Fitness ženy

29 najlepších cvičení na zvýšenie výšky

29 najlepších cvičení na zvýšenie výšky

Kto by nechcel byť vysoká a krásna? No, my všetci chceme!

Výška hrá dôležitú úlohu pri posilňovaní osobnosť jedinca. Niet pochýb o tom, ľudia sú stále zúfalo snaží zvýšiť svoju výšku v každom možným spôsobom. V súčasnej dobe rad liekov a akupresúrnych liečby sú k dispozícii, ktoré tvrdia, výška zisk. Ale to sú pomerne drahé a majú pridružené vedľajšie účinky. Okrem toho nie je 100% zárukou úspechu týchto metód.

load...

To znamená, že najlepší možný spôsob, ako zvýšiť výšku prirodzene kombinuje cvičením so správnou stravou. Správne cvičenie pomáha v tónovanie a posilňovanie svalov, uvoľňuje rastových hormónov, ktoré sú zodpovedné za výškového prírastku. Správna strava udržuje tieto hormóny svieži a aktívny a pomáha pri obnove seba.

Cvičenie Ak chcete získať Výška

Keď sa jedná o dobre známou skutočnosťou, že vertikálne telesná výška je daná genetickými faktormi, ale môže byť aj ovplyvnený do tej miery, fyzikálnymi faktormi, ako je diéta a cvičenie. Väčšinou sa rast zastaví po nástupe puberty, kedy sa rast dosky v dlhých kostí v našom tele dostať poistkou. Rast však stále pokračuje u niektorých ľudí dokonca vo veku 22 - 25, a tak je možné pridať niekoľko palcov na vašej výške a to aj po tejto fáze by sa uchyľovať k cvičenia k zvýšeniu výšky.

Tieto cvičenia by mali byť prijaté a pravidelne praktikuje 2 - 3 krát týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov. V priebehu cvičenia je potrebné sa vyhnúť, pretože môže dôjsť k zraneniu a bude brániť zotavuje schopnosť tela.

load...

1. Bar Hanging

Gravity nepriaznivo ovplyvňuje svoju výšku stlačením svoje chrbtice a kĺbov, čo stláča a stenčuje chrupavku, ktorá vám kratšie vzhľad. Visí na zvislou čiarou, je jednoduchý spôsob, ako bojovať proti tomuto problému. Visí činí hmotnosť spodnej časti trupu je natiahnuť chrbticu a zníži ťah na stavcov. To má za následok zvýšenie výšky 1 až 2 palce, ale nie okamžite.

Horizontálne bar pre to by mala byť umiestnená v takej výške, že sa umožňuje, aby sa teleso rozšíriť sa priestor pre pohyb. Ak je vaše telo nemôže plne predĺžiť, potom pokrčte kolená mierne, aby sa voľne visieť. Uistite sa, že zatiaľ čo uchopenie baru, dlane smerujú von. Kým visí, aby sa vaše paže, ramená a boky ako uvoľnená ako je to možné, takže gravitácia efektívne ťahá telo ďalej. Pre ďalšie výhody, môžete skúsiť nosiť členku váhy. Tento proces by mal trvať po dobu 20 sekúnd, s medzerou medzi nimi, a by sa mala opakovať aspoň 3 krát. To možno určite považovať za dobrou voľbou medzi výška rastúcich cvičenia.

2. Dry Land Swim

Toto cvičenie je tiež známy ako "alternatívne" kop a to v podstate zameriava na dolnej časti chrbta.

Začnite tým, že stanovuje paušálna na bruchu. Vaše telo musí byť úplne roztiahnutá. Položte ruky priamo pred vami s dlaňami nadol smerom k podlahe. Potom zdvihnite ľavú ruku nad vašej pravej paže. Udržať nohy rovno, zdvihnite pravú nohu až nad zemou, ako môžete do vzduchu. Zostane v tejto polohe po dobu aspoň 4 sekúnd a potom opakujte postup s druhou nohou a naopak. Mali by ste sa snažiť udržať pozíciu po dobu 20 sekúnd. Pridávanie zápästia a členok závažia bude výhodnejšie, pretože bude tón svojej dolnej chrbtové svaly a zvýšiť svoj odpor.

3. Panvové Shift

Je extrémne jednoduchý, toto cvičenie pomáha pri preťahovanie tela hore a dole od chrbtice i boky.

