Krása

Burtove včely spravili prirodzené perá na pery, na ktoré sme všetci čakali

Burtove včely spravili prirodzené perá na pery, na ktoré sme všetci čakali

Tento nový Burt je Včely Lip pastelky.

A konečne, je tu možnosť lip ceruzka pre tých z nás do viacerých prírodné kozmetické výrobky!

A dovoľte mi, aby som vám, títo nováčikovia z Burt je Včely sú tak dobré, budete pravdepodobne zamilovať sa s nimi, aj keď nie ste krása hippie ako ja. Sú krémová a semi-matný s bohatou nepriehľadným pigmentom, nádhernú farbami a hlúpo nízku cenu v lekárni (10 € každý).

load...

V podstate moje myšlienky boli, "Kde to bolo celý môj život?" (Odpoveď: Už len prišli v Kanade tento rok na jar, a boli v USA o niečo dlhšie.) 

Existuje šesť odtiene celkom, a pozrite sa na tento obal! Voština vzor na viečku. Tak adorbs.

Tieto odtiene sú naozaj cool, taky, a na rozdiel od nič som videl v iných kolekciách pery. Siahať od ideálnej pinky-béžová nude k tučným bobule červenej, pripomínajú mi farieb sa zobrazujú v prírode. Čo myslím, že to má zmysel, pretože všetci sú menovaní pre miest v USA, známy pre svoje prírodné krásy, ako je Napa Valley a Havaj.

A to je to, čo robí je všeobecne lichotivé rovnako. Vzhľadom k tomu, že sú inšpirované prírodou, nie je nič neprirodzene chladný ani teplo, takže by všetci pracovať bez ohľadu na to, aké sú vaše pleť. Garantovaná budete zamilujete s aspoň raz!

Tiež vieme, že povrch je úplne nepriehľadná, nie úplná, takže sa vyruší väčšinu svojho prírodného rtu farebnému efektu Myslím, že väčšina z nás chce na pery pastel, že jo?

Samozrejme, že 100 percent prírodné ingrediencie sú hlavné predajné miesto. Tu je to, čo je v nich:

Zloženie / Zloženie: ricinus communis (ricínový) olej, kyseliny kaprylovej / kaprinovej, Simmondsia chinensis (jojoba) olej, kandelilový Cera (Euphorbia Cerifera vosk, cire de kandelila), cera albumu (včelí vosk, cire d'Abeille), Cera karnaubský , (Copernicia Cerifera vosk, cire de karnaubský), Butyrospermum parkii (bambucké) maslo, hydrogenovaný rastlinný olej, Aleurites moluccana olej *, Olea europaea (oliva) ovocie olej, Helianthus annuus (slnečnica) olej, Rosmarinus officinalis (rozmarín) extrakt z listov, tokoferol, lecitín, oxid kremičitý, glycín sója (sója), olej. +/- (Môže obsahovať / peut contenir): CI 77891 (oxid titaničitý), CI 77019 (sľuda), CI 75470 (karmín), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (oxidy železa) * kendi olej

load...

Pretože sa jedná na strane matný, odporúčam najprv nanesením matný balzam naspodu na prime vaše pery. (Mám rád L'Occitane bambucké maslo). V opačnom prípade sa pigment sa zhromažďujú vo svojich pier linkách po nejakú dobu, a môže zvýrazniť vločky a suchosť. Ale nepovedal by som, že sú sušenie, a to najmä v porovnaní s väčšinou kamienkov som sa snažil. 

Tu je porovnanie farba:

A tu je bližší pohľad na každého odtieňa:

Sedona Sands

Sedona Sands je nahý s ružovými tónmi, a môj bože, je to niekedy skvelý nahá! (Viete, ako ťažké to sú k nájdeniu.) To bude môj nový go-na, keď potrebujem mäkký peru spárovať odvážnejší okom. Som rád, že to skrýva svoju prirodzenú farbu na pery, ktorý je tmavší, a je to tu dosť ružové v nej s cieľom zabezpečiť Nie som vyblednuté.

Carolina Coast

Carolina pobrežie je cool-posilnil ružový to stále pomerne mäkký, takže práve posilnenie veci do zárezu od aktu, bez toho by bol príliš smelé o tom. To nie je tieň vidíš príliš často, a ja som naozaj teší kontraste chladné pery sa zvyškom mojej make-up teplo.

Niagara Overlook

Niagara Overlook je vynesie môj obľúbený v celej tejto nastúpiť. Je teplý broskyňový ružovej, a prekvapivo, nemal som nič podobné vo svojej rozsiahlej zbierke (myslím, že väčšina odtiene, ako je táto, sú príliš číra?). Vzhľadom k tomu, kto skrýva svoju prirodzenú farbu na pery, získate väčší dopad, ale farba je stále pomerne utlmený. Love!

Hawaiian tlieť

Hawaiian tlieť je skôr tradičný hlboké ružové, ale nie tak celkom horúce ružové, ako je to ešte trochu tlmené a nie príliš chladné tónovaný. Je to super-lichotivé a oveľa jednoduchšie nosiť ako niektoré z týchto look at me fuchsií v posledných niekoľkých rokoch.

Redwood Forest

Redwood Forest je ďalší naozaj jedinečný odtieň, ktorý by som opísal ako mäkký hnedočervené. Rozhodne v rodine marsala, ale oveľa jemnejšie a viac nositeľný. Je to pravdepodobne ten by som siahnuť po najmenej často (pretože som nezaujímavý), ale ja si to veľmi pekne v modernej, 90s spôsobom.

Napa Vineyard

Napa Vineyard je najžiarivejšie zo zväzku, krásne bohaté bobule červené. Vzhľadom k tomu, že je to tak, pigmentovaná, je to tiež najkomplikovanejšie aplikovať s bacuľaté ceruzkou. Možno by ste mohli použiť na pery kefu a získať presnejší výsledok, než je táto. Ako vidíte, je to tiež nechutne krvácanie na svojom hornou perou, ktorý Prisahám nikdy nestalo s inou farbou na pery! Takže, nie je si istý, čo to je asi tak. Budem musieť nosiť jeden s neviditeľným pery líniové. 

Spodný riadok

Za 10 €, čo viac si priať? Nebyť Enabler, ale tak nejako potrebovať viac ako jeden odtieň tu. Mal som aspoň jeden v kabelke po celý čas za posledných niekoľko týždňov. Toľko lásky pre tieto!

Kde kúpiť

Nájsť Burt je Včely Lip pastelky na internetovej adrese:

  • Kanada: Well.ca, Amazon.ca, BurtsBees.ca
  • US: Ulta Beauty, Macy, Amazon.com, BurtsBees.com

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali tieto pery pastelky ešte? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia? Aké ďalšie peru pastelky miluješ?

load...