Fitness ženy

Prečo by ste mali piť limonskú vodu ráno?

Prečo by ste mali piť limonskú vodu ráno?

Máte problémy s čreva, zlé kože alebo obezitou? Potom musíte začať piť citrón vody hneď ráno. Lemon voda je lacná a na živiny bohatý nápoj, ktorý môže byť pripravený rýchlo doma. A keď ju piť na lačný žalúdok v ranných hodinách, váš tráviaci systém funguje lepšie, vaša imunita silnie a vaše renálny systém funguje správne. Takže v podstate, pokorný citrón vody vám pomôže zbaviť sa všetkých svojich zdravotných problémov. V tomto článku sme vám povedať, ako sa pripraviť citrónovou vodu, ako často konzumujú, a aké sú jeho rôzne výhody. Znie to skvele? Poďme začať.

Prečo Lemon Water?

Keď sme sa dozvedeli o výhodách pitie citrónovej vody, je zrejmé, cítiť zvedavý, prečo jeden by mal mať citrónovú vodu najmä a prečo nie šťavu z nejakého iného ovocia. Tak, citróny sú bohaté na vitamín C, a okrem toho, tieto obsahujú komplex vitamínov skupiny B, minerálne látky, ako je vápnik, horčík, draslík a tiež mnoho vlákien. V skutočnosti, množstvo minerálnych látok v ňom vyzýva na riedenie citrónovú šťavu s vodou pitnou to zriedenie môže poškodiť sklovinu zubov. Takže, uistite sa, že budete piť, citrónovú vodu ', nie, citrónovú šťavu'! Vedľa, citróny majú vynikajúce antibakteriálne, antivírusové a imunitu zvýšenie vlastnosti, v dôsledku čoho tieto podporujú celkovú pohodu jedinca. Pozrite sa na nižšie citrón voda výžive.

Lemon Nutrition

Ako sa pripraviť Lemon Water?

prísady
 • 1 citrón
 • 1 džbán chladenej vody
Ako sa pripraviť
 1. Dôkladne umyte citrón a nakrájame na plátky.
 2. Pridáme plátky citróna na džbán chladenej vody.
 3. Nech to strmé cez noc.
 4. Piť jednu šálku tejto vody v dopoludňajších hodinách.
Prečo to funguje
 • Jednoduché na prípravu
 • Ingrediencie sú ľahko dostupné
 • Lacný
 • Naložené s vitamínom C
 • Posilňuje imunitu
 • Podporuje správne trávenie a stolice
 • Antioxidanty pomáhajú odplaviť toxíny

Ak máte nudiť piť každý deň rovnaký citrónovú vodu, pozrite sa na tieto recepty.

load...

Ostatné Lemon Vodné Recepty

Med Lemon Water

prísady
 • 1 šálka teplá voda
 • 1 čajová lyžička organické medu
 • ½ citrón nakrájaný
Ako sa pripraviť
 1. Pridajte med a plátky citróna na teplú vodu.
 2. Dobre premiešajte pred pitím.
výhody

Med je prírodná antibakteriálna látka a zabraňuje šíreniu mikrobiálnych infekcií (1).

Cinnamon Lemon Detox Water

prísady
 • 1 šálky vody
 • 1 škorice
 • ½ citrón nakrájaný
Ako sa pripraviť
 1. Pridať škoricu a plátky citróna na šálku vody.
 2. Nech to strmé cez noc.
 3. Piť túto vodu v dopoludňajších hodinách.
výhody

Tento nápoj pomôže odplaviť toxíny a tiež podporuje chudnutie (2).

Rasca, Lemon Water

prísady
 • ½ citrón nakrájaný
 • ½ lyžičky rasca prášok
 • 1 šálka teplá voda
Ako sa pripraviť
 1. Pridáme plátky citróna a rasca prášok do šálky vody.
 2. Nechajte ho lúhovať 10 minút pred pitím.
výhody

Ak trpíte zažívacími ťažkosťami, určite by ste mali vypiť to v dopoludňajších hodinách. Rasca pomáha riešiť všetky problémy, črevné vrátane hrubého čreva a nadúvanie (3) podráždenosti.

load...

Ako často konzumovať citrón vody?

Začnite tým, že pije 1 šálka citrónovej vody dvakrát denne. Piť raz ráno a večer pred večerou. Ak chcete piť viac ako dve šálky citrónovej vody za deň, mali by ste ju vypiť po každé 2 - 3 hodiny. Postupne znižovať početnosť spotreby citrón vody na jedenkrát denne.

Mali by ste Konzumujte Lemon voda teplá alebo studená

Nepite to horúce ako horúcej vody škody enzýmy a živiny prítomné v citrónu. Ale môžete ju piť teplé, chladené alebo vody izbovej teploty.

Výhody citrónovej vody je bezpočet. Tu sú dôvody, prečo by ste mali piť citrónovou vodou v dopoludňajších hodinách.

Prečo by ste mali piť Lemon vody v dopoludňajších hodinách?