Môžete začať tým, že leží na chrbte. Položte ramená a paže pevne na podlahe. Teraz pokrčte kolená a vystrite nohy čo najbližšie k zadku, ako môžete. Arch chrbtom prirážať panvy nahor. Tento postoj by mal byť držaný po dobu 20 až 30 sekúnd. Toto cvičenie vám umožní pretiahnuť viac dáva flexibilitu, aby vaše predný bok.

4. Cobra Stretch

Toto cvičenie jogy je určený na roztiahnuť chrbticu, čo je pružná a ohybná. Je to prospešné pre rast chrupavky medzi vašou stavce, čo spôsobuje zvýšenie vašej vertikálne výšky. Ležať na zemi so svojim tvárou dole a dlane na podlahe pod ramená. Arch vaša chrbtica si vedie svoju bradu tiež tvoriť zvýšený uhol. Arch späť tak ďaleko, ako je to možné. Aspoň 3 - 4 opakovania by malo byť vykonané s každým opakovaním trvajúcim od 5 do 30 sekúnd.

5. Super Cobra Stretch

Začnite tým, že drží svoje paže kolmo k podlahe a chrbtice klenuté (podobne ako koncovej polohe kobry úsek). Teraz ohýbanie boky, aby vaše telo až do podoby obrátenej polohe V. Pri tomto procese zastrčiť bradu proti hrudníka a potom sa vráti do pôvodnej polohy. Každé opakovanie by mala trvať 10 až 20 sekúnd.

6. Hopping s jednou nohou

Je jedným z najjednoduchších cvičení vôbec, to možno vykonať kdekoľvek v priebehu akejkoľvek činnosti, ako je sledovanie televízie, hrá v parku alebo pri robiť nejakú inú prácu. Hop na ľavú nohu osemkrát s rukami nad hlavou smerujúce k nebu a potom hop na pravej nohe rovnakým spôsobom. To odráža aktivita je výhodné pre vývoj mozgu, posilnenie nôh a generovanie rastových hormónov.

7. Pilates Roll Over

Tento vynikajúci cvičenie pomáha pri pretiahnutie chrbtice a vytvára pridanú dĺžku hornej časti tela. To tiež ťahá a predlžuje stavcov krku.

Začnite tým, že leží na chrbte s rukami pozdĺž tela a dlane smerujú dole. Udržať si nohy k sebe, ich rozšírenie smerom hore k stropu a ohnite dozadu čo im dotýkať podlahy. Dotkol podlahy týmto spôsobom môže zdať ťažké na prvý, ale s praxou, bude mať ľahšie. Čím viac sa pretiahnuť seba, tým viac vaša chrbtica predlžuje.

8. Forward chrbtice Stretch

Sedieť vzpriamene na podložku s nohami v prednej časti. Vaše nohy by mala byť rozšírená o šírke ramien a vaše nohy by mali byť ohnuté. Nadýchnite sa a rozšíriť svoje paže pred sebou. Pritom ohýbať dopredu a snaží sa dotknúť končekmi prstov.

Ak môžete dotknúť prst tipy, potom môžete skúsiť naťahovať ešte viac, aby vaša chrbtica ohnutá v maximálnej možnej miere. To sa môže zdať byť ťažké na začiatku, ale pozície možno dosiahnuť bežnou praxou.

9. Cat Stretch

Tiež známy ako indický Dandwat, toto cvičenie je chcel otvoriť chrbtica a posilňovať ramená, hrudník, dlane a chrbty. Je to v podstate ťahá vaše hamstring a zároveň klásť dôraz na brucho. To je výhodné pre krvný obeh.

Nedávajte ruky a kolená na zem pred sebou a paže uzamknutý. Inhalovať zároveň preťahuje chrbticu dole a vydychovať a zároveň prináša vaša chrbtica až do klenutej polohy a hlavou dole. Chrbtica v tejto polohe by mala byť klenuté. Držte ramená vysoko a lakte rovno. Vaša panvovej kosť by mala dotýkať podlahy. Každé opakovanie by mala trvať po dobu 3 až 8 sekúnd.

10. Bow Down

Postavte sa rovno s rukami umiestnené na bokoch. Pobyt v tejto polohe, predkláňať v najvyššej možnej miere, čo vedie s hlavou. Vždy pamätajte, aby pokrčte kolená a drž z vášho hrudníka. Každé opakovanie by mala trvať po dobu 4 až 8 sekúnd.

11. Forward Bend

Jedná sa o dobre známe a široko Nasledoval cvičenia k zvýšeniu výšky. Postavte sa rovno s nohami ďaleko od seba. Rozšírte svoje ruky vzpriamene, ohnite dolu dopredu a dotýkať podlahy s rukami, bez ohýbania kolená. Potom sa vráti do pôvodnej polohy.

