Starostlivosť o kožu

Najlepšie bylinné tváre - náš top 10

Najlepšie bylinné tváre - náš top 10

Facial by malo byť vykonané často zachovať prirodzený jas a zdravie pokožky, ale to nie je možné navštíviť salón pravidelne. Existuje veľa bylinné tvárové súpravy dostupné na trhu, ktoré môžu poskytnúť vám salónu ako tváre. Nie je to skvelé? Tu je top 10 zoznam rastlinných tváre pre rôzne kožné problémy, ako je opaľovanie, starnutie, pigmentáciu atď, ktoré si môžete vybrať podľa toho.

Najlepšie Súpravy pre bylinné starostlivosti o tvár Doma

1. Lotus herbára Natural Glow Skin Kit Radiance Facial:

Toto tvárové sada stojí 175 INR za 5 sáčkov, ktoré môžu byť použité dvakrát. To tváre kit bude omladiť pokožku a dodá okamžitý lesk. To bude vaša pokožka jemná a hladká a to tiež funguje ako hlboké pórov čistiaci prostriedok. Jeho rozpočet priateľský a stojí za vyskúšanie.

load...

2. Jovees Skin Kit omladenie tváre Fruit:

Toto tvárové sada obsahuje čistiace, peeling, masážny krém, tonizačný gél, ovocný balíček a krém na tvár. Pokyny sú jasne uvedené na každom balení, takže ak ste na súprav tváre, môžete aj naďalej používať to ľahko. Cena tejto súpravy je Rs. 685 a môžete ho použiť 15 - 18 krát, pretože všetko je dodávaný v zelenom veľkej vane. Obsahuje papája, jablko, avokádo atď ako kľúčových zložiek, ktoré využívajú vašu pokožku. To dodá vašej pleti okamžitý lesk a budete sa cítiť oživený.

Kit 3. Shahnaz Husain 24 Carat Gold fúzy:

Toto tvárové sada obsahuje vek-vzpierať rýdzeho zlata kroviny, zlatá maska, zlatý gél a hydratačný krém, ktorý hlboko očistiť pokožku dávať to žiara a lesk. Balíček sa bude predávať za 599 INR, a to môže byť použitý mnohokrát. Pokiaľ chcete omladiť pokožku, potom tváre kit môže určite pomôcť.

load...

Kit 4. VLCC Papája fúzy:

Táto sada stojí 150 INR a obsahuje 5 sáčkov, ktoré môžu byť použité pre 5 - 6 tváre. Táto sada obsahuje rastlinné látky, ktoré urobia vašu pleť žiara prirodzenou cestou. Balenie obsahuje papája Seed peeling, uhorka gél, Masážny krém broskyňa, Oranžová Anti-Tan Pack a zelené jablko mlieko. Vôňa tejto súpravy je veľmi upokojujúce a zanecháva pokožku jemnú a hebkú.

Kit 5. VLCC Anti Tan fúzy:

Ak ste trpia pálením, potom bylinné tváre kit vám pomôže von, ako to bude slabnúť vaše opálenie pri pravidelnom používaní. Súprava tváre stálo 325 INR a obsahuje 5 sáčkov s pokynmi a pokynmi na použitie. Môžete použiť sáčky na 5 - 6 ošetrenie tváre, čo je hodnota za peniaze. Táto sada vám pomôže pri odstraňovaní opálenie a dodá lesk na koži. Obsahuje všetky rastlinné zložky, pretože je založený na veku staré ajurvédskej receptov.

Kit 6. Vaada herbára Gold fúzy:

Tento tvárový sada stálo 295 INR a obsahuje čistiaci krém, kroviny, gél, masážny krém a pleťová maska, ktorá môže byť použitá viackrát. Tento tváre kit obsahuje rastlinné oleje, ktoré pomáhajú pri znižovaní pigmentácie a škvŕn a to vám dá okamžitú žiaru na tvári. Rovnako bude vaša pokožka žiarivá a jemná.

Kit 7. Vaada herbára Saffron & Sandal Férovosť Facial:

Môžete použiť tento tvárové sada násobky doby, pretože obsahuje čistiaci krém, peeling, pleťová maska ​​a masážny krém v malých vane. Súprava tváre stáť 260 INR ktorý je vrecko príjemný. Je bylinný tváre, pretože obsahuje sandále a šafran, ktoré bude vaša pokožka hladká, jemná a dať lesk na koži. To tiež pomôže pri odstraňovaní tan z tváre.

8. Vaada herbára Aloe Vera sada tváre:

Aloe vera je považované za dobré pre kožu a to tváre kit obsahuje dobroty aloe vera gél. Súprava obsahuje päť vane tj čistiaci krém, peeling, masážny gél, masážny krém a pleťová maska, ktorá môže byť použitý 20 krát množstvo je obrovská. Môžete si tiež kúpiť malú krabičku to na súd. Táto sada zanechá vašu pleť úplne čisté, detoxikovalo a živí. To vám dá okamžitú žiaru taky.

Kit 9. Bandžárové Saffron fúzy:

Toto tvárové sada obsahuje 7 rôznych vane - šafrán čistiace mlieko, šafran anti-tan peeling gél, šafran hĺbkové čistenie adstringentné, šafran gél, zlato masážny krém, šafran pleťová maska ​​a šafran intenzívne hydratačné ošetrenie pokožky, ktorý môže byť použitý mnohokrát. Zlepší vašu pleť a dá vám aj tón pleti. To tiež pomáha pri znižovaní pigmentácie značiek a škvŕn. Celkovo možno povedať, že je hodnota za peniaze.

10. Joy kože Ovocie Natural Ovocie sada:

Toto balenie obsahuje štyri rúrky čistiaca, kroviny, gél a pleťová maska ​​a stojí Rs.150. Rúrky vydrží vám dlho, ktoré stoja za to cenu. Obsahuje všetky rastlinné zložky, ktoré robí vaša pokožka omladená, mäkké a živí. To vám dá okamžitý lesk, ktorý zostane na dlho.

Skontrolujte tiež, či sa na toto video o tom, ako jednoduché bylinné masky doma: -Ako urobiť Herbal Facial Doma pre mastnú pleť

Aký je váš obľúbený bylinný tváre recept?

load...