Fitness ženy

6 úžasných prínosov cvičenia Hammer Strength na posilnenie vášho tela

6 úžasných prínosov cvičenia Hammer Strength na posilnenie vášho tela

Všimli ste si niekedy fitness zariadení vo vás telocvični? Sú bezpečné, spoľahlivé a efektívne? Alebo ste premýšľal o tom, domáci posilňovne a zmätená o tom, aké vybavenie kúpiť? Tu je váš sprievodca po jednom z najlepších línií fitness vybavenie, a to je Hammer Strength!

Čo je Hammer Strength?

Hammer Strength je rad elitných posilňovacích strojov vytvoril Gary Jones v roku 1989. Jones používa biomechaniky na vytvorenie týchto horná línia zariadení. On vytvoril toto zariadenie, ako chcel zlepšiť silový tréning a vytvorenie zariadení, ktoré sú bezpečné, účinné a príjemné.

Hovorí, že chce vytvoriť, pevnosti zariadenie, ktoré odráža ľudský pohyb a dáva užívateľom najbezpečnejšie, najúčinnejší a uspokojujúce možný tréning '. Vysoko sofistikovaný Computer Aided Design (CAD), objemové modelovanie softvér bol naprogramovaný tak, aby pripraviť 3D modely zariadení. Meno firmy znamená ťažká a tvrdé jadro cvičenia. Hammer Strength bol kúpený LifeFitness v roku 1997. Už č.1 Plate Loaded zariadení, teraz Hammer Strength ponúka svetovo viac moderné stroje a ďalšie silový tréning vybavenie, ako sú lavičky a stojany. LifeFitness teraz opisuje riadok ako, silný. Robustný. Spoľahlivý. '

load...

Výhody Hammer Strength Vybavenosť:

Nie je bez dôvodu, že Hammer Strength je ponúkaný ako jeden z najlepších zariadení liniek na svete. Zariadenie ponúka nespočetné množstvo výhod. Tu je dôvod, prečo by ste mali zvážiť Hammer Strength pri výbere váš cvičebný zariadení nabudúce.

1. Biomechaniky:

Jones používa biomechaniku ako základ svojho výbavovej líniu. Chcel vytvoriť zariadenie, ktoré nasleduje takzvaných prirodzených pohybových oblúkov. Použil vedu ľudských pohybov rozvíjať Hammer Strength. Návrhy boli výsledkom početných konzultácií so športovými lekármi, chiropraktikov a profesionálnych športovcov. Biomechanická dizajn robí Hammer Strength zariadenie bezpečnejšie k tréningu. Je navrhnutý tak, aby sa znížilo riziko poranenia a zároveň zlepšiť jej účinnosť v každodennom živote tréningu.

2. Isolaterální Technology:

Isolaterální technológia je patentom Hammer Strength, ktorý robí toto zariadenie unikátne. Táto technológia umožňuje svaly sa pohybovať unikátnych rozsahy pohybu, ktoré sú biomechanicky pre nás prirodzené. Tieto zariadenia kombinujú jednostranné pohyby sústredenú a divergentné vybudovať funkčné pevnosť. To umožňuje, aby cvičenec pohybovať končatinami samostatne. Môžeme sa pohybovať obe ramená naraz, jedno rameno súčasne alebo striedavo. Pomáha pri tréningu oboch stranách tela Rovnako tak, že silnejší strana nemá zatieniť slabší. A v rovnakom čase, môžete trénovať svoj slabšia strana stala silnejšou.

load...

3. Ground-Based Technology:

Technológia pozemné umožňuje tréning s nohami na zemi. Stroje pozemné sú hnutie založené skôr než sval na báze. Zlepšuje celkovú stabilizáciu telesa, zlepšuje rovnováhu a poskytuje väčšiu funkčné cvičenie.

4. Štrukturálne integrity:

Hammer Strength cvičebné zariadenia sú priestorovo efektívne, bezpečné a kontrolovateľné. Ponúkajú maximálnu štrukturálnu integritu, trvanlivosť a pohodlie. Vankúše a rukoväť použité v zariadení nie sú značenia a pružná. Ďalej, bezpečnosť je hlavnou témou v týchto zariadeniach. Kvalita týchto zariadení možno uhádnuť zo skutočnosti, že väčšina zariadenia prichádzajú s 10-ročnou zárukou. Spoločnosť tvrdí, že tieto zariadenia sú navrhnuté tak, aby výsledky.

5. Total Body Training:

ISO-laterálna pohyby umožňujú cvičenec premiešať kladivo cvičenia a hit rôznych svalových skupín súčasne. To umožňuje, aby jeden lepšie trénovať celé telo. Možnosti cvičenia sa dá robiť sú nikdy nekončiaci.

6. Advanced Performance Training:

Biomechanické technológia používaná k rozvoju týchto nástrojov pomáha športovcom zlepšiť ich výkon na poli. Tieto prístroje sú používané profesionálov i bežné nadšencov. Je tiež vhodný pre všetky úrovne cvičencov. Začiatočník a pokročilý cvičenec môžu používať rovnaké vybavenie úpravou ju podľa jej úrovni.

Hammer Strength je dieťa inovatívneho ducha a oddanosť Jonesovej. V súčasnej dobe firma držať 25 patentov na inovatívne prvky a má viac ako 60 rôznych sila tréningové zariadenie pod ním menom. Najdôležitejšia vec, o Hammer Strength je, že, používateľ 'je vždy ústredným bodom.

Už ste niekedy používa Hammer Strength zariadenia? Aká bola vaša skúsenosť? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...