Krása

Nové, jednorazové laky na nechty Sephora sú tu

Nové, jednorazové laky na nechty Sephora sú tu

Už som sa zmienil, ako moc ťa milujem vzorca X, in-house lak na nechty linku Sephora je? Áno, áno, mám. Ale opakovať: je to naozaj skvelé. Ich farby a, ehm, vzorce (hehe) sú vždy na mieste ďalej. Takže keď som počul, že sa prichádza s týmito mystickými, magické Press Pod veci, bol som všetky druhy zaujalo. Ale milujem ich, akoby som rád všetko ostatné vzorca X? Čítajte ďalej zistiť!

load...

Takže to, čo je Press Pod vlastne je? V podstate sú malinký-malé, jednorazové lesk kapsule, ktoré držia len dosť pre dva nátery na nechty. Súprava je dodávaná s 24 najpredávanejších odtieňov, od blyští na metalické do krémov, do svetlých viac každodennej neutrálnych farbách, takže je tu niečo povinní chytiť každého oka. Oni predávať za 47 eur (39 eur v Spojených štátoch), ktoré vyjde na zhruba 1 Sk za struku (alebo dokonca lacnejšie, 1 € za struku, pre Američanov). Takže v podstate, mladší ako 2 € za opotrebenie.

Ak ste trochu zmätená o tom, ako tieto práce, tu je trochu vysvetlenie. (Choď na 0:46 na tom, ako ich používať.)

Otočila som viečko, uvoľnil štetiny, ako povedal, a stisol.

Poľský bol naozaj rýchly, aby vyšiel a netrvalo veľa úsilia vôbec. A tak som začal maľovať, ale všimol, že na nechty bol viac na hrubé strane, než čokoľvek iné, a skutočný kefa nie je najlepšej kvality, ale to je trochu čakal.

Po mojej prvej vrstvy, to je to, čo moja nechty vyzerala. V podstate hot neporiadok. Tiež, prosím ospravedlňte všeobecný ruka / kutikuly suchosť:

Myslel som si, nie je tam žiadny spôsob, ako som držať tento Mani na potom, čo som urobil swatching. Prvá vrstva bola jednoducho hrozné.

Na druhú... A to nebolo o moc lepšie. Kefka by zotrite povrch a nechajte prerastené ťahy štetcom, a tak som našiel najlepší spôsob, ako aplikovať to bolo naozaj stlačiť dostatočný lesk na klinec ako prvý. Týmto spôsobom, nemusíte ťahať kefu a vytlačiť lesk v rovnakom čase, viete, čo myslím? Tu je návod, ako to vyzeralo po srsti dva:

load...

Po vyhodnotení koľko lesk bol ponechaný v malinký struku, myslel by som mohol som jednoducho dosť vytlačiť tretiu vrstvu, a tak som vzal na prechádzku na divokej strane a šiel na to.

Tretia žiadosť naozaj vyrovnať všetko von, ale stále nebolo super-dojem. Poľský bol gloppy a nepokračoval tak hladko, ako som si priala by to. Mám tri vrstvy na všetkých 10 prstov, ale v čase, keď som sa dostal k mojej prstenníku na mojej druhej strane bolo stále ťažké sa dostať produkt von. Napodiv, tam bol ešte veľa zostáva v strukoch, keď som skončil, ako môžete vidieť nižšie, ale to jednoducho nebolo ľahké coming out. Takže tri vrstvy je do značnej miery vrcholy.

Konečný výsledok sa podarilo byť celkom slušné sadu maľované nechty, ale to nebolo dokonalé. Tu je to, čo som skončil s po vyčistení a nejaké toľko potrebné kožičky oleja:

Nie je to zlé, nie? Skončil som športových túto farbu pre dobré tri dni, čo je dlhá doba vo svojom poľskom-posadnutý svete!

Spodný riadok

Tento produkt je úplne geniálne pre cestovanie. Páči sa mi predstava, že môžete pop tri alebo štyri z nich (alebo dokonca všetky 24!) V make-up vrecka a zmeniť svoj Mani as you go s ľahkosťou. Sú to smiešne ľahké, rozbiť-dôkaz, a tak ľahko sa dá zložiť. Tlačové Struky sú tiež tak šikovný pre tých dievčatá, ktoré nemajú maľovať nechty často a nechcú utrácať peniaze na veľa rôznych farieb sú to len bude nosiť raz alebo dvakrát. S Press struky, dostanete veľa farieb pre testovanie!

Ale samozrejme, nevýhoda je, že akonáhle sú tieto otvorené, to je do značnej miery jej koniec pre vás a danú farbu. Je tu žiadne upevňovacie lupienky alebo retušovanie, ako poľský vyschne, akonáhle sa otvorili a nevyužité.

Tiež som si cenovka trochu drahý. Nemyslím si, že by som zaplatiť 2 € za ne individuálne buď, takže je to trochu ťažké ospravedlniť cenu, ak ste niekto, kto chce len vyskúšať tieto von. Plus, na strane životného prostredia, keď si naozaj myslíte, že o tom, to sú malé struky premárneného plastu.

A konečne, aplikácia je veľmi jednoduché, ale ako som vám ukázal vyššie, existujú niektoré problémy streakiness, a to je dosť zložité stlačiť struk a použiť lesk mokré nechty. Niekde som dokázal rozmazania svoju Mani u všetkých troch vrstvách, pretože to jednoducho nefunguje von.

Ak máte veľa lesku a už len chcú vyskúšať tieto von pre zábavu, povedal by som, že preskočiť. Vy ste lepšie kupovať plnou veľkosťou, ktoré môžete udržať skladovať oddelene a musí byť