Starostlivosť o vlasy

Top 18 homeopatických liekov a procedúr na vypadávanie vlasov

Top 18 homeopatických liekov a procedúr na vypadávanie vlasov

Vypadávanie vlasov je jedným z najčastejších problémov, ktorým čelia ľudia po celom svete. Mnohí z nás desí pomyslenie, kefovanie naše vlasy, pretože to môže viesť k vypadávaniu vlasov a rozbitiu. Nehovoriac o tom, že vždy, keď zima nastáva, lupiny začne hnevať, nedráždi pokožku hlavy a tým dochádza k väčšiemu vypadávaniu vlasov. Každý z nás milujú naše vlasy a ani nevedia, vidieť to zomiera. To je dôvod, prečo mnohí ľudia sa často snažia nových produktov a ošetrenie, ktoré sľubujú zníženie padanie vlasov. Ak ste jedným z týchto ľudí, a nemali žiadne šťastie ešte, prepnúť na homeopatiu.

Homeopatia je forma lieku, ktorý sa zameriava predovšetkým na spustenie proces hojenia v tele človeka. Homeopatia ponúka pomerne málo liekov pre liečbu vypadávanie vlasov. Tu sú top 18 homeopatickej liečby vypadávania vlasov.

Príčiny vypadávania vlasov

Je ťažké určiť príčinu vypadávania vlasov, ale tu sú niektoré faktory, ktoré vedú k tomu:

 • Stres

Stres, a to ako fyzické a emocionálne, bolo spojené s vypadávaním vlasov. Fyzická záťaž v podobe zranenia alebo nehode spúšťa typ vypadávanie vlasov nazýva telogen výpar.

load...
 • Nadmerný príjem vitamínu A

Štúdia vykonaná American Academy of Dermatology zistené, že konzumácia príliš veľa vitamínu A je spojený so zvýšeným vypadávanie vlasov (1).

 • Tehotenstvo

Tehotenstvo je príkladom toho, vypadávanie vlasov spôsobené v dôsledku fyzickej záťaži. Post strata dodávka vlasov je veľmi časté u žien.

 • Dedičnosť

Je bežné, že ženy plešatý, ak majú za sebou históriu ženského plešatenie v ich rodine. To je ženská verzia mužskej plešivosti.

load...
 • Nedostatok bielkovín

Vlasy sa skladá z bielkovín. Preto, ak nechcete konzumovať dostatok bielkovín, rast vlasov je obmedzená.

 • Anémia

Nedostatok železa v krvi vedie k vypadávaniu vlasov.

 • Hormonálna nerovnováha

Zmeny v hormóny, začatie alebo zhasnutí antikoncepčné pilulky, a podmienky, ako je PCOS boli všetky spojené s vypadávanie vlasov.

 • Vitamín B Nedostatok

Spotreba vitamínov skupiny B je veľmi dôležité, pokiaľ ide o udržanie zdravia vašich vlasov. Nedostatok týchto vitamínov vedie k vypadávaniu vlasov.

 • Ochorenie štítnej žľazy

Keď štítna žľaza nedokáže vyrobiť niektoré hormóny, to má priamy vplyv na zdravie vašich vlasov, čo vedie k vypadávaniu vlasov.

 • Alopecia areata

To je neporiadok imunitného systému, kde vlasy sú mylne považované za cudzí predmet a je napadnutá.

 • Dramatický úbytok hmotnosti

Dramatický úbytok hmotnosti je často sprevádzaná stratou živín. Vaše vlasy potrebujú správnu výživu pre rast. Keď to nie je vyživovaná, výsledná strata vlasov je neodvratný.

 • Starnutie

Vypadávanie vlasov je častým príznakom starnutia. Menej ako 45% žien dosiahnuť veku 80 s hlavou plnou vlasov.

Strata homeopatie Lieky na vlasy

Homeopatia má rôzne spôsoby liečby vypadávanie vlasov v závislosti na príčine problému. Zručný Homeopat študuje prípad histórii pacienta v detaile tak, že koreň problému možno nájsť. Potom, čo zhodnotil príčiny, vhodný homeopatický liek je predpísaný pre pacienta.

Homeopatické lieky používané na alopecia areata

Alopecia areata je výsledkom extra-horlivý imunitného systému. Imunitný systém chyby vlasy na cudzí predmet a začne útočiť, čo vedie k vypadávaniu vlasov. Nasledujúce homeopatické lieky je špeciálne navrhnutý tak, aby liečiť ľudí s alopecia areata.