1. Má močopudné vlastnosti

Spotreba citrónovej vody zvyšuje objem moču a tým pomáha v odplavovanie toxínov, ktoré sa dostanú nahromadené vnútri. To udržuje močový trakt čistý a zdravý a tiež zvyšuje fungovanie enzýmov. Táto vlastnosť citrónovej vody je skvelý detoxikačný prostriedok robí.

2. Pomáha pri trávení

Atómový zloženie citrónovej šťavy je obdobný ako pri tráviacich štiav v našom zažívacom trakte a slín. Z tohto dôvodu, to pomáha pri lámaní potravy na jednoduchšie látky a tiež podporuje tvorbu žlče šťavy, ktorý napomáha v procese trávenia. Zároveň sa zažívacie vlastnosti citrónovej pomoc v vyhýbať sa problémom, ako je nadúvanie, pálenie záhy a grganie. Preto, ak ste sa cítil kyslý a nafúknutý v poslednej dobe, skúste citrónovou vodu na upokojenie pocit namiesto konzumácie akejkoľvek cez-the-counter antacidá.

3. Váhy hodnotách pH

Aj keď kyslej povahy, citrónová šťava má alkalické účinok, ak sa dostane do tela a tým pomáha v metabolickej aktivity, ku ktorej dochádza vo vnútri. Z tohto dôvodu, pitná citrónovú vodu v pravidelných intervaloch môže pomôcť ľuďom poraziť problémy kyslosť, že by mohli mať.

4. Zvyšuje odolnosť

Vysoký obsah vitamínu C v citrónovej šťavy z neho robí ideálny jedlo pre zvýšenie imunity jedinca. Pomáha jedno boji proti nachladnutiu a sú bohaté na draslík, stimuluje funkciu mozgu a nervových buniek. Zároveň sa spotreba vitamínu C pomáha pri vstrebávaní železa v tele, ktorá prichádza do neho z iných potravín.

5. Robí kože vady bez

Vyhýbajú všetky tie kozmetické riešenie proti starnutiu, ktoré používate, aby vaša pleť vyzerať mlado. AInstead, uchopiť pohári citrónovou vodu každý deň! Obsah vitamínu C v citrónovej šťavy robí to neuveriteľné antioxidant vďaka čomu pomáha pri odstraňovaní vrások a škvŕn z kože a preto bojuje s príznakmi starnutia. Pomáha tiež pri prekonávaní radikálov na pokožku a spôsobuje, že zdravú pokožku a žiariace. Spotreba citrónovej vody pravidelne môže robiť niečí zdravú pokožku a omladená zvnútra jednoduchým spôsobom.

6. Pomáha pri liečení

V prípadoch rán a poranení, konzumovať citrón vody pomáha urýchliť proces hojenia, pretože má veľa vitamínu C v ňom. Súčasne, pretože pomáha pri posilňovaní kostí, chrupaviek a spojivových tkanív v tele a tiež upokojuje zápaly v tele, kĺbov a svalov.

7. Nabudí telo

Pitná voda citrón ráno nabije jedinca tak, že jeden dostane pripravený na celý deň aktivity. Je to preto, ze záporne nabitých iónov v ňom, ktoré produkujú energiu pri dosiahnutí tráviaci trakt. V rovnakej dobe, citrón voda sa chová ako nálada zvýrazňujúce vypracováva človek cíti ľahké a zdravé každé ráno. To pomáha jeden bojové otázok, ako sú depresie a stres, ktoré sa zdajú byť neoddeliteľnou súčasťou modernej-dňový životný štýl.

8. Hydratácia lymfatický systém

Tekutiny stratené v tele v priebehu denné aktivity sú obnovené spotrebou citróna vody pravidelne. Takže vždy, keď sa človek cíti dehydrovaná alebo málo energie, pitnej vody, citrónovú by mala byť prvým krokom k riešeniu tohto problému.

9. Osviežovač dychu

Lemon vody, ak sú konzumované po čistení zubov, môže pomôcť v prevencii problémov, ako je zápal ďasien a bolesti zubov. Tiež to pomáha v prevencii zápachu z úst.

10. Pomáha pri chudnutí

Pektín vláknina v citróny pomáha udržať bodavá bolesť z hladu na uzde. Resultantly, jeden skončí hlad menej často, ktorý nakoniec zabraňuje spotrebu nezdravých občerstvenie v nepárne hodiny. Tiež piť citrónovou vodou pomáha pri správne trávenie a odplavovanie toxínov, čo všetko prispieva k chudnutiu.

Nič v prebytku, je dobré aj pre vás. Tu je to, čo by sa mohlo stať, ak idete cez palubu s citrónovou vodou.

Opatrenia

 • To môže spôsobiť zubnú sklovinu erózii
 • Predávkovanie citrónovej vody môže spôsobiť bolesť hlavy, neobvyklé pohyby čriev a únava
 • Môže spôsobiť kyslosť
 • Nemôžu byť tolerované tých, ktorí trpia žalúdočný vred
 • Poraďte sa s lekárom skôr, než umožňuje deťom piť citrónovou vodou

Takže, začať piť citrónovou vodou, aby sa dosiahlo optimálneho zdravia a prinesie to najlepšie z vás. Ako sa hovorí, keď ste zdravá vnútri, budete mať zdravé vonku.

Postarať!

load...