Starostlivosť o kožu

Katrina Kaif krásy tipy a fitness tajomstvo odhalenie

Katrina Kaif krásy tipy a fitness tajomstvo odhalenie

Briti-indický Bollywood diva, Katrina Kaif je bezpochyby kráľovnou krásy Bollywood. Ona je jedným z mála Bollywood divy, ktorí hľadajú krásne a dokonalé s alebo bez make-upu. Katrina kože maslový hladká a žiariace, že to robí nás často pýtajú, aké je tajomstvo za jej bezchybnú pleť! Budete prekvapení, vedieť, že jej tajomstvo krásy sú jednoduché - keď takto prísnu diétu, hity posilňovne spaľovať prebytočný tuk, a prijala jednoduchý starostlivosti o pleť rutina.

Katrina Kaif je make-up, Kozmetika, výživy a fitness Secrets

Tu sú niektoré z najlepších kozmetických a fitnes tajomstvo Katrina Kaif.

Diet Plan Katrina Kaif je:

Mnohí z vás čakali na tento okamih, poznať svoje obľúbené herečky diétu graf. Dokonca aj keď nie ste nezdolný fanúšik Katrina je, stále sa pýtať sami seba: "Ach jo, Kat je nádherná! Čo to dáma jesť? ", Kedykoľvek budete vidieť jej obrazovke. Tajomstvo za Katin strave je odhalené. Tu sú tajomstvo krásy špičky Katrina Kaif.

load...

1. Ms Kaif pije veľa vody. V dopoludňajších hodinách, po prebudení, pije aspoň 4 poháre vody. 2. Ak chcete získať žiariaca pleť, ona konzumuje potravinové doplnky získané z Acai berry a pšeničnej trávy prášku. 3. Katrina má makrobiotickej stravy. Ona žuje na čerstvá varená zelenina, ako aj ovocie po každé 2 hodiny. Ona úplne vyhýba sacharidy a berie potraviny bohaté na vlákninu. 4. Na raňajky, má cereálie a ovsené vločky. 5. Grilované ryby a tmavý chlieb s maslom sa podáva obed. 6. Vo večerných hodinách, má tmavý chlieb s arašidovým maslom. A k večeri, ona jej polievku, ryby, chapatti a grilovanej zeleniny.

Katrina Kaif je cvičením:

1. Katrina robí jogu pravidelne, a to bol pomáha jej získať štíhle a tónovaný telo. 2. Ona je vyškolený Celeb fitness tréner Yasmin Karachiwala. 3. Ona tiež robí jadro a Ab cvičenie, ktoré zahŕňajú gymming, jogging, iso-dosiek a plávanie.

load...

Tajomstvo krásy Katrina Kaif je:

1. Pred nočným spánkom, to deva vždy čistí tvár dobre. Na čistenie a odstraňovanie make-up, ona používa Shu Uemera čistenie pleti Beauty Oil. 2. Ona tiež používa La Prairie nočný krém. 3. Dňa, ona používa Mene a Moy Face Wash a pre tvár a oči jej používa Lancome pleťové mlieko. 4. Ak chcete upokojiť jej koži, ona tiež používa minerálne bahenné masky Anne Semoin.

Starostlivosť o vlasy tajomstvo Katrina Kaif je:

1. Obľúbené kaderníctvo Katrina sú Sapna Bhavnani a Asif Ranjan. 2. Ak chcete získať lesklé a zvládnuteľné hrivu, ona používa Kiehl to Leave-In Conditioner. 3. Ak chcete rozmaznávať vlasy, Katrina používa Kiehl je Olive Fruit Oil hlboké dýchanie Hair balenia. 4. Pred Katrina používa nejaké teplo aplikátory, ona vždy používa tepelné chrániaci a sušič séra na vlasy. 5. Pred odchodom na večierok, ona rana uschne jej hrivu pomocou produktov Kérastase na vlasy. Kat kefy vlasy s pádlom kefou.

Katrina Kaif je Makeup Tipy:

1. Katrina Kaif nie je moc do make-up, takže zakaždým, keď nie je streľba, ona zriedka používa make-up. 2. Miluje byť prirodzené väčšinu času. Pred uvedením na make-up, vždy dal ľad do mušelínu kusu látky, a platí to po celej tvári. 3. Ona tiež používa olej Marhuľový Anne Semonin. 4. Počas dňa, nikdy nevyjde z domu, bez toho aby na hydratačný slnko zámok na exponovaných častiach tela a tváre.

Deň Makeup of Katrina Kaif:

Ona používa iba 4 výrobky pre denné make-up. Ona platí Peter Thomas Roth Max Daily Defense hydratačný krém SPF 30. Na perách sa všeobecne používa Stila hodvábne očné tiene v odtieni Apricot. Katrina tiež rád používa Giorgio Armani Sheer červenať a Max Factor 2000 Calorie Curved Brush Mascara.

Večer alebo v noci Štruktúra Katrina Kaif:

Krása Tajomstvo Katrina Kaif je, že sa venuje väčšia pozornosť k očiam ako zvyšok tvárových čŕt. Ona používa Yves Saint Laurent Mascara a tiež MAC Kohla pre oči. Ona vyhýba používanie základ a preferuje krém korektor najmä Make Up Forever Camouflage Cream Palette No 3. Ona je rada Yves Saint Laurent Touche Eclat.

Všetky vyššie uvedené informácie boli prevzaté z početných rozhovoroch Dala rôznym tlače a médií. Dúfame, že tieto informácie sú tiež užitočné pre vás.

Meno: Katrina kaif
Výška: 1,74 m
Hmotnosť: Hmotnosť 58 kg v roku 2013
Dátum narodenia: 16. Júl-1983
Miesto narodenia: Hongkong, Čína
Populárne filmy: Namastey london, partner, vitajte, rajneeti, zindagi na milegi dobara

load...