Fitness ženy

3 jednoduché spôsoby, ako zvýšiť výdrž pre plávanie

3 jednoduché spôsoby, ako zvýšiť výdrž pre plávanie

Cítite málo energie zakaždým, keď si ísť zaplávať? Naozaj chcete zvýšiť svoju vytrvalosť, aby vaše plavecké kamaráti nejaké tvrdej konkurencii? No, zvýšiť čistý vytrvalosť nie je cez noc záležitosť. Musíte mať trpezlivosť a praxi, aby si to pravé. Ale nebojte sa! Máme tu nejaké exkluzívne tréningy a niekoľko všeobecných tipov, ako zlepšiť svoje úrovne vytrvalosti. Prečítajte si o to vedieť, ako môžete plávať lepšie, aby pocit vymyje!

Ako zvýšiť Stamina na kúpanie:

Ako všetci vieme, cvičenie je najlepší spôsob, ako zlepšiť vytrvalosť do značnej miery. Ale to, čo by malo byť presné rutinné cvičenie, keď sa pripravujete sa do toho ponoriť? Dajte nám ukáže správnu cestu:

1. Choďte pomalé a stabilné:

Počnúc pomaly vám pomôže dostať pohodlne do bazéna, čo je dôležité pre učenie ideálne plavecké techniky, rovnako ako vyhýbať zranenia. Dokonca aj plávanie alebo striekajúcej okolo len trikrát týždenne je považovaná za dobrý tréning pre začiatočníkov. Tiež tu je freestyle rutinné cvičenie pre začiatočníkov:

load...

Typ Úroveň Yardov Zvyšok
Zahrievanie Jednoduché (4 x 50) = 200 yardov Podľa potreby
Intervaly Nahromadenie rýchlosti (2 x 100) = 200 yardov 1 minúta
Vytrvalosť Mierny (1 x 200) = 200 yardov Podľa potreby
Zahriatie Jednoduché (4 x 25) = 100 yardov Podľa potreby

Hoci tento graf požiada, aby ste začali s 700 yardov, môžete zvýšiť počet, ako si precvičiť ďalšie ťahy spolu s ním trvalo.

2. Opt Pre Cross-Training:

Pokiaľ ide o zlepšenie vytrvalosti pre celkové telesné cvičenie, ako je plávanie, beh na tréning môže veľmi pomôcť pri získavaní rýchlosť rýchlejšie. Môžete začať cvičiť akúkoľvek vhodnú hmotnosť tréning, ktorý je určený pre hornej časti tela. Všetko, čo potrebujete, je zamerať sa na trupe (základná, ruky, chrbát, etc), aby get, vyrezávali plavec ramená '. Jedná sa ani zložité pohyby ani ťažká technika.

load...

3. Využívať zariadenia:

No, plaveckých nie sú vôbec prirodzené pohyby. Takže, s využitím zariadení, ako je klávesnica, pádlo, plutva, cvičenie, atď, môžu byť užitočné pre vás zvyknúť so svojimi ťahmi. Vedieť o správnych miestach vášho tela a meniť plavecké techniky, podľa vašich potrieb.

Najlepšie Swim cvičenia, aby čo najviac z vášho úsilia:

Áno, plávať tréningy skutočne existujú. Tu je krok za krokom postup, ktorý je potrebné dodržiavať pre zvýšenie svojej schopnosti výkonných back-to-back opakovanie, bez toho, aby cítil nutkanie zastaviť:

1. Začnite s jednoduchým warm-up. Za týmto účelom je potrebné plávať kdekoľvek medzi 200 a 400 metrov pri značne pomalej rýchlosti. Uistite sa, že budete meniť svoj ťah po každých 100 metrov a brať odpočinok tak často, ako je požadované.

2. Teraz, kompletné plávanie 300 metrov vo 3 po sebe idúcich sád 100 metrov. Rýchlosť by mala byť mierna a nie je zdvih preferencie za to. Avšak, je potrebné dať si kľudovú dobu 10 - 15 sekúnd medzi sadami.

3. Potom, dokončiť plávanie ďalších 300 metrov. Ale tentoraz budete musieť rozdeliť to na 2 sady 150 metrov. Rýchlosť pri prvom sete mal byť mierny. Oddýchnuť po dobu 20 sekúnd potom, čo ste urobil s ním. Precvičovať druhú sadu zvýšením rýchlosti postupne (každých 50 m) až o 90%. Malo by byť nasledovaný kľudové obdobie 30 sekúnd.

4. Po tom, plávať 300 metrov ešte raz. Udržiavať mierny rýchlosť počas celého procesu a pokúsiť sa odpočinúť. V prípade, že sa stáva veľmi potrebné, dajte si krátky čas odpočinku iba 5 až 10 sekúnd.

5. Nakoniec vychladnúť vaše telo tým, že pláva na poslednú sadu 200 metrov. Byť čo najpomalší tejto dobe. Ak chcete, môžete tiež použiť plutvy na tento účel.

Všeobecné tipy, ako zvýšiť výdrž pri plávaní:

Teraz, tu sú niektoré bežné, napriek tomu užitočných tipov, ktoré by vám pomôžu pri zlepšovaní plavecký výdrž výrazne:

  • Majú výdatné jedlo obsahuje veľa sacharidov alebo zrná (ako sú cestoviny, ovsené vločky, ryža, atď) okolo pol hodiny pred plávania.
  • Udržať si hydratovaný tým, že pije veľa vody pred skokom do bazéna.
  • Uistite sa, že budete mať prestávky, aby čo najskôr piť vodu, ako máte pocit smädu počas procesu.
  • Buď na seba opatrný. Prax pretiahnutie po každej plávaní relácie tak, že odolnosť proti vode nemôže mať mýto na vaše ramená a nechcete dôjdu výdrž na najbližšie zasadnutie.

Dúfať, že teraz máte predstavu o tom, ako zvýšiť výdrž na kúpanie! Plávanie môže byť terapeutická. A keď plávate v poriadku, uvediete vaše telo kompletný tréning. Ale tu je kľúč plávanie pravdu! S týmito tipy, môžete teraz vybudovať svoj plavecký výdrž, a vlastne plávať ako ryba!

Bol tento článok užitočný? Dajte nám vedieť komentovanie nižšie.

load...