1. Fluoricum Acidum

Tento prípravok je vyrobený z potenciácie kyseliny fluorovodíkovej. To je považované za ideálne pre vypadávanie vlasov, najmä alopecia areata, v ktorom je pacient stráca vlasy z škvrny na pokožke hlavy. Je tiež zbehlý v rokovaní s výslednou padanie vlasov po dobu choroby, poškodenia vlasov, padanie vlasov spôsobené syfilis a vlasy rozstrapatené dostane veľa. Odporúča sa množstvom homeopatických lekárov.

2. Fosfor

To je z potenciácie anorganického fosforu. To je liek, ktorý je schopný vytvrdnutí širokú škálu ochorení. Aj keď je populárny pre liečbu alopécia, to je tiež používa liečiť problémy tráviaceho traktu, krvi, nervového tkaniva a kostí.

3. Calcarea Carbonic

Calcarea Carbonic, lepšie známy ako Calcarea Carb, sa zistilo, že je jedným z najlepších homeopatických liekov pre opätovný rast vlasov. To je často predpisované pacientom, u ktorých je vypadávanie vlasov sprevádzané intenzívnym svrbením a potenie skalp.

4. Vinca minor

Vinca minor je účinná pri liečbe alopécia, ak je sprevádzaná lupín. Používa sa aj na liečbu abnormálny rast vlasov IE, keď vlasy rastú von ako biela vlna.

Homeopatické lieky používané na plešatosti

Kým plešatosť je neobvyklé u žien, existujú prípady, kedy sa to stane. V skutočnosti, 45% žien začne dochádzať k významnej vypadávaniu vlasov v čase, keď sa dostanú do 50. Tu sú homeopatické lieky, ktoré sa bežne používajú na liečbu plešatosti.

5. Silicea

Je ťažké uveriť, že tak hlboko pôsobiaci liek je inertný pred tým, než podstúpi potenciácie. To sa používa na liečbu širokej škály ochorení. Homeopatov bežne predpisujú Silicea pre plešatosti sprevádzané bolesťou. To tiež lieči ochorenia kože, ako je ekzém, ktoré môžu niekedy spôsobiť lupiny.

6. Baryta Carbonic

Tento homeopatický liek sa podáva mladým ľuďom, ktorí trpia predčasnou plešatosť. To sa zvyčajne používa na liečbu nesmelé ľudí, ktorí zažívajú plešatosť spolu s reklamáciou krku a problémy, ako je napríklad angína.

7. Lycopodium clavatum

To je jeden z najlepších homeopatických liekov pre prevenciu rad problémov spojených s vlasmi. Lycopodium je skvelý liek na vypadávanie vlasov, predčasnému šediveniu vlasov, a dokonca aj plešatosť. Pripravuje sa z klubu machu (huby), ktorý je potencovaných pre jeho použitie. Tento homeopatický liek tiež rieši predčasné plešatenie.

Homeopatické lieky na vypadávanie vlasov kvôli lupiny

8. Psorinum

Psorinum je najlepšie liečbu pre vypadávanie vlasov, ktoré je spôsobené kvôli lupy. Lupiny je bežný výsledok kožné ochorenia ako je lupienka a ekzémy. Psorinum rieši koreň príčiny zníženia pád vlasy a lupiny v rovnakom čase.

9. Mezereum

To je ďalší liek, ktorý účinne zaoberá stavov kože, ako sú vyrážky, lézie a psoriáza. Rieši padanie vlasov u ľudí, ktorí majú chrumkavý skalpy a infikované skalpy s hnisom. Je tiež ideálny pre podporu rastu vlasov.

10. Kali Sulphuricum

Ak je lupiny je žltej farby, Kali Sulphuricum je dobré zaobchádzanie sa uchýliť k. To sľubuje skvelé výsledky a je často predpísaný homeopatov pre pacientov, ktorí sa sťažujú na lupinám a vypadávaniu vlasov spoločne.

Homeopatické lieky na vypadávanie vlasov u žien po pôrode

11. Natrum Muriaticum

Zaujímavosťou Natrum Muriaticum je, že je vyrobený z kuchynskej soli pomocou potenciácie. To sa používa na liečbu nespočetné množstvo otázok a je ideálny pre liečbu príspevok pôrodu padanie vlasov. To je tiež predpísaný pre vypadávanie vlasov u žien trpiacich anémiou.

12. Poniklec lúčny

To je podávané žien trpiacich po dodaní vypadávanie vlasov. Ľudia, ktorým tento liek predpisovaný často uvádzajú nedostatok smäd a túžbu po dýchať čerstvý vzduch. To je tiež podávaný ženám, ktoré majú problémy s trávením tučné jedlá.

