Krása

Hodnotenie ručnej make-up: 5 najlepších produktov, ktoré môžete vyskúšať z krásy HandM

Hodnotenie ručnej make-up: 5 najlepších produktov, ktoré môžete vyskúšať z krásy HandM

Rovnako ako mám rád krásu, som celkom módne šialenec na srdci. Oblečenie proste so mnou hovoriť! Takže keď sa tieto dva svety sa zrazí, mám veľmi, veľmi závrat. A ako šťastie môžu mať, ale v poslednej dobe sa zrazili v najviac úžasné možným spôsobom. 

load...

V prípade, že ste nepočul, hovorím o jednej z mojich obľúbených rýchle módnych obchodov, H & M a ich čerstvého nové krásy rozsahu.

Hs nové kozmetické oddelenia práve debutoval vo vybraných obchodoch a má húf produktov, vrátane laku na nechty; Tvarovanie (styling náradie, spreje, balzamy a krémy); Starostlivosť o telo (vôňa, kroviny a vody) a make-up. Smiešne množstvo make-upu, vo všetkých farbách pod slnkom. To je tak vzrušujúce! 

Môžete si predstaviť, ako cez mesiac som bol, keď mi H & M poslal krásny balíček piatich kusov vyskúšať:

Tu je to, čo som sa snažil:

  • H & M úprava Prášok v teplom Beige
  • H & M Powder Blush v Apricot
  • H & M nechty Farba v decembri Dawn
  • H & M Očné tiene paleta v dymovej Akt
  • H & M krém rúž v Candy Apple

Prvé vecí, prvé, poďme hovoriť o obaloch. Nemôžem si pomôcť, ale rád elegantnej čiernej a bielej tému H & M sa deje. Môžete to vidieť na týchto fotografiách, ale čierne kompakty majú biele nohavice (s výnimkou červenať, čo je zlato). 

Všetky položky sa mi dostalo prišiel v krabičke, takže nebudete musieť starať o odtlačky prstov od ľudí, ktorí sa dotýkajú obal ešte predtým, než si ju domov.

Tu je Lowdown na každom:

H & M Dokončovacie Prášok

Ak existuje jedna vec, ktorú som mohol zmeniť o svojej koži, bolo by to byť moja super-mastná nos oblasť. Výsledkom je, že som sa obrátil na savý listov a dokončovacie prášok pokúsiť sa napraviť situáciu a udržať olej na uzde. Bohužiaľ som nebol príliš úspešný. Do teraz. 

load...

Tu je riešenie: I obyčajne platí prášok po celý svoj make-up je zapnutý, a na konci pracovného dňa, môj nos je rovnako mastná, ako to bolo pre-make-up. Ale po použití H & M Dokončovacie Prášok, moja koža je sotva mastná osem hodín neskôr, čo sa mi nemôže pomôcť, ale byť zaujatý. 

V žiadnom prípade je to ako matné alebo kontrolované, ako ihneď po aplikácii, ale vo všetkej poctivosti, myslím, že to funguje lepšie ako môj Marc Jacobs Perfection Powder. A na menej ako 10 €, je to niečo ukradnúť!

Tu je prášok close-up: 

Nie je to tak ľahké, alebo ako "mušej" ako môj prášok Marc Jacobs (MJ vyhráva na tomto fronte, ruky dole), ale nejde o ťažký alebo cake, a to buď. Je to niekde uprostred, a to nie je zlá vec. 

Ja by som to vzorkovník pre vás, ale v skutočnosti, to proste pokračuje na priesvitné. Ako väčšina dokončovacie prášky, netrvalo veľa úsilia uplatňovať, a s niekoľkými zákrutami, lesk bol preč! Zatiaľ je to dobré, H & M. 

Obchod: H & M Dokončovacie Prášok

H & M Powder Blush

Hurá, červenať! To má byť jedným z mojich najobľúbenejších kategórií make-up, takže som prirodzene nemohol dočkať, až sa H & M Powder Blush v Apricot na tvárach. 

To marhuľa farba vyzerá tiesňavu v obale, a to aj keď swatched na prste. Svetlo broskyňový ružová je tak celkom! 

