Starostlivosť o kožu

6 účinných spôsobov, ako odstrániť biele vlasy na tvári

6 účinných spôsobov, ako odstrániť biele vlasy na tvári

Ako ste veku, to je veľmi bežné, aby si všimnúť biele fúzy. Proces starnutia nášho tela znižuje hladinu melanínu, ktorý je pigment generátor pre pleť i vlasy. Biela alebo šedá fúzy vyrastá v dôsledku toho. Textúra bielych vlasov má tendenciu byť priesvitný a má svetlejšie vzhľad na koži tváre, keď v porovnaní s čiernymi vlasmi. Ale samozrejme, že nedostane menej nevšimol! Biele fúzy zvyčajne dochádza po tom, čo žena zasiahne menopauza a je väčšinou k dispozícii na tváre a brady oblasti. To môže byť naozaj ťažké, aby sa odstránili tie zatúlanou biele vlasy z pokožky tváre. Ale to možno urobiť!

Ako odstrániť White fúzy?

Nebojte sa! Nie si prekliaty žiť s bielymi vlasmi bodkovanie kožu! Existujú spôsoby, pomocou ktorého môžete zbaviť týchto zbytočná prameňov!

1. Epilácia:

Epilácia je veľmi populárna forma odstraňovanie nežiaducich biele vlasy. Mnoho ľudí si nemyslím, že je to skvelá voľba, pretože vlasy mohli dorásť rýchlejšie. Ale ukázalo sa, že je dobrou voľbou pre niektoré, ako rast vlasov spomaľuje starnutie, takže by nebolo potrebné robiť epiláciu často, môže byť raz za štyri až päť dní. Dnes tvárovej epilácia nástroje sú ľahko dostupné pre ženy. Výhodou použitia tejto metódy u bieleho epilácia je, že je úplne bezbolestné. Začnite tým, že zmäkčujúce pokožku tváre vlažnou vodou a potom naneste veľmi tenkú vrstvu hydratačný krém na oblasť, kde chcete odstrániť biele vlasy. Potom použite depilačné nástroje a odstrániť z vášho bielej fúzy. Opláchnite tvár a osušte.

load...

2. Pinzety:

Ak máte len niekoľko málo bielych chlpov na tvári potom pinzeta by určite fungovať ako skvelá voľba pre vás. Investovať do jemnú ocele pinzetou na odstránenie nežiaduceho biele vlasy z pokožky. Umiestnite pinzetou priamo nad každú jednotlivú bielymi vlasmi a odtrhnúť to tým, že začína jeden po druhom. Tento spôsob odstránenia biele vlasy je skutočne účinná, ako si bude vyťahovanie bielych vlasov od korienkov. Tak, to zvyčajne trvá dlhšiu dobu pre pestovanie späť. Doba sa líši podľa individuálnej, ale to zvyčajne trvá asi štyri až osem týždňov, aby srsť znovu objaviť. Dôrazne sa odporúča použiť aj dezinfikujú pinzetu, aby sa zabránilo prenosu prípadných baktérií na koži, ktoré by mohli viesť k pupienkov alebo akýchkoľvek kožných infekcií. Môžete jednoducho dezinfikuje ho trením pinzetou s nejakým izopropylalkohol alebo sterilizovať ju v horúcej vode.

3. Facial Spring:

Tvárové pružiny sú najnovšie inovácie pre odstránenie nežiaduceho biele vlasy od korienkov. Je jednoduché použitie a je príliš bezbolestné! Čo viac si môžete by ste očakávať viac z nástrojov na odstraňovanie chĺpkov? Tento nástroj má dva gumové rukoväte s kovová pružina stočený medzi nimi. Na jar tváre odstraňuje chĺpky od korienkov na akúkoľvek časť vašej tváre. To účinne odstraňuje najmenšie biele vlasy z vašej brade, hornú peru, čelo a líca. Použitie je jednoduché, začnite držať rukoväť nástroje a ohnúť ju jemne k vytvoreniu obráteného U podobnú formu. Roll to cez biele vlasy oblasti v miernom vonkajším pohybom po pokožke. Je to len zanechá pichanie účinok na kožu, zatiaľ čo odobratie nežiaduceho ochlpenia.

4. Elektrolýza Liečba:

Ak ste stretávajú s mnohými bielej rast vlasov, je najlepšie zvoliť trvalé odstránenie biele fúzy. Môžete navštíviť svojho dermatológa alebo akékoľvek vyškolené kozmetička pre liečbu elektrolýzy, ktoré by natrvalo odstrániť nežiaduce biele fúzy. Špicatý tenkou ihlou je priamo vložený do jednotlivých chlpov a prúd prechádza do natáčania prostredníctvom tejto ihly, ktoré tak zabije koreň vlasov. Tento proces bieleho odstraňovanie chĺpkov je trvalé, ale ak si všimnete nejaké vlasy rastú späť môžete vyžadovať ďalšiu liečbu. Vzhľadom k tomu, biela ošetrenie depilácia je trvalá, má tendenciu byť nákladné a časovo náročné. Ak máte veľmi citlivú pokožku, si môžete všimnúť, niektoré nežiaduce účinky, ako sú zmeny vo vašej farbe pleti a málokedy jazvu výsledky.

load...

5. Závitorezný:

Threading nežiaduce fúzov je najbežnejší spôsob. Niť je skrútený a pohybuje proti nežiaducich fúzov povrch pre odstránenie. Nevýhodou tohto spôsobu bielej epilácia je, že výsledky sú dočasné, ako tweezing. Ale ak máte pomalý rast biele vlasy, potom táto možnosť môže pracovať pre vás naozaj dobre. Mali by ste sa vyhnúť navliekanie na pupienky, akné alebo na podráždenú pokožku. Ak máte veľmi citlivú pokožku, potom si môžete všimnúť, začervenanie alebo ľahké podráždenie pokožky.

6. Laserový:

Tento spôsob bieleho tváre odstraňovanie chĺpkov je najnovšia metóda. Laserový prístroj produkuje lúč svetla, ktorá sa dostane absorbovaná vlasových folikulov, a tým, keď dôjde k vlasy. Neskôr, chladiace zariadenia sa používajú, aby sa zabránilo poškodeniu kože.

Dúfať, že teraz máte predstavu o tom, ako odstrániť biele fúzy! Zvoliť metódu na vašom želanie, či chcete niečo jednoduchého alebo trvalé! Dajte nám vedieť, ktorý z nich je váš obľúbený v sekcii Komentáre nižšie.

load...