Homeopatickej liečby vypadávanie vlasov

1. Dr Batra je vypadávanie vlasov Homeopatia Liečba

Homeopatia liečba Dr Batra je jedným z najúspešnejších vypadávanie vlasov ošetrenie s 94% spokojnosť zákazníka. Liečba je podávaná po starostlivo hodnotila štúdie anamnéze pacienta. Podkladové príčinou straty vlasov je nájdený a príslušný homeopatický liek podávaný. Liečba je bezpečný a jednoduchý bez diétne obmedzenia.

Strata 2. Homeocare homeopatická liečba pre vlasy

Odborníci na Homeocare pochopiť skutočnosť, že vlasy a folikul štruktúra každého jednotlivca je odlišná a bude vyžadovať vlastné liečbu pre efektívne výsledky. Zvyky a anamnézy sú študované do hĺbky tak, aby profesionáli môžu dostať na príčinu problému. Sú zamerané na presnom určení príčiny vypadávanie vlasov a riešiť ho na koreňovej úrovni. Vlasové folikuly sú potom posilnené k zastaveniu padania vlasov.

3. Životným Homeopatia Vypadávanie vlasov Liečba

S 28 rokmi skúseností, Životným je jedným z najlepších liečebných domén na vypadávanie vlasov. Hovoríme doménu, pretože pôsobia online. Takže namiesto návštevy homeopata, môžete sa obrátiť na niektorú z pohodlia vášho domu. Majú pacienti vo 168 krajinách a vedecky zdokumentovaný a patentoval homeopatické lieky. Majú liečení viac ako 5000 prípadov a majú rozsiahle prípadové štúdie sú uvedené na ich internetových stránkach.

4. Home Poraďte homeopatická liečba vypadávania vlasov

Home Poraďte homeopatická liečba vypadávania vlasov sa špecializuje na rokovania s alopecia areata. S 25 rokov klinických skúseností, ale liečiť padanie vlasov tým, že rieši vädnú imunitnú odpoveď, rodinnú anamnézu a genetická predispozícia. Pacienti majú prospech z objavenia vlasov na lysiny a minimalizovanom recidív. Ide o dlhodobé riešenie bez použitia steroidov. Liečba je tiež bezpečný pre deti s rednúce vlasy. 90% ľudí s alopécia spotov, 65% s úplnou stratou vlasov na hlave, a 60% osôb s úplnou stratou vlasov tela ťažil z tejto liečby. 80% všetkých pacientov došlo k minimalizovať vypadávanie vlasov v relapsu epizódy, ktoré oni mali.

5. Vlasy Aid Drops - Baksons homeopatia na vypadávanie vlasov

Jedná sa o vlasové vody, ktorá sa používa na kontrolu lupy, čo je častou príčinou vypadávania vlasov. To tiež riadi predčasné šedivenie vlasov a dokonca štiepeniu. Je to hlavne vyživuje a posilňuje vlasové korienky. Z tohto dôvodu, to pomáha prirodzený rast vlasov a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

6. SBL Scalptone homeopatie tablety pre problémy vlasov

To homeopatická liečba vypadávania vlasov u SBL je potrebné, aby sa zabránilo všetky typy vypadávanie vlasov. V skutočnosti, to je tiež známy pre podporu dobrý rast vlasov prirodzene. Produkt je vo forme tabliet, a nemá žiadne vedľajšie účinky. Bolo tiež zistené, že je účinný pri liečbe suchej pokožky hlavy, podmienky a problémy svrbenie. Tento liek poskytuje dobrú výživu pre vlasovú pokožku, čo má za následok silnejšie vlasy.

Vyššie uvedené homeopatickej liečby vypadávania vlasov sú široko používané. Ale pred začatím s niektorou z nich, uistite sa, že by ste navštíviť svojho lekára a používať lieky iba na základe jeho / jej vedením. Homeopatickej liečby sú založené na podrobných štúdií prípadov. Každý pacient je odlišný od ostatných. Preto, každý pacient žiada o individuálne zaobchádzanie. Čo pracuje pre jedného, ​​môže alebo nemusí pracovať pre ostatné.

Tiež, homeopatické lieky nie sú špecifické pre ochorenie. Sú predpísané len potom, čo lekár vyhodnotí váš problém a váš prípad do hĺbky. Opäť platí, že všetky tieto lieky sa používajú pre celý rad procedúr. Takže je ťažké zovšeobecňovať alebo kategorizovať žiadnu konkrétnu liek pre konkrétny problém. Dávkovanie sa tiež líšia od osoby k osobe a problému problém. Takže, uistite sa, že by ste navštíviť svojho lekára, než sa snaží akékoľvek homeopatickú liečbu.

Dúfam, že sa vám páčilo čítanie tohto článku a zistil, že je informatívna. Boli by sme radi počuť váš názor. Takže, prosím, nechajte nám svoje pripomienky nižšie.

load...