Starostlivosť o kožu

10 celebrít s akné - áno, nie ste jediný!

10 celebrít s akné - áno, nie ste jediný!

Už ste niekedy sám seba spýtal, koľko žien žiť v tomto svete, ktorý môže povedať, že nemajú žiadne kožné problémy, čo tak vôbec? Dovoľte mi, aby som vám to v úplnom orgán potom, tam nie je jediný človek nažive, kto môže povedať, že. Väčšina z nás má akné problémy v určitom okamihu v živote, alebo druhé. To je skutočnosť, že sme jednoducho nechcú pripustiť.

Som si istý, že všetci sa pozrieť na svoje obľúbené celebrity a ísť....yeah pravdu! Akoby niekedy zlý deň pokožky alebo druhý dokonca! Ale dovoľte mi, aby som vám to, s vysoko namáhané životný štýl, ktoré vedú, nie sú žiadne cudzie akné. Proste viem, ako s ňou zaobchádzať, a tiež majú niektoré úžasné make-up umelcov, ktorí robia nám, že áno!

Ak si neveríte, potom môžete vyskúšať tieto osobnosti s akné. Ich obrázky nižšie a bez make-up vám vysvetlí všetko:

Celebrity s akné

1. Britney Spears:

Britney Spears, vo veku 31, je herečka, speváčka a matka dvoch detí. Jej povinnosti ako matky môže byť stresujúce, spolu s riadením a svoj osobný i profesionálny život, v dôsledku čoho sa akné problém je určite možné.

load...

2. Rihanna:

Rihanna, vo veku 24, je nahrávka umelec a herečka. Byť celebritou je dodávaný s veľkým stresom. Má problémy s akné na tvári a môžete vidieť mierne akné znaky na lícach v obrázku nižšie.

3. Victoria Beckham:

Victoria Beckham, vo veku 38 rokov, je obchodný žena, módny návrhár, speváčka a matka štyroch detí. Teraz niekto môže odhadnúť, koľko jej potrebuje, aby žonglovať riadiť svoj profesijný i osobný život. Nie je to pre ňu ľahké nechať stresovať ľahko a trpí kožné problémy?

load...

4. Alicia Keys:

Alicia Keys; vo veku 31 rokov, je herečka, skladateľ, spevák a matka dieťaťa; Má tiež akné na tvári, ktoré sa pokrýva pomocou make-up.

5. Katie Price:

Katie Price, vo veku 34 rokov, je anglický mediálne osobnosť, autor, bývalý model, sexy, príležitostná speváčka, podnikateľka a matka troch detí. Aj ona má len málo problémy s akné a používa mejkap to zakryť.

6. Megan Fox:

Megan Fox, vo veku 26 rokov, je model, herečka a matka s dieťaťom. Má viditeľné pupienky, ktoré môžete ľahko škvrnu na lícach a brade.

7. Cameron Diaz:

Cameron Diaz, vo veku 40 rokov, je bývalá modelka a herečka, ktorá sa potýka s aknóznu pleť. Jej koža je červená kvôli celkovému akné tváre. Možno si predstaviť jej boj proti jej kožný problém je herečka.

8. Jessica Alba:

Jessica Alba, vo veku 31 rokov, je model, herečka a matka dvoch detí. Ona má tiež problémy s akné. Nájdete akné na lícach na obrázku vyššie.

9. Miley Cyrus:

Miley Cyrus, vo veku 20 rokov, je herečka, skladateľ a spevák, ktorý je známe, že má aknóznu pleť. Pozrite sa na jej čelo vyrážky či akné pokrývajúci celú plochu. Ona tiež pokrýva jej vady s make-up.

10. Kate Moss:

Kate Moss, vo veku 38 rokov, je model a matka dieťaťa; ktorý rovnako ako ostatné je tiež známe, že majú červenkastý akné na tvárach.

Rovnako tak existuje mnoho ďalších celebrít s problémami s akné, ako je Nicole Richie, Catherine Zita Jones Bar Refaeli etc, ktorí trpia akné.

Takže ak máte akné na tvári a vždy obdivovať celebrity a chcú mať kožu ako ona, potom myslím, ešte raz, pretože nikto sa rodí s dokonalú pleť. To všetko príde až pri správnej starostlivosti o vašu pleť, aby sa zabránilo týchto problémov, a ak je identifikovať, prijať okamžité nápravné opatrenia.

Dúfame, že tento článok o osobnosti s jazvy po akné vám pomôže starať o svojej koži viac.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 12

load...