Krása

Našiel som svoj svätý grál produkt na kudrnaté vlasy

Našiel som svoj svätý grál produkt na kudrnaté vlasy

Môj kučeravé vlasy robí svoju vec.

Najväčším problémom mám so svojím prirodzene vlnité vlasy, je, že musím 42,348,297 rôzne produkty riešiť jednotlivé problémy. 

Čakať na to: Ja používam krepovateniu pre boj séra, hydratačný voľno-in, je zvlnenie Definovanie a lak na vlasy. (A ten posledný je práve zachovať všetky tie ostatné nezmysly Len som hodil do mojich vlasov.) Znie vám to povedome? 

load...

Pokiaľ máte vlasy ako ja, potom ste pravdepodobne kývol naozaj tvrdo po dohode práve teraz. Ale zvyšok svojho malého keppie (to je jidiš pre hlavu), pretože som konečne našiel svoj Svätý Grál produkt pre kučeravé vlasy:

Za posledné dva mesiace, Moroccanoil je Intense Curl Cream je jediným produktom som bol s použitím post-sprcha skrotiť a štýl svoje kadere. Áno, čítate správne. Jeden produkt. 

Tento krém sa skracuje moje vlasy rutina desaťnásobne pretože hydratuje, bojuje krepovateniu, definuje a udržiava mojej krúti to všetko bez toho, aby moje vlasy chrumkavé (čo je práve to najhoršie, Amirim?!). Dvaja z mojich najlepších priateľov sú vybavené sprchou-and-leave-the-house vlasy, a tento výrobok ma privádza o krok bližšie k ich účesy žiadne nároky na údržbu. Je to sen pre akékoľvek kučeravé vlasy dievča.

Krém je dávkovaný pomocou pumpy, a až musím použiť jedno čerpadlo, maximálne dva, v závislosti na tom, ako sú moje krútia pôsobí ten deň. (Poznámka: moje vlasy sú na jemnejšie stranu a len stery ramená keď vlnité, takže koľko budete používať, bude závisieť od dĺžky vlasov / hrúbka).

Rovnako ako všetky produkty Moroccanoil, je to litttllle drahý (cca 30 € -35), ale ako som povedal, že nahrádza všetky moje ďalšie Kulmy a trvá už oveľa dlhšie než akýkoľvek iný produkt vlasy som použil v minulosti. 

To je, ako veľmi produkt vyjde na jedno čerpadlo:

Krém je klzký a krémové, ale trochu lacné potom, čo bol v ruke po dobu jednej minúty alebo tak. Ďalej len "tack", je to, čo som za predpokladu, že stále krútia definované a na svojom mieste.

load...

Ako môžem použiť MOROCCANOIL Intense Curl Cream

Po kefovanie von a rozlúčka vlasy, ja používam Intense Curl Cream, ako keď je to voľno-in kondicionér / pena hybrid. 

Aj trieť jedným alebo dvoma čerpadlami spolu v dlaniach. Potom, počnúc mojim koreňom, behám produkt dole mojej vlasu cez koncoch.

Ďalej som vietor vlasy dohromady inšpirovať krútia byť super-špirálovito. Považujem to tiež pomáha zaistiť, že moje kadere nie sú tak vláknitý a kus-y, keď sa vyschnúť. Nikto nechce špagety reťazca kadere!

Odtiaľ som opakovane škrípať vlasy hore smerom ku korienkom, kým sa má odraziť Som spokojný s. Vzhľadom k tomu, moje vlasy sú na užšou stranou, chcem, aby to trochu squeeze smerom k mojej strany pridať nejaké extra šmrnc. Keby moje vlasy sú stále príliš vlhký alebo pokrytý príliš veľa produktov, vezmem si bavlnené tričko a škrípať moje vlasy opäť absorbovať vlhkosť.

A potom budeme čakať. Som sa dozvedel, že ste naozaj potrebovať, aby ignorovať vaše vlasy, pretože je sušenie, aby dosiahli čo najlepšie výsledky. Dokonca som sa pokúsila vyhnúť sa zrkadlom, pretože moje vlasy sú nikdy až do mojich merítok, kým je to 100 percent sucho. Čím viac budete hrať s ním, tým viac kader nájdete.

Asi 45 minút neskôr. Je to všetko v suchu!

Aj keď viem, že moje kadere nie sú dokonalé, ale sú určite zlepšila vďaka Moroccanoil je Intense Curl Cream. Nemôžem ani volať moje vlasy proces styling režim, anymore, pretože to je len jeden krok! A ja rozhodne nesťažujem.

Kde kúpiť

Nájsť MOROCCANOIL Intense Curl Cream online na adrese:

  • Amazon.com
  • Amazon.ca
  • Obchodné tajomstvo
  • Pozrite sa Vynikajúca

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali túto lokne krém ešte? Aká je vaša one-step-zázrak produkt pre kučeravé vlasy?

load...