Starostlivosť o kožu

Najlepšie parfémy značky Gucci - naše top 10

Najlepšie parfémy značky Gucci - naše top 10

Zakladateľ značky Gucci bol Guccio Gucci. Značke cesta začala v roku 1921 s radom vôní pre mužov aj ženy.

Gucci je dobre známy pre svoje luxusné módne línie a kvalitné produkty, ktoré sú určené s dokonalosťou talianskeho remeselného spracovania. Ich oblečenie, príslušenstvo a parfumy rozsah je považovaný za klasiku. Majú parfumy v rozmedzí od vášnivých a zmyselných na sladké a sladký. Gucci Parfumy pre ženy má pestrú škálu a je pomerne populárny taky!

Najlepšie Gucci Parfumy

Tu sú top 10 Gucci parfumy, ktoré sú známe po celom svete.

Gucci Parfumy pre ženy

1. Gucci Flora EDT Spray

Kúpiť Gucci Flora toaletná voda s rozprašovačom Pre ₹ 4,950.00 @ www.amazon.in/gucci-flora-edt-spray

load...

Gucci Flora toaletná voda s rozprašovačom pochádza z najznámejších parfum značky, Gucci. Má najvyšší tóny citrusov a pivónie, stredné tóny ruže a Osmanthus a báz tóny pačuli, ružového korenia a santalového dreva.

2. Gucci Premiere pre ženy:

Kúpiť Gucci Premiere Pro Zeny Pre ₹ 5,395.00 @ www.amazon.in/gucci-premiere-for-women

Gucci Premiere pre ženy je proste ideálny pre všetkých kráľovskú udalosť, ako je otvorenie film, obchodné rokovania alebo akékoľvek špeciálne príležitosti. Gucci Premiere je ženská, zvodná a luxusné.

load...

Veľkosť - 75 ml EDP spray

 3. Gucci Flora toaletná voda (pre ženy):

Kúpiť Gucci Flora toaletná voda - (pre ženy) pre ₹ 5,499.00 @ www.amazon.in/gucci-flora-eau-de-toilette

Gucci Eau de Parfum má veľmi tučné a jemnú vôňu, ktorá je jednoducho ideálny pre všetkých očarujúce dáma. To má kvetinová vôňa, ktorá vás udrží svieži po celý deň. Gucci Flora toaletná voda má pretrvávajúce vôňa, ktorá zostáva po dlhú dobu. To má výrazné tóny citrusov, pekné pivonky a mandarínky. To zahŕňa poznámky o osmanthus, ruža, santalové drevo, pačuli zamyslený a pikantné ružové korenie. To prichádza vo farbe šampanského elixír, ktorý má flakón podobný obalový materiál, v tvare šesťuholníka s lukom. To dodáva ženský a príťažlivý nádych fľaše.

4. Gucci Guilty toaletná voda (pre ženy):

Kúpiť Gucci Guilty toaletná voda (pre ženy) pre ₹ 3,955.00 @ www.amazon.in/gucci-guilty-eau-de-toilette

Gucci Guilty Toaletná voda prichádza v monolitické zlatenom fľaša, ktorá má G je na prednej strane. Jedná sa o bezproblémové zmes mandarínky a kvetov s pikantné a teplé tóny. Floriental vôňa parfumu je zmyselná a zreteľný, lákavé a zvodné. To sa výborne hodí pre sofistikované dámu. Tento luxusný parfum má najvyššie tóny mandarínky a ružového korenia, srdce tóny pelargónie, broskýň a lila a základných tóny pačuli a ambry.

5. Gucci by Gucci pre ženy:

Kúpiť Gucci by Gucci pre ženy Pre ₹ 3,940.00 @ www.amazon.in/gucci-by-gucci-for-women

Tento Gucci parfum má cyprusy kvetinový, sofistikovaná vôňa, ktorá sa najlepšie hodí pre ženy. To má veľmi exotické vôňa so špičkovými tónmi guavy, stredné tóny tahitian ľalií a základných tóny pačuli, pižma a medu.

6. Gucci Rush Gucci pre ženy:

Kúpiť Gucci Rush Gucci pre ženy Pre ₹ 5,600.00 @ www.amazon.in/gucci-rush-by-gucci-for-women

Gucci Rush Gucci pre ženy prichádza vo veľmi atraktívne a zvodnú balenia. To má úžasnú zmes vôní, ako je kalifornskej gardénie, tureckej ruže, koriander, vanilka, Juhoafrickej frézie a jazmínu.

Veľkosť - 75 ml EDT

7. Guilty Black Pour Femme od Gucci pre ženy:

Kúpiť Guilty Black Pour Femme od Gucci pre ženy Pre ₹ 4,742.00 @ www.amazon.in/guilty-black-pour-femme-by-gucci-for-women

Guilty Black Pour Femme od Gucci pre ženy má veľmi sexy a intenzívna orientálna kvetinová vôňa. Obsahuje vôňu broskyne, ružového korenia, maliny a citrusov.

Veľkosť - 75 ml EDT striekacie

Gucci Parfumy pre mužov

8. Gucci Guilty Intense toaletná voda s rozprašovačom pre mužov:

Kúpiť Gucci Guilty Intense EDT s rozprašovačom pre mužov Pre ₹ 3,999.00 @ www.amazon.in/-gucci-guilty-intense-edt-spray-for-men

Gucci Guilty Intense toaletná voda s rozprašovačom pre mužov je vyrobená Gucci. To má najvyššie tóny koriandra, Amalfi citrónu a levandule; stredné tóny pomarančových kvetov a neroli a základných tónmi cédrového dreva, pačuli a ambry.

9. Gucci Guilty Pour Homme toaletná voda (pre mužov):

Kúpiť Gucci Guilty Pour Homme toaletná voda (u mužov) Pre ₹ 3,700.00 @ www.amazon.in/gucci-guilty-pour-homme-eau-de-toilette

To je ideálna vôňa pre mužov. Má najvyšší tóny citróna a levandule, srdce tóny pomarančových kvetov a základné tóny cédrového dreva a pačuli. Vôňa uchopí do rúk zmyslov.

10. Gucci Sport toaletná voda (pre mužov):

Kúpiť Gucci Sport toaletná voda (u mužov) Pre ₹ 6,792.00 @ www.amazon.in/gucci-sport-eau-de-toilette

Gucci Sport Eau de Parfum je určený pre mužov, s triedou a ducha. Je to ideálny parfum pre mužov s túžbou po víťazstve. Obsahuje torta a kyslý výťažky z grapefruitu, ktorý vyčistí a povznáša sviežosť vône. To má srdce tóny kardamonu a figy, ktoré sú pretrvávajúce. Základňa poznámka má zemitú vôňu pačuli spolu s mäkkými ovocnými tónmi. Tento luxusný vôňa je najlepší parfum povzbudiť vaše rána. To prichádza v žiariace, pevné sklenených obalov, ktorý vyzerá elegantné, elegantný a príťažlivý. Farba parfému je mäta-zelené, ktoré možno vidieť cez sklo.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto luxusných parfumov Gucci?

load...