Fitness ženy

6 veľkých prieťahov pre tesné flexi hipov

6 veľkých prieťahov pre tesné flexi hipov

Shakira povedal, Boky neleží '. Ak hovoríme o boky, ktoré sú pravdepodobne prvú časť nášho tela, aby si nafúknutý. Hip flexor je dôležitým svalové skupiny, ktoré pomáha pohyb kolená na hrudník a nohy spredu dozadu a do strán. Ako mnoho ľudí sedí na pracovných staniciach po celý deň, bedrové ohýbača môže stáť pevne a tuhý. Tak, ako sme sa, aby boli pružné a čalúnenie znova?

To je miesto, kde hip ohýbacie úseky prísť k záchrane! Tieto úseky pomôcť uvoľniť hip flexors a zlepšiť ich pružnosť. Takže chcete vedieť, rôzne typy bedrových flexorov? Potom dať nasledujúce riadky pre čítanie!

Hip Flexor Úseky - 6 Druhy:

1. Stály Hip Záves:

To je ideálny warm-up cvičenie pretiahnuť hip flexors. Podporu chrbte s rukami a ohnite hornú časť tela dozadu. Vydržte chvíľu a vrátiť sa do východiskovej polohy. Ak chcete pridať ďalšie intenzitu kľaknúť a vykonať rovnaké cvičenie. Kľačiaci sa vystrie hip flexors a štvorkolky rovnako. To je jeden z najlepších cvičenie pre bolesti chrbta a tesných bedrových flexorov.

load...

2. Camel jogy:

Ťava pózu z jogy sa tiahne bedrové ohýbača. Je to tiež skvelý spôsob, ako rozšíriť hrudník a zlepšenie spinálnej flexibilitu. Ťava jogy pomáha utiahnuť boky a buduje svaly v náručí. Jóga hovorí, že postoj podporuje tok kyslíka s každým novým dychom. Póza tiež pomáha posilňovať paže a ramená. Táto póza je kritizovaný otvoriť svoj srdcovú čakru a máte pocit, viac v synchronizáciu s celým svetom. Pozrite sa, ako to urobiť ťava pózu z jogy.

3. Garland Pose:

Táto póza je navrhnutý tak, aby uvoľniť boky a pomáhajú zlepšiť rovnováhu. Veniec predstavovať pomáha zlepšiť flexibilitu v stehien, členkov a lýtkových svalov. To tiež tóny jadro. Môžete prepínať s pomocou stoličku sadnúť v prípade, že squatting je ťažké alebo vaše problémy s chrbtom brániť implementácii tohto pózu. Kým sedí na stoličke, štíhle hornú časť tela smerom k stehnám. Majte nohami na zem a vaše stehná kolmo k teľatám. Pozrite sa, ako to urobiť efektívne veniec predstavovať.

4. Kľudovú viazaný uhol Pose:

Sklopenej viazaný uhol predstavujú pomáha pretiahnuť triesla a vnútornej strany stehien, pri rozširovaní hrudníka. Uistite sa, že budete držať chrbticu vo vzpriamenej polohe a nemusíte ho oblúk. Pre väčšiu podporu, zvážte umiestnenie uterák pod spodnou členkov ku zníženiu nepohodlie a jeden pod hlavou, aby sa zabránilo krku pred zlisovaním. Póza pomáha zmierniť únavu a dokonca aj mierne depresie. Pozrite sa, ako to urobiť sklopiť viazané uhla predstavujú.

load...

5. Perfect Pose:

Podľa legendy, perfektné póza vám pomôžu získať nadprirodzené schopnosti. To zvyčajne otvára boky a ťahá členky a chrbát. Jóga je zvyčajne reprezentovaný univerzálne tejto pozícii. Predpokladá sa, že pomôže rozptýliť nervózny energie. Póza pomáha upokojiť svoje myšlienky. Predpokladá sa, že majú veľké výhody, na ľudí, ktorí trpia astmou. Pozrite sa, ako to urobiť perfektné pózu.

6. Dole smerujúce Frog Cvičenie:

Zostupná žaba predstavujú pomáha otvárať ohýbača, ako si ísť dole k podlahe. Pre zjednodušenie polohy, umiestnite vankúš alebo ručné uterák pod kolenami a členky. Ak stále nenašli pozície pohodlné a namáhať svoje členky, tlačiť sa proti sebe, namiesto aby sa vaše nohy po stranách. Pozrite sa, ako vykonať dole smerujúce žaba cvičenia.

Slovo varovanie:

Vo väčšine prípadov tesnej hip flexors sú pripočítané k zníženiu bolesti chrbta. Takže pre tých z vás, ktorí zažívajú bolesť chrbta, nejaký čas trvať, aby pretiahnuť chrbát a hip flexors k posilneniu týchto svalových skupín. Môžete si vybrať k tomu kombinované cviky, ktoré pomáhajú chrbát a bedrové ohýbača dohromady.

To sú niektoré z hlavných cvičení pretiahnuť hip flexors, ktoré môžete vykonávať. Začíname na bokoch dnes a cítiť ten rozdiel! Už ste niekedy vykonal hip úseky predtým? Ako to, že ste prospech? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...