Ale keď je to odtieň mieša sa na koži, je to naozaj vybledne k ničomu. Natoľko, že tam nie je ani žiadny zmysel, že vám ukazuje, pretože si myslíte, že ste boli len pri pohľade na mojej koži! 

Chcel som rád tento červenať, ale jednoducho nevydal. Tu je k dúfať, že je to práve tento odtieň.

Obchod: H & M Powder Blush

H & M lak na nechty

Vieš, že budem nadšený vidieť na nechty medzi týmito H & M dobroty! To dúhové odtieň, December Dawn, je úplná, trblietavých, farebný posun lesk určené na nosenie cez základňu. 

Spárované Aj decembra Dawn s Essie je Wrap Me Up, neutrálne nude z kolekcie Cashmere Matte Aj tu preskúmané. Milujem ju na nahé farby, pretože to dáva tú niečo zvláštne, a v závislosti na svetle, nádhernú dúhovým odtieňom.

Nemôžem povedať, že moc, pokiaľ ide o výdrž s týmto tieňom, pretože som použil ako vrchný náter. To isté platí aj pre použitie; to platilo dobre, ale ja naozaj použiť iba jednu vrstvu nej. Rozhodne som to páči, ale aby ste videli, ako Hs Nail Polish linka naozaj nahromadí kvalita-múdry, tak by som treba vyskúšať farbu krém. 

Ja naozaj ako štetec, aj keď! Je hustá a široká, čo umožňuje jednoduchú aplikáciu. A viečko nie je príliš dlhý, čo uľahčuje ovládanie každého mŕtvicu. 

Konečný verdikt: Nemôžem sa dočkať, až si ruky na viac odtieňov, a to najmä na samom peňaženky priaznivú cenu!

Obchod: H & M lak na nechty

H & M Očné tiene palety

Všetci vieme, že nemám naozaj očné tiene, ale keď som sa otvoril zafajčené Nudes Palette, okamžite sa mi to páčilo. Mám na mysli, keď som vlastne mal tieň, to by SO mojimi farby. Páči sa mi, že je tu trochu všetko v tejto palete. Od trblietavé odtiene k základom matné, to všetko dostať! 

Tu je deväť tiene swatched pre teba:

Nemajú mená, takže budeme jednoducho ísť s stĺpy tu. Tmavšie odtiene, najmä v stĺpcoch dva a tri, majú pekný pigmentáciu a tie ľahšie sú práve to svetlo. 

Ako užívateľ bez tieňov, nebudem dosiahnuť pre tieto každý deň, ale oni sa zdajú dosť ľahko ovládateľný a miešať. Mohol by som dokonca krach von na moje ďalšie tieňové opotrebenie príležitosti, keď budem musieť majorly zlepšiť svoje zručnosti aplikácie!

Obchod: H & M Očné tiene palety

H & M krém rúž

V neposlednom rade, poďme hovoriť o rúž. Po prvé, musí byť obaly Hs nový Cream Rúž je zomrieť. Béžová a zlato trubica je tak šik! Má peknú váhu na neho a necíti lacné vôbec. 

Kopol som Candy Apple na perách a okamžite sa to páčilo. Jeho krémová formula okamžite hydratovaná moje pery, a farba bola úžasná. Ja by som za normálnych okolností nikdy nosiť červené do práce, ale to mi nevadilo nosiť to jedno, pretože to bolo tak akurát. Nie je príliš jasné, ani príliš tučné. 

Našiel som to trvalo tak dlho, ako akýkoľvek iný rúžu mám (alebo zaplatili viac za!), Ale najlepšie zo všetkého, po jedle a pití, ale po sebe zanechal peknú škvrnu. Love! 

Obchod: H & M krém rúž

Záver

Myslím, že už viete, ako budem uzavrieť túto recenziu, ale ja rovnako hláskovať to pre vás. Beh, nechodíme, do najbližšieho H & M a chytiť niektoré z ich novej krásy veci! 

Týchto päť produktov som sa snažil, aby som dočkať, až objavovať celú zbierku. Ceny sú celkom neprekonateľná kvalita je skvelá a ja si len predstaviť, ako sa (našťastie) stratilo vo všetkých make-upu, vlasové prípravky a vône. Tento je celkový víťaz v mojich knihách. 

Shopu editora

Už ste H & M Beauty zatiaľ odhlásil? Co si myslis?

load...