12. Bodové skok

Udržujte svoje nohy blízko a stojí na päte. Teraz začať skákať s rukou rovno do vzduchu aspoň po dobu 2 minút.

13. Ruky na hlavu skloniť

Postavte sa s rukami spoločne umiestnených za krk a predkláňať tak ďaleko, ako je to možné. Prineste si bradu do hrude, ale nie pokrčte kolená. Každé opakovanie by sa malo uskutočniť počas 4 až 8 sekúnd.

14. Stály Vertical Stretch

Ak chcete vykonať toto cvičenie, postaviť sa na vaše prsty s nohami od seba umiestnených a zdvihnúť vaše telo na ne. To pomáha pri tónovanie lýtkové svaly príliš.

15. Super Stretch

Postavte sa s rukami spoločne umiestnených vzadu na krku a ohýbať hlavu hore a dozadu tak ďaleko, ako je to možné. Každé opakovanie by mala trvať po dobu 5 až 15 sekúnd.

16. Wall Stretch

Postavte sa k stene a pokúsiť sa dostať svoje ruky tak vysoko, ako je to možné. Pritom sa môžete dostať do svojich špičkách. Chrbtica by mala byť vo vodorovnej polohe k stene čo najviac. Každé opakovanie tu by malo byť vykonané za 4 až 6 sekúnd. Tento úsek je o niečo ťažšie, ako to vyzerá, pretože vaša chrbtica je udržiavaný byt proti múru.

17. Rovné nohy

Ľahnite si na brucho s rukami za krk a zvýšiť jeden z vašich nôh tak vysoko, ako je to možné. Teraz, opakujte postup s druhou nohou rovnako. Udržujte svoje nohy rovno, zatiaľ čo preťahovanie. Každá takáto opakovania by mala trvať po dobu 3 až 5 sekúnd.

18. Dva Rovné nohy

Ležať svoju tvár dole s dlaňami dole a po stranách hrudníka. Pokúsiť sa zvýšiť obe nohy pri sebe tak vysoko, ako je to možné a zároveň zachovať vaše nohy rovno spoločne v rovnakom čase. Každé opakovanie by mala trvať po dobu 3 sekúnd.

19. Zjazd

Postavte sa s rukami spoločne a paže za vami. Ohýbať dole v páse pokiaľ je to možné a pomaly hojdať paže tak vysoko, ako je to možné za sebou. Každé opakovanie by mala trvať po dobu 4 až 6 sekúnd.

20. Tabuľka

Sadnite si na zem udržať vaše nohy rovno. Trup by mal byť dokonale rovný. Teraz položte dlaňami na zem vedľa svojho zadku a zastrčiť bradu proti hrudníka. Potom, čo urobil, aby vaša hlava tak ďaleko, ako to pôjde. Zatiaľ čo robí toto, mali by ste zvýšiť svoje telo tak, aby vaše kolená ohyb zatiaľ čo paže zostať rovná. Trup a horné končatiny by mali byť rovné a vodorovné na podlahu, zatiaľ čo vaše paže a dolné končatiny musí byť kolmá k podlahe. Týmto spôsobom môžete obsadiť tvar stola. Je to celkom ťažký úsek a mali by ste sa snažiť robiť to najlepšie, čo môžete, aj keď nie je možné robiť to dokonale. Každé opakovanie by malo byť vykonané po dobu 8 až 20 sekúnd.

21. Inverzia Tabuľka

Ak chcete vykonať toto cvičenie, visieť dolu hlavou z "inverzie tabuľky" cvičebného náradia. To posilňuje trup.

22. Plank

Ľahnite si, aby vaše kolená ohnutá a chodidlá na podlahe čo najbližšie k zadku ako je to možné. Potom, čo urobil, uchopiť svoje členky a držať na ne. Teraz zdvihnite boky hore a oblúk chrbtice, a tým zdvíhanie abs smerom k stropu. Pokúsiť sa zdvihnúť abs tak vysoko, ako je to možné, a potom sa vrátiť do svojej pôvodnej polohy. Ak máte problémy drží na členky, aby sa vaše ruky do strán a používať ich, aby sa zasadila sami. Každá takáto opakovania by mala trvať po dobu 3 až 10 sekúnd. Tento úsek sa môže zdať ťažké, ale spočiatku s bežnou praxou, budete schopní to urobiť správnym spôsobom.

23. Členok Váhy

Toto cvičenie je určený predovšetkým pre zvýšenie dĺžky svojej spodnej časti tela, pretože sa zameriava na rozťahovanie chrupavky medzi kolenami. Vzhľadom k predĺženej preťahovanie, chrupavka dostane podlhovastá a zvýšenie hmotnosti. Z tohto dôvodu sa dĺžka dolných zvyšuje tela.

Sedieť na vysokej stoličke a kravatu členku hmotnosti spojovací prvok pridať závažie na členok. Môžete začať s malými váhami a postupne zvýšiť svoje váhy, ako si ísť ďalej. Aby vaše nohy sa tiahne nadol v dôsledku tlaku závažia. Po dokončení tohto postupu odoberte závažia a nechajte nohy odpočinúť tým, že kopne nohy jemne 5 až 10 krát a potom prudko 5 až 10 krát. To ohýba koleno chrupavku a umožňuje jej rast na dĺžku.

24. Alternatívne Leg Kick

Toto cvičenie je podobné ako plávanie s tým rozdielom, že nie je vykonané v bazéne. Je to v podstate zameriava na dolnú časť chrbta, posilňuje ju a robí to firma, takže stojí vysoký.

Môžete začať tým, ľahu na bruchu na rovnú a pevnú plochu. Pretiahnuť svoje telo v maximálnej možnej miere. Kým sa oprie bradu na podlahe, natiahnuť ruky v prednej časti tváre s dlane smerujú dole. To by malo byť počiatočné pozície. Teraz zdvihnite pravú ruku len pár palcov od podlahy a zdvihnite ľavú nohu na zem súčasne bez ohýbania kolená, ako ďaleko hore, ako môžete. Udržať túto pozíciu po dobu niekoľkých sekúnd a potom sa do východiskovej pozície. Tento postup opakujte s ľavú ruku a pravú nohu. Toto cvičenie pomáha v tónovanie dolnej časti chrbta a zabraňuje slouching. Tónovaný späť môžete zostať vo vzpriamenej polohe a budete vyzerať vyššia.

25. Leg Kick

Jedná sa vlastne o prechod od Tae Kwon Do. Jedná sa o obranný ťah, ale pomáha zvyšovať výšku. K tomu, stáť na zemi s nohami mierne od seba umiestnené. Potom sbalování vašu energiu, odkop bez pohybu stehná.

26. Plávanie

Plávanie pre pár hodín po dobu najmenej 5 dní v týždni je považovaná za veľmi prospešné pre zvýšenie svojej výšky. Byť celého tela cvičenia, plávanie je najintenzívnejšia forma cvičenia vykonanej vo vode. To vám umožní používať svoje nohy, telo a paže naplno, a tak rozvíja svalovú silu. Prsia mŕtvice je najlepší plavecký štýl zvýšiť svoju výšku. Preto, ak chcete zvýšiť vašu výšku, je vhodné učiť sa a praxe plávanie.

27. Lano Preskakovanie

Na rozdiel od vyššie uvedených cvičenia, Rope skipping nie je o nič menej dôležité ako cvičenie, pokiaľ ide o rastový faktor, ktorý úzko súvisí s výškou.

28. Šprinty

Šprinty tiež pomôcť pri výške zisku. Tieto cvičenia vám určite pomôže pri zvyšovaní vašu výšku. Ale kľúčom k úspechu spočíva v ich pravidelne a dôsledne robia. Okrem toho, že intenzita a dĺžka trvania týchto cvičení by malo postupne zvyšovať, a cvičenie by mali byť kombinované s vyváženou stravou pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

29. Basketball

Basketbal je jedným z šport, ktorý vykonáva všetky svaly a pomáha v raste. Integruje jumping, ktorý pomáha v raste svalov zvýšením svalového napätia. To tiež pomáha pri zvyšovaní sústredenie a prekrvenie do rôznych častí tela.

Tieto naťahovacie cvičenia k zvýšeniu výšky, ak sa pravidelne vykonáva, sa bude postupne zvyšovať výšku. Spolu s správnej výživy a správnej výživy, bude táto cvičenia tiež zvýši imunitu a uľahčiť rast tela. Upozorňujeme, kto nejakú formu cvičenia až po konzultácii s lekárom, aby potvrdil, či sa jedná o vhodný pre vás, alebo nie.

Prosím, zdieľať so svojimi priateľmi a radi by sme poznali váš názor k tomuto článku.

load...