Krása

Mali by ste prispôsobiť svoj makeup vášmu oblečeniu?

Mali by ste prispôsobiť svoj makeup vášmu oblečeniu?

Možno som vlani zostúpil tvrdý na Milla Jovovich pre prechod prasa divoké na oranžovú (šaty, očné tiene, červenať a rúžu). Ale všeobecne sa mi páči, keď sa veci zápas. Vieš, ako podprsenky a nohavičky. Topánky a kabelky. Slanina a vajcia. Pomáha jeden zmysel sveta.

load...

Takže to je dôvod, prečo som roztrhané na tému, či by ste mali odpovedať make-up do svojho oblečenia. Pre každý prípad, kde to vyzerá úžasne elegantné, je tu ešte jeden, kde je to trochu moc. Zamyslel. Niekedy prekvapením kontrastnou farbou na oči alebo pery len povyšuje celý outfit, že "Len som na to hodil, ale samozrejme som vždy vyzerajú tejto nádhernej" druh spôsobom.

A tak, s užitočné demonštrácií, som zostavil niekoľko pokynov na celý zodpovedajúcu tému. Je zrejmé, Selena Gomez, pozri vyššie, sa demonštruje Pravidlo # 1: Ak je vaša rúže, očné tiene, riasy, vlasy príslušenstvo a faux Tatts sú všetky rovnakej farby ako šaty, kalendár mal lepšie povedané 31. Októbra.

Tu je zvyšok!

Mäkká umývanie farby na viečkach je zvyčajne stávka na istotu.

To je Eliza Dushku, ktorí sa tiež zúčastnili Perez Hilton "Blue Ball." (Dobre, možno môžeme dať Selena nahráva.) Ale stále Z vyššie uvedených parametrov to oveľa lepší spôsob, ako to urobiť zodpovedajúce vec? Tieň je tak blízko k šedej, že je to takmer neutrálny, ale stále dáva tú trochu nečakané pop.

S fuchsie a pomaranče, zodpovedali vašej rúžu na sukňu, nie celú svoju výstroj.

Táto stratégia vám trochu dáva to najlepšie z oboch svetov-stand-out faktor jasného rtu proti inému odtieňa vo svojej hornej časti. Ale viazanie-it-all-jednotnosť nosiť farbu, ktorá je inde na vašej osobe. Pozrite sa na detailný záber Jennifer Hudson, pozri vyššie, a plné hlavy až k päte, nižšie:

load...

Porovnajte to s fuchsie hlavy až k päte nosia Paris Hilton:

S čelenkou a šaty, urobila naozaj potrebujú zodpovedajúce rúž, rovnako? Nein, Paris. Pokiaľ ide o pomaranče, najlepším vodidlom pre to, čo nerobiť, je to pic Milla Jovovich:

Áno, niektorí oblečení naozaj žiadajú nahé rúžu.

Výnimkou červenú rúžom. Zápas preč!

Na rozdiel od fuchsie alebo oranžová, červená rúž je naozaj klasický, a tak sa môžete dostať preč s match-match vec viac tu veľa, ako Selena Gomez tak statočne demonštruje. (Oveľa lepšie tentoraz Selena. Modrá je tak nie je vaša farba).

A samozrejme, je samozrejmé, že mäkké ružovej a broskyne vyzerajú skvele so všetkým.

Ako úžasné to Fergie sa pozrieť sem?

Niekedy sa zavádza úplne nový odtieň do mixu je vzrušujúce! A nádherný!

Niekedy červená s červenou je jednoducho príliš predvídateľné. To je asi moje najobľúbenejšie výraz all-ružové pery s červených šatách, na našej dobrej kamarátom Cameron Diaz. Myslím, že to funguje o niečo lepšie ako Mandy Moore je levanduľa pery s oranžovou košeľu.

, keď sa dostane 10 bodov za snahu.

Keď na sebe multi-farebná tlač, vyzdvihnúť jeden (alebo viac) farieb.

Akákoľvek ospravedlnenie pre mňa zvracať tento pic mojej súčasnej dievča tlačenica, Emma Stone. (Ona zdieľa toto rozlíšenie spolu s Amy Adams a Christina Hendricks, samozrejme.) Som len blázon do jej make-up, ktorá sem vyzdvihne farby v tlačovej strane šiat.

Still-robiť obe oči a pery je pohľad, ktorý vyžaduje určitú zručnosť (a spoľahlivosť) zložiť. V opačnom prípade je to asi bezpečnejšie vytiahnuť len jednu farbu na pery, ako Carla Gugino robí tu s týmto veľkolepým oranžového červená:

Ak vaše meno je Blake Lively, potom nie, broskyňovej očné tiene NOT "ísť so všetkým."

Ale my sme o tom hovorili predtým, nie?

Tak mi povedz:

Myslíte si vždy zodpovedať make-up do svojho oblečenia? Ako sa cítite o hádzanie nečakaným tieni práve mix veci trochu? Ktorý z týchto Celeb make-upu vyzerá sa ti najviac páči?

load...