Krása

Ako používať krémový čistiaci prostriedok správnym spôsobom

Ako používať krémový čistiaci prostriedok správnym spôsobom

Otázka: Aký je problém s krémovej čistiace prostriedky? Videl som pár miest, kde sú dissed krémové čistiace prostriedky, ale nikdy som nevidel dôvod, prečo? To je to, čo sa mi odporúčaný pre používanie s Clarisonic, takže by som mala záujem počuť dôvod. Vďaka! - Jennifer

load...

A: Jennifer, ak sa vám páči krém, mlieko alebo mlieko čistiace prostriedky, nič s tým, ak ste im pomocou správnu cestu v poriadku.

Problém s krém Prostriedky umývacie

Záleží na individuálnom vzorce, samozrejme, ale mnoho smotanové textúrou čistiace prostriedky nie sú príliš účinné pri čistení pleti. Ak ste niekedy použili jeden, a potom udrel tonerové nasiaknuté vatový tampón cez svojej koži, asi viete, čo hovorím. Mnohokrát som videl, že bavlna pad poď špinavá, čo znamená, že čistiaci prostriedok nebol robí svoju prácu.

Ale v skutočnosti-úlohou čistiace smotany alebo mlieka v skutočnosti nie je na čistenie pleti. Je to pre odstránenie make-upu, ktorý je len prvým krokom pri umývaní tváre. To je dôvod, prečo sú tieto vzorce zabalené s olejmi a hydratačné látky, ktoré odstráni preč základ a riasenku, ale sú málo povrchovo aktívne látky, ktoré sa rozpúšťajú mazu.

So. Ak sa snažíte umyť si tvár s krémovou čistiaci prostriedok v jednom kroku, viem, že by ste mohli byť opúšťať nejakú špinu a olej zozadu, ktorý môže viesť k upchaté póry, pupienkov a podráždenie. 

Zistil som, že Dr Roebuck je očistiť je jeden vzorec, ktorý sa opláchnite čistou.

Ďalším problémom s čistiace prostriedky krémovej báze je, že často nechávajú zvyšok za sebou na koži, a to aj po opláchnutí vodou. Alebo, ak máte tkaniva-off krém čistiace, nie ste chcel opláchnuť vôbec, čo neodporúčam!

load...

Myšlienka je, že hydratačné zložky v kréme prečistenie zostane na pokožke a pomáhajú vyživujú ju namiesto odstraňovanie to, ktorý znie lákavý, ak máte suchú alebo citlivú pokožku.

Ale nebude si radšej dať svojej pleti skutočnou hydratačné, namiesto spoliehania sa na čistiaci prostriedok, ako to urobiť? čistiace prostriedky krémovej báze sú primárne formulovaný pre odstránenie make-up, takže obsahujú mnoho ďalších zložiek, ktoré nemusia byť prospešné alebo bezpečné nechať na koži hodiny absorbovať. Zamyslite sa: silikónmi, minerálne oleje a starnutie polynenasýtené oleja, aby sme vymenovali aspoň niektoré. 

Tieto materiály môžu spôsobiť upchatie vo svojich póroch a zhoršiť akné a dehydratácii. Navyše môžu zabrániť ďalšie výrobky vo vašej starostlivosti o pleť režim, napríklad séra, hydratačné a ošetrenie, z absorbovať správne do kože (teda prinútiť ich, aby bolo menej účinné).

Čo sa týka odstraňovania, áno, to je určite obavy s mnohými čistiacich prostriedkov, a dôvod, prečo mať rád krém vzorcov. Avšak, krémové čistiace prostriedky nie sú jedinou možnosťou pre pleť, ktoré potrebujú jemný očistiť. Možno, že to bolo pred 20 rokmi, ale v týchto dňoch, veľa non-stripping, síran bez čistiace prostriedky možno nájsť vo všetkých formátoch. 

Správna cesta k Použitie Cream Cleanser

Ak sa chystáte použiť krém, mlieko alebo krém čistiaci prostriedok, je potrebné, aby sa ubezpečil, že ste stále vaša pleť dôkladne vyčistiť, a nenechávať žiadny čistiaci prostriedok za sebou na koži.

Krok 1: naneste krém čistiaci prostriedok na suché (nie mokrý) kože a masírovať ju asi za niekoľko okamihov.

Krok 2: Namočte prsty vodou a pokračovať masírovať produktu. Tým sa emulgovať ho, čo uľahčuje odstránenie. 

Krok 3: opláchnuť vodou. To bude mať vzlietlo väčšinu svojho make-upu, ale teraz je potrebné.

Krok 4: Vyčistite vašu pokožku. Dokonca aj keď ste neboli na sebe make-up, budete ešte potrebovať, aby sa odstránil zvyšok čistiace.

Tu je niekoľko možností, ako vyskúšať:

  • Pomocou druhej čistiaci prostriedok: V známeho kórejského dvakrát čistiace rutiny, prvým krokom je make-up-odstraňovanie čističi, nasleduje peny alebo gélové čistiaci prostriedok, aby skutočne očistenie kože. Uistite sa, že vybrať si jemný, sulfát bez vzorec. Dva, ktoré mám rád, sú Caudalie Instant penivý čistiace a Derma E Purifying Gel Cleanser.

  • Použite krém čistiace dvakrát: Ak nechcete použiť druhý čistiace zvážiť jednoducho čistenie dvakrát s krémovým čistiacim prostriedkom. Druhý priechod by mal dostať vaša pleť čistejšia než sa snažiť, aby to všetko v jednom kroku. Ale mali by ste ešte dostať zvyšok handrou, micelárny vodou alebo tonera.
  • Použite handru: Ďalším dobrým spôsobom, ako zabezpečiť, že nie ste zanechania zvyškov na koži je zložiť krém čistiaci s žinkou miesto plákania. Potom, čo ste masíroval čistiace okolo ponorte mäkkú handričku v teplej vode, a prikryť ju cez tvár po dobu piatich sekúnd pred jeho použitím jemne zotrieť čistiaci prostriedok. Tento postup opakujte až štyrikrát. Para pomôže odstrániť, a tiež pomáhajú zmäkčiť mŕtvej kože. Obrusovanie akcie tkaniny odštartuje čističi a dá vám mierne exfoliácia. Páči sa mi handričky z vn Organics a Pai.

  • Použite čistiaca voda: micelárny alebo čistiace vodu, ako je napríklad Bioderma je, je ďalší spôsob, ako umyť tvár a môže byť použitý po krémové čistiaci prostriedok, ako sa zbaviť akejkoľvek pretrvávajúce zvyšku. (Oni nevyžadujú oplachovanie, aj keď som to preto, že nechcem, PEG-6 sedí na mojej koži). Prípadne môžete vykonať finálne prihrávku toner-stačí si prečítať, že nie ste zdvihne žiadnu skutočnú špinu s vatovým tampónom. Ak áno, je to známka toho, že je potrebné sa vrátiť a umyte si tvár dôkladnejšie. Nespoliehajte sa na tonera robiť prácu čistenie.

  • Použite Clarisonic: Krémové čistiace prostriedky, pretože sú non-drsný, sú dobrou voľbou pre použitie s Clarisonic. Pohyby leštiaci kefy môže tiež up ich účinnosť (aj keď som radšej jemnejšie foriem Luna, ktorá nemá riziko vzniku mikroskopické trhliny v koži). Či tak alebo onak, ja by som ešte pokračovať s micelárny vodou alebo tonera, aby sa na bezpečnej strane. 

Dúfajme, že tento objasnil, ako môžete urobiť krémové čistiace prostriedky pracovať pre vás!

Myslíte si, používať krém čistiace prostriedky? Ako si urobiť im pracovať pre vás?

load...