Krása

Milujte neutrálnu paletu očných tieňov? Budete milovať tento (najmä cena)

Milujte neutrálnu paletu očných tieňov? Budete milovať tento (najmä cena)

Maybelline má vyjsť s novým neutrálnou palety očné tiene, a nielen že je to naozaj dobrý, ale má aj zaujímavú cenu.

Let prvý hovoriť cenu. V Kanade, Nudes Palette predáva len za 14 Sk, a v Spojených štátoch, 9 €. Kde je možné získať 12 dvanásť! -eyeshadows pre mladšie 15 €? To sa stane, nikdy.

load...

A našťastie všetko 12 sú farby, ktoré bude skutočne chcete použiť. Snáď každý deň a každú noc; je to, že univerzálne.

Tu je bližší pohľad na odtiene. Vyzerajú relatívne nedotknuté, ale ja som v skutočnosti bola pomocou tejto palety, pretože som bol prvýkrát predstavený na ňom na tlačovej štarte v júni. A ja nie som dokonca očné tiene človek!

Skoro každý neutrálny budete chcieť použiť, je tu: stredné tóny pre bránkovisku; tmavšie hnedé a uhlia pre upevnenie; trblietavé medenákov a bronzy pre dymové oči; a iskrivý šampanské a zlato pre vnútorné rohy. Oni mysleli na všetko.

A farba odmena je slušná! Ale to nie je príliš silný, a to buď. Niekedy nájdem PRO make-up značky očné tiene, ako MAC, daj mi príliš veľa pigmentu pre jemné vzhľad, som po ňom, a sú príliš ťažké s ním pracovať. Versus The Luxe Guerlains a Diors, ktorých farby zvyčajne vám mäkšie umyť. Maybelline je skôr to, čo robí túto paletu rýchle a jednoduché použitie, a tiež skvelou voľbou pre začiatočníkov.

To je, ako každá farba vyzerá na koži-a tieto vzorkovníc boli všetky vyrobené v len jeden alebo dva oháňa:

Som pomocou odtiene 2, 5 a 8, veľa za účelom riadenia profilu veka, so 6 alebo 12 aplikuje s uhlovým kefou (mokré alebo suché), bližšie k línii rias. Milujem 4 pre večerné a 11 je skvelý ide-s-všetko nahá pre dennú dobu. V podstate, môžete kombinovať týchto ľudí každý, akým spôsobom.

load...

Pozrite sa, čo mám na mysli o Maybelline dávať úpadkom je 50 € + nahý paleta nejakú vážnu konkurenciu? Myslia si, že sú obaja vo vlastníctve tej istej spoločnosti teraz, L'Oréal, takže možno to je dôvod, prečo vidíme podobný výrobok za nižšiu cenu. Či tak alebo onak, sme vyhrať!

Kde kúpiť

  • Kanada: Well.ca
  • USA: Drugstore.com, Ulta Beauty, Target

Vyjadrite svoj názor

Už ste odhlásil akty Palette? Aký je váš obľúbený neutrálne paleta očné tiene?

load...