alebo kávu namiesto skla H2O, čítajte ďalej. Alebo, ak ste proste ako ja a potrebujú nejakú motiváciu, mám vás vzťahuje. Sme v tom spoločne!

Voda: To robí telesné dobro

Hovorme aa trochu o tom, prečo je potrebné vodu, či som ťa presvedčil už. To tvorí viac ako polovicu svojej telesnej hmotnosti a je to 100 percent nutné pomáhať robiť veci, ako je odplavovanie toxínov a regulujú metabolizmus. V skutočnosti každý systém v tele závisí na tom, a ak nepijete dostatok no, vy si to spočítajte! Vedeli ste, že keď máte pocit smädu, vaše telo je už zažíva dehydratáciu? To je dôvod, prečo je dôležité, aby napiť z fľaše s vodou alebo sklom po celý deň. Ak je vaše telo správne hydratovaná, budete mať lepšie zdravie, vaša pleť vyzerá lepšie a budete mať viac energie!

load...

Aj keď je dôležité, aby celý deň piť vodu, jeden z najlepších časov prehltnutí ho je prvá vec, ktorú ráno. Po nočnom spánku, telesné tkanivá sú dehydrované a potrebujú podporu. Čistá voda s tlakom, citrónu poskytuje telo hydratačné, antioxidantov a elektrolytov. To jump-začína trávenie za deň, a maximalizuje funkciu energie o toľko lepší ako stimulanty ako káva (čo je diuretikum).

TIEŽ. Ak horúce modely prisahať na to, že je to celkom dosť dobré pre mňa. (Gotta love Erin Wasson na konci tohto videa!)

Takže chceš piť viac H20? Tu je návod.

1. Vždy so sebou fľašu s vodou

Ale počkaj! Nie všetky fľaše sú stvorení sebe rovní! Ani sa premýšľať o vyzdvihnutie nádobu plastovú vody s 1, 3, 6 alebo 7 na dne. Bisfenol-A, alebo BPA, toxická chemikálie nájdená v týchto plastoch, narušuje hormóny a je neuveriteľne škodlivé pre reprodukčný systém. K dispozícii je tiež obavy z ochorenia prostaty, rakovina prsníka a poruchami správania u detí. Čítajte tu pre viac informácií o to.

BKR fľaše (pozri vyššie;?, Nie sú to dosť) sú vyrobené zo skla, a akonáhle som si všimol, celebrity ako Jessica Alba, Hilary Duff a Olivia Wilde (Michelle ikona krása) športové oni, som vedel, že som musel dostať do rúk na jeden.

Okrem toho, že dobré pre životné prostredie, sú úplne roztomilé a sú chránené silikónovým puzdrom, aby sa zabránilo poškodeniu. Skôr som vždycky prázdnych fliaš Perrier a vláčiť je po plnej vody, ale a) nie sú tak adorbs a b) som musel byť príliš opatrní na, em! Nesúci zábava, elegantný, ľahko čistiteľné fľaša okolo (naplnený filtrovanou vodou z vodovodu, tutovku, moja mamička je distribútor Nikken, takže som si vyskúšať všetky systémy filtrácie vody) činí mi miliardukrát viac naklonené, aby popíjanie v celom deň.

Ak však ste zabudli BKR doma, a sa zasekol v samoobsluhe lovu pre balenú vodu, rozhodli múdro je kľúčové. Som naklonený islandského Glacial, pretože nielenže je to svetovo prvý uhlíkovo neutrálne značkou certifikované voda, ale voda tiež pochádza z overiteľne udržateľným zdrojom vody a má prirodzene sa vyskytujúce hodnotu pH 8,4. (FYI:.? Udržať si telo alkalické je zásadný pre dobré zdravie Ever rychlo na pH papieriku mám Veľmi odporúčam, ak chceš postava sa pH vášho tela U reálnych čísel!..)

Oh! A Dior tiež používa vodu vo svojich Diorsnow výrobkov, takže to musím niečo povedať!

2. Nech je to šumivé

Milujem sýtené nápoje, a to je dôvod, prečo v minulosti som bol vypracovaný na pop (aka sódy pre vás Američanov). Áno, som si užil Diet Coke alebo dva v mojom živote. Ale nič viac! (Neurotoxíny? Nie, vďaka!) Potom, čo bol nadaný Twist, n Sparkle na Vianoce som sa úplne posadnutý robiť svoju vlastnú šumivé vody.

Existuje niekoľko možností na trhu, a oni sú celkom rozumnú cenu, mám rád značku, ktorú máme, ale počul som SodaStream je skvelé, taky. Je to úžasný spôsob, ako konzumovať viac vody, pretože to chutí a dáva mi carbonation Aj túži pridať squeeze citrónu alebo limetky, a ja som v nebi. Mohol by som vypiť pohár na sklo.

3. Buďte kreatívny

Niekedy som jednoducho nemám náladu na vodu pláni OL. To môže dostať docela nuda. Tak, jeden z mojich najobľúbenejších vecí urobiť, je pridať chuť do it-korenie to trochu! Fab prírastky patrí uhorky (veľmi Spa podobne), bazalka, citrón, limetka, plátky zázvoru (úžasné pre trávenie a chuť) alebo mäta! Nech všetko marinovať vo vode chvíľu, a potom si! Keby som bol šikovný, tak by som naplniť dve alebo tri (sklo) džbány na začiatku týždňa, pridajte čokoľvek som bol v nálade, a potom sa držať ich do chladničky pre ľahký prístup.

4. Pomocou pripomenutie

Neviem, či vy ste používatelia iPhone, ale bol som v poslednej dobe prevedený (sorry, Blackberry), a mal najlepší čas preskúmavať App Store! Jeden z najlepších aplikácií Zistil som ich podmáčané, ktorý vám pomôže sledovať svoj denný príjem vody a nastaviť pripomenutie, aby vás na správnej ceste. Alebo je tu vždy pravý a vyskúšaný spôsob použitia nalepovacie papieriky (Som veľký fanúšik). Dal som ich do celého bytu, v kuchyni, na mojom stole, a svoju posteľ-umožniť sám neospravedlňuje zabúdania.

Povedz mi:

Pijete 8-10 pohárov vody denne? Ak tak urobíte, že si všimnete rozdielu vo svojej koži? Aké triky používate, aby sa voda viac vzrušujúce?

load...