Krása

Za scénami na našom hrebete a perfektnom čítaní

Za scénami na našom hrebete a perfektnom čítaní

Tu na Beautyeditor HQ, boli sme šťastie, že pracujem s niektorými úžasné značiek v priebehu rokov, aby vy šancu ujať nejaké rovnako skvelé ceny. 

Ale myslím, že je to bezpečné povedať, že žiadny z nich nebol zas až tak úžasné, ako je tento: hlavy až k päte krásy a módne Holičské od našich priateľov na Crest a Oral-B. 

load...

Vážne, keď hovorím "priatelia," myslím to vážne. Cenu pozostával z Tvarovanie zasadnutia, make-up, úplne novom kabáte, profesionálne fotenie a samozrejme, ich najnovšie zjasňovacie prípravky na zabezpečenie očarujúce biely úsmev na obrázky. Hovoriť o tom raz za celoživotné skúsenosť! 

A teraz by som vám rád predstavil Nicole, víťaz uvedenej skúsenosti, a najšťastnejší dievča na svete, pokiaľ ide o mňa! Tu je, aké to je hrať modelu na jeden deň.

Na makeover deň, Nicole bola požiadaná, aby ukázať k štúdiu nosil tvárí, takže to je jej "pred" shot:

V týždňoch viesť až do veľký deň, Nicole bola na Glamorous Biele zuby-rozjasňujúci systému pomocou tieto tri produkty:

  • 3D Crest White Luxe Glamorous White zubná pasta, ktorá odstráni až 90 percent povrchové škvrny za púhych päť dní.
  • Crest 3D White Multi-Care Whitening Glamorous White Rinse, ktorý zabíja baktérie zlé dych a osvieži dych. Pri použití spoločne s Crest 3D White Luxe Glamorous White zubné pasty a Oral-B Advantage 3D Vivid White kefka na zuby, môžete získať belšie úsmev behom dvoch dní odstraňovanie povrchových škvŕn.
  • Oral-B Advantage 3D White Vivid zubná kefka, ktorý jemne čistí a bieli pomocou odstraňovanie povrchových škvŕn.
  • load...

Bola tiež požiadané, aby poskytli niekoľko obrazov svojich obľúbených celebrít, spolu s jej dimenzovanie informácií a merania, pre redakčné módny stylista Randy Smith.

Hravo, Nicole už mal Pinterest doska s názvom "My Style", ktorý pomohol Randy zostaviť výber oblečenia, ktoré boli nielen perfektné, ale práve v súlade s jej zmyslom pre štýl. Aj išiel gaga cez rack oblečenia, kvantá šperkov a krabíc a krabičiek topánok!

Prvý na dennom poriadku pre Nicole sa snažil všetko a potom rozhodne o štyroch oblečenie: dva ležérne a dve elegantné. Aj keď to sa deje, redakčný make-up a vlasy umelci Sabrina Rinaldi (kto urobil make-up) a Eduardo Mella (kto robil vlasy) prelistoval obrázkov na iPade získať nejaké celebrity inšpiráciu:

Ach jo, a dovoľte mi, aby na vedomie, že slová "redakčný". Všetky tri z týchto odborníkov-Randy, Sabrina a Eduardo, patrí medzi špičkové talenty v Kanade a pracovať na vysoko postavených časopis výhonky. Takže sa dá povedať, že vedia, pár trikov o tom, dievča vyzerať dobre pred kamerou. Ďalší na rade bol vlasy a make-up, za použitia produktov z Pantene a Covergirl.

Eduardo bol po "mäkké, Beachy vzhľad" Nicolina jemnou textúrou vlasy. Po prepping s Pantene penou, vyhodil do sucha v každom smere pomocou Denman kefy-techniku, ktorá sa nazýva "zabaliť sušenia." (To v podstate znamená, že vlasy môžu spadnúť v žiadnom prípade, že to nie je vysušený do určitého štýlu.) Potom, on používal malú hlavňami kulmu na vytvorenie nedokonalé vlny, ktoré ho napadli prstami a niektoré Pantene lak na vlasy.

Medzitým Sabrina bola na make-up. "Nicole je naozaj pekný kože s množstvom pieh, že chcem, aby sa tak, že vyzerá prírodné a svieže." (Moje myšlienky presne!) Po aplikácii super číre z Covergirl založenia Sabrina multi-úloha Jumbo Gloss balzam na pery a líca, a potom sa použijú Chumáč Drvič maskaru na riasy.

Konečne nastal čas začať strieľať! Že práca išla do módy fotografom Vincent levmi, ktorí mali čo všetko správne nastavené:

WOW. Hovoril som ti, že je to profesionálne fotenie bolo to presne to isté set-up ako niečo, čo by ste vidieť na stránkach módneho časopisu! Tu je zastrelený číslo jedna, náhodný, work-vhodné oblečenie:

Vincent tiež urobil niekoľko celovečerných fotky. Tu je druhý pohľad:

Vrstvenie je kľúčom k povýšenie svoj zmysel pre štýl, hovorí Randy. "To trvá nejakú prax, ale dáva váš outfit väčší záujem namiesto iba dvoch kusov, hore a dole. Vyhlásenie náhrdelník, farebné sako a flitre tielko môže premeniť pár bielych džínsoch a bielej košili-, ktoré by mali byť svorky v každý má skrine-do úplne nový, svieži vzhľad pre jar a leto. "

A to je detail. Ako môžete vidieť, že človeka víly narovnal vlasy a pridal niekoľko žltohnedú očné tiene:

Ďalej to bol čas na večerné a a ďalšie vlasy a make-up zmena.

Ak si myslíte, že táto očný make-up vyzerá tu dobre, mali by ste to videl v reálnom živote! Sabrina je naozajstný umelec, ona musela použitý najmenej päť našich šiestich odtieňov fajčiť von. Ja hlavne miloval kontrast prepracovaného oka s čerstvým a prírodným kože. Tak krásna! Posledný outfit dňa bolo to super-lichotivé, rameno nesúce šaty, ktoré Nicole nakoniec sa rozhodol priviesť domov s ňou:

To bola moja najobľúbenejšia vzhľad deň. Ako nádherné je, že s týmto vysokým copu a čierne očné linky?

A áno, jej zuby naozaj vyzerajú, že biely! Produktov, Nicole hovorí: "Crest 3D White zubná pasta a ústna voda boli úžasné pomocou bieliace zubné pasty a ústne vody je oveľa jednoduchšie pracovať do svojho každodenného života v porovnaní s inými produktmi bielenie.". A skúsenosti samo o sebe?. "Bolo to veľmi surrealistické mať toľko krásy profesionálov pracujúcich, aby som vyzerať a cítiť sa čo najlepšie Celý zážitok bol veľkú dôveru booster :. Belšie úsmev, lichotivé make-up a vlasy a krásne šaty, ktoré som bol náboženský beautyeditor čítačka starne, takže to bola veľká zábava! " Nemohol súhlasiť. Tu je tím za človeka (vrátane moi). Trvá dedinu.

Dúfam, že sa vám to páčilo tento pohľad do zákulisia!

Povedz mi:

Čo si myslíte o makeover skúseností Nicole? Niekedy niečo podobné?

load...