Fitness ženy

5 efektívnych cvičení na získanie Flat Abs

5 efektívnych cvičení na získanie Flat Abs

Spýtajte sa žena snaží schudnúť, kde Chce hmotnosť príde prvé, a môžem sľúbiť, že ona je viac než chcel povedať bruško! To platí najmä, ak ste hovoril so ženou, ktorá má za sebou dieťa. Pre väčšinu z nás, plochý bruško z nás robí vyzerať štíhlejšie, viac primerané, vyššie a nakoniec atraktívnejšie. A oblečenie skvelo lepšie taky!

Ako starneme, náš metabolizmus dipy a ďalšie tuk začne hromadiť okolo našej pása, čo nám, že, náhradné pneumatiku! ' Ale ako sa zbaviť brušný tuk nie je len o vzhľade. Štúdia tvrdí, že ľudia s veľkým bránica sú 2,75 krát väčšia pravdepodobnosť, že zomrú na srdcové choroby, a to aj v prípade, že sú v rámci zdravého rozsahu hmotnosti. Tuk uložené v brušnej oblasti je oveľa nebezpečnejší než tuk uložený vo zvyšku tela. To zvyšuje zlý LDL cholesterolu, zmätky s hladinou cukru v krvi, zvyšuje krvný tlak a riziko infarktu. Stručne povedané, mať taký rezervné koleso je oveľa nebezpečnejší, než len nadváha!

Teraz, keď vieme, ako je dôležité, ako sa zbaviť brušný tuk, pozrime sa, ako sa tam dostane v prvom rade. Muži majú tendenciu držať prebytočný tuk na bruchu, ale ženy sú náchylnejšie k uložiť do svojich bokov a stehien - ochrana, ktorú ponúka hormóny. Avšak, menopauza odstraňuje túto ochranu, takže ženy rovnako zraniteľný. Jablko v tvare ženy budú mať aj túto chybu zabezpečenia, a to najmä vzhľadom na jej gény. Ďalšími dôvodmi sú väčší príjem kalórií, a to predovšetkým zo spracovaných potravín, alkoholu a trans-tukov, rovnako ako nadúvanie kvôli plynujúcich potraviny.

load...

Tu sú niektoré diétne pokyny, ktoré môžu výrazne pomôcť pri prevencii a zníženie bruško hrče.

Ploché Tipy Abs Diéta:

1. Vyhnite sa spracovaných potravín a pridaného cukru:

Zvoliť celé ovocie cez džúsy, čerstvé cez konzervy, vodu cez nealkoholických nápojov. Vyhnúť pekárskych sponky, ako torty a koláčiky. Konzervované a balené potraviny obsahujú veľké množstvo sodíka a veľmi menej vlákniny a živín. Prebytočný sodík zadržuje viac vody, nafúkla brucho. Pobyt od náhrady cukru, ako; oni sú len čiastočne stráviteľné v tele.

2. Ovládací Alkohol sania: 

Alkohol je vaše telo spáliť 36% menej tuku, než by za normálnych okolností, a tým poškodzuje váš metabolizmus ďalšie. Keď pijete, pečeň pracuje nadčas spaľovať alkohol namiesto tuku, čo vedie k termínom ako, pivného brucha 'alebo, pivný mozoľ'. Tiež, jeden má tendenciu podceňovať množstvo kalórií v alkohole, takže je ľahké preháňať.

load...

3. Choď Abs-priateľské potraviny: 

ABS-friendly potraviny riešiť príčiny brušný tuk, ako je vyvažovanie svoje črevné baktérie, redukčné plyn, prevencia zápchy, ktoré obsahujú zdravé tuky. Celé zrná, chudé bielkoviny, vajcia, listová zelenina, mandle, jogurt a zeleného čaju sú zatvárače v tomto zozname. Kúpte si dávku omega-3 mastných kyselín z tučných rýb alebo kapsule. Zelený čaj obsahuje katechíny, ktoré sú antioxidanty, ktoré sa hlásia k zníženiu brušný tuk.

4. Jedzte v správny čas: 

Trik je v tom, že nikdy napchať bruško, alebo hladovať. Niečo zjesť behom pol hodiny po prebudení a potom raňajky plná celozrnné a bielkovín. Ísť na plniacu obedy a ľahké večeru aspoň tri hodiny pred spaním. Jesť dve desiaty - jeden v polovici dopoludnia a jeden čaj čas. Malé, vyvážená strava nevedú k brucha hrču a udržať váš metabolizmus a beží. Najlepšie na tom je, že vaše telo sa nikdy prejde do režimu hladovanie, čo je, keď cíti potrebu ukladať všetko ako tuk.

5. Space Out Potraviny, ktoré spôsobujú nadúvanie: 

Nejedzte viac porcií plynujúcich potraviny za jediný deň, pretože to môže viesť k nadúvaniu a brucho hrču. Bežné potraviny v tomto zozname sú brokolica, karfiol, kapusta, ružičkový kel, sušené fazuľa a šošovica. Jedná sa o veľmi zdravé a majú dobrú vlákninu, takže sa nemusíte vynechať im len priestor von do všetkých jedál počas týždňa.

Pohybujúce sa na cvičenie, odborníci sa zhodujú, že dobrá, intenzívny kardio je nevyhnutný pri spaľovaní brušný tuk. Vzhľadom k tomu, telo stráca celkový tuk, pomáha brucho zoštíhlenie ako well.Focus na kľúčové cvičenia, aby tón vaše svaly, ktoré budete vyzerať štíhlejšie. Tu sú niektoré účinné cvičenia na posilnenie svojej jadro a sploštenie vaše abs zároveň.

Efektívne cvičenie, ako získať Byt Abs:

1. Reverzný Crunch:

1. Ľahnite si na zem s kolenami ohnutými ramenami, po vašom boku, prsty smerujúce päty. Zdvihnite nohy zo zeme, prsty smerujúce preč od tela.

2. Vydýchnite a pomaly zdvihnite boky zo zeme, zmluvné abs. Kolená teraz smerovať k hlave. Držte hlavu a krk na podlahu.

3. Nadýchnite sa a vrátiť sa do východiskovej polohy. Nezabudnite pohybujú pomaly a kontrolovaným spôsobom. Robiť 8 - 12 opakovaní.

2. Základná Push Up:

1. Získajte na podlahe, balansovanie na vaše dlane a prsty. Starať sa o dlane sú mierne širšie ako ramená, na oboch stranách hornej časti hrudníka a prsty sú skrútené pod.

2. Udržujte priamku od hlavy až po päty. Zapojiť vaše abs, aby sa vaša chrbtica rovno.

3. Nadýchnite sa, tlačí von lakte a znížiť hrudníka k podlahe, aby vaše chrbát rovno po celú dobu.

4. Zastavte keď lakte sú v uhle 90 stupňov. Udržujte svoje abs silný po celú dobu.

5. Vydýchnite a vrátiť sa do východiskovej polohy. Robiť 8 - 10 opakovaní.

3. V Sit Up:

1. Sedieť na podlahe s nohami natiahnutými; chrbát rovno, paže od vašej strane. Uistite sa, že použitie čalúnený podložku pre podporu.

2. Rozšírte svoje ruky v prednej časti na úrovni ramien, zapojiť svoje ABS a oprieť dozadu.

3. Akonáhle stabilný, zdvihnite nohy a až potom nohy na zem, oprel sa ďalej vyvážiť svoje telo na svoje zadok a kostrče, v pozícii statívu.

4. Vedenie abs silný, zdvihnite nohy a ohýbať chrbát ďalej, kým vaše telo tvorí tvar V. Ak môžete, zdvihnite ruky na prsty na nohách a aby bolo ťažšie, zvýšiť im rovno cez hlavu za celý, V '.

5. Vydržte tak dlho, ako pohodlne môžete a vrátiť sa do východiskovej polohy.

4. Doska s opačným paží a nôh navýšenie:

1. Dostať sa do pozície pushup s vaše telo je podporované na dlane a prsty s chrbát rovno a v súlade s vašej hlavy a krku.

2. Znížiť sa na predlaktí, držať zvyšok polohe bez zmeny. Krútiť svoje päste dovnútra a udržať pravý uhol v lakte, priamo pod ramenami.

3. Zdvihnite pravú nohu z podlahy a rozšíriť ju rovno, rovnobežne s podlahou.

4. Uvedenie svoju váhu na ľavú nohu a pravú ruku, zdvihnite ľavú ruku a rozšíriť ju pred seba, prsty smerujúce dopredu.

5. Udržujte svoje natiahnuté nohy, paže a chrbát rovno po celú dobu, s použitím svoje jadro k udržaniu rovnováhy.

6. Držte po dobu 10 sekúnd a vrátiť sa do pozície dosky. Opakujte na druhej strane. Činiť osem opakovaní na každú stranu.

5. Závit ihly:

1. Dostať sa do modifikovanej polohy bočnej dosky, ležiace na ľavej strane opretý na ľavom predlaktí zápästí priamo pod ramenom.

2. Majte kolená ohnutá a dolné končatiny zložené dozadu, pravú nohu odpočíva po ľavej strane. Nech pravú lakťovú opierku na pravom boku. Udržujte svoje boky zo zeme.

3. Rozšíriť pravú pažu rovno nad hlavou. Pozerať sa na ruky. Zabezpečiť priamku sprava prstov na ľavom lakti.

4. Vezmite si pravú ruku dole a pod ľavou pazuchou, ako by navliekanie ihly. Pocit, že krútenie vo svojich stranách a ABS a nie vo vašich ramenách alebo šiju.

5. Vráť sa do východiskovej polohy. Urobiť 8 opakovaní na tejto strane a opakujte na druhej strane.

Ďalšou výhodou robí základné cvičenia je, že to zlepšuje rovnováhu a držanie tela, ktorý robí stojíte vysoký, automaticky zatiahnutím za brucho a robiť budete vyzerať štíhlejšie. S jesť právo a vypracovanie, sledovať svoje telo dostať štíhlejší a vaše abs plochejšie a nechať komplimenty zalejeme!

Pracujete na získanie ploché brucho? Čo cvičenie d dávate prednosť? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...