Starostlivosť o kožu

Ako používať Dermaroller pre akné jazvy?

Ako používať Dermaroller pre akné jazvy?

Jeden potrebuje byť trpezlivý a vytrvať pri liečbe akné. Rovnako ako v prípade rokovaní s akné nebolo dosť, potom majú značky, ktoré môžu prenasledovať ako dospelý. Našťastie existuje mnoho spôsobov liečby, ktoré môžu rýchlo a úspešne znižujú vzhľad jaziev po akné.

Pokiaľ ide o rôzne procedúry k dispozícii pre liečbu akné jazvy, jeden by mal nikdy zabudnúť spomenúť o Dermaroller, účinný nástroj pre efektívne liečbe jaziev po akné. Tu je kompletný sprievodca na Dermaroller.

Ak ste niekoho, kto trpí jazvy zistíte, že stojí za to pokračovať v čítaní. Ďalej je potrebné čítanie pre tých, ktorí s významnými viditeľných jaziev. Pozrite sa, ako si môžete byť ťažil tento unikátny nástroj, zatiaľ čo vy bojujete proti tým dráždivého jaziev.

load...

Čo je Dermaroller?

Dermaroller je valcového tvaru bubna s ostrými a jemné ihly okolo vrcholu. Dermaroller je zdravotnícka pomôcka, ktorá sa aplikuje pri mikro vpichovaní pre poškodí zjazvené tkanivo. Navyše toto zariadenie pomáha stimulovať kožné bunky k proliferácii. Aplikácia vedie k tvorbe nových bunkových vrstiev kolagénu a elastínových vlákien v dôsledku zlepšenej zásobenie krvou. Táto metóda je známa ako neo-collagenesis a zlepšenie krvného obehu cez Táto metóda je známa ako neo-angiogenézy.

Ako sa Dermaroller pre Akné Jazvy funguje?

Dermaroller pracuje účinne zlepšiť hrúbku epidermis. Zlepšený textúry kože pomáha zase k zníženiu vrások. Liečba je dosť silný, aby sa zabránilo hyper-pigmentáciu pokožky, čo často vedie k zjazveniu kvôli akné. Uplatňovanie tohto lekárskeho prístroja spúšťa jazvy úspešne zároveň stimulovať nové kolagénové vlákna. Na druhej strane, zlepšený krvný obeh pomáha harmonizovať pigmentáciu kože.

Dermaroller je úplne bezpečný na koži, pretože sa netýka tepelnou teplo na rozdiel od laserovej terapie alebo IPL. Z tohto dôvodu, to je bezpečné pre všetky typy pleti. Pravdepodobnosť, že post-zápalového hyper-pigmentácia je takmer nulová v tejto liečbe.

load...

Dermaroller Liečba Akné Jazvy - Výhody Dermarolling:

Ako je uvedené vyššie, že Dermaroller má veľmi menej alebo žiadne vedľajšie účinky, každý, kto má problém akné jazvy sa môžu rozhodnúť pre túto liečbu bez strachu z akejkoľvek infekcie alebo po liečbe hyper-pigmentácia. Tu sú niektoré z hlavných výhod dermarolling.

 • Dermarolling ošetrenie možno vykonať aj doma. Avšak, to je vždy ovplyvniteľný konzultovať s odborníkom, než sa rozhodli pre liečbu doma.
 • Liečba Dermaroller nie je časovo náročné. To skončí rýchlo sa živo efektívny výsledok.
 • Dermarolling alebo prepichovanie kože nie je škodlivé pre kožu. Nepoškodzuje pokožku žiadnym spôsobom.
 • Okrem tváre, akákoľvek časť tela môžu byť liečené dobre Dermaroller.
 • Ľudia všetkých typov pleti sa môžu rozhodnúť pre dermarolling liečbu bez obáv z akéhokoľvek zdravotného či kožné riziká.
 • Dermaroller nie je drahý prístroj. Náklady na liečbu je oveľa menej, keď v porovnaní s ostatnými drahé liečby sú k dispozícii pre liečbu akné jazvy.
 • Dermarolling je tiež jemný spôsob uťahovania kožu, ktorá stratila svoju pružnosť v dôsledku chyby, acnes a pupienky.
 • Pretože odstraňuje jazvy po akné, Dermaroller má tiež efektívny výsledok zosvetlenie pleti.
 • Dermaroller pôsobí ako základný produkt, ktorý napomáha k zvýšeniu účinnosti iné kozmetické výrobky.

Ktorí sa mali vyvarovať Dermaroller liečba?

Je pravda, že nie všetky sú vhodné pre liečbu Dermaroller. Ľudia s týmito poruchami by sa mali vyhnúť dermarolling, alebo aspoň konzultovať s odborníkom, než sa rozhodol pre liečbu.

 • Aktívne kožné infekcie
 • História zrážanie krvi
 • Chronické kožné infekcie či vyrážky
 • Vyskočila pupienok alebo akné
 • Svrab
 • Ekzém
 • Vznesené bradavice alebo krtkovia

Dúfame, že tento článok bol informatívne a bude pomáhať pri kontrole akné. Tak dievčatá, dajte mi vedieť, ako sa vysporiadať s akné. Dúfam, že nakoniec jazvy po akné sa môže stať vecou minulosti.

load...