Krása

Goodyova tanglefix je prekvapujúco efektívne rozvlákňovanie

Goodyova tanglefix je prekvapujúco efektívne rozvlákňovanie

Som kefa snob. Ja to priznať. Vždy budem srdce moje Mason Pearson, ktorý považujem Cadillac z kief na vlasy a stojí za každý cent z 100 € + budete musieť stráviť, v závislosti od modelu. (Mine to už v plnej sile po dobu 10 rokov, myslím.)

load...

Snažil som sa, aby ostatné kefy na vlasy do stáda, aj keby len preto, že to bola moja povinnosť ako kozmetický testerom, ale bezvýsledne. Lacnejšie tie, sakra, dokonca Fekkai a Shu Uemura kefy, aby som bol úprimný, bude ťahať, háčik, zranený a vytiahnite si vlasy, takže som zvyčajne prilepené na staré verné MP, dokonca ho pomocou česať moje mokré vlasy zo sprchy , (Myslím, že som čítal v časopise raz, že by som mal použiť široký zuby hrebeň pre tento účel, ale uvedomil som si pred niekoľkými rokmi, že rovnako ako kopa časopisu "rád", to mi robí žiadnu láskavosť.)

V každom prípade, to všetko znamená, že som mal nula očakávania, keď vrece uvedenie nových Goody prekročil svoj stôl. Prvá vec, ktorú som sa snažil bol tento okrúhla kefa so štetinami, na ktoré sa vzťahuje s uterákom materiálom, pretože som si myslel, že to znie naozaj cool.

Ukázalo sa, že nie je tak cool. Tak čas plynul, zabudol som vyskúšať zvyšok obsahu vrecka, a potom som začal počúvať o týchto detangling kief.

Po prvé, bola to moja sestra-v-právo mi hovoriť, že všetky mamičky v, kapucňa hovorili o týchto nových kief, že ich dcéry by vlastne tolerujú bez krútiť a prosil o milosť.

Potom som bol na Tonyho, a jedna z dievčat používa tento funky kefa sa rozčesávajú na môj post-vlasy farby. A to nebolelo vôbec. A tam to bolo. Žiarovka moment, čo oni boli používanie bolo jedno a to isté, a to sedel u mňa doma už:

load...

Goody TangleFix na Amazon.com, Target a Walgreens.

To nie je dosť. Je to nuda striebornej farby, ktoré len vyzerá šedá (a to tiež prichádza v čiernej farbe). Detská verzia je vo fialovej a modrej, čo nie je práve fér.

Ale koho to zaujíma, keď tá vec stojí osem dolárov a je najlepší v detangling vaše vlasy, rovnako dobrý ako Mason Pearson ak nie lepší. Nemohol som uveriť, že som sa preto, že zatiaľ čo Goody robí úžasné všetko čo robiť s vlasmi, kief som nebol ich najväčší fanúšik.

Je veľmi ľahká, v tvare niečo ako počítačová myš a je ergonomicky navrhnutý tak, aby sa zmestili pohodlne v dlani, s jednou stranou označenou "malé" pre malé ruky a druhou "stredná" pre stredné rúk.

Na spodnej strane sú čierne plastové štetiny, ktoré sú navrhnuté tak, aby ohýbať a flex s vlasmi -sú nie všetci tuhý ako mnoho kefy.

Môžete ju použiť na vlhké alebo suché vlasy a to je dôležité na to, že od konca a pracovnej ceste nahor. Nejedná sa o kefa, ktorý zblázniť sa ako MP; je to špeciálne pre pomalší detangling prácu. Nepoužívajte ho pre tepelné styling alebo s fénom, môže roztaviť!

Zrátané a podčiarknuté: Milujem tento malý chlapec. Nebude nahradiť môj Mason Pearson pretože tento kefka je vyrobený robiť oveľa viac vecí-pravidelné kefovanie, back-kefovanie, tepelný styling, atď, a to z diviačích štetín namiesto plastu. Ale výhradne k rozpletení môj oh-so-spleť náchylné vlasy sa Goody naozaj robí to, čo sľubuje.

Nájsť Goody TangleFix na Amazon.com, Target a Walgreens.

Už ste vyskúšali túto kefu ešte? Čo používate na detangle vlasy? Máš nejaké ďalšie kefa na vlasy Recos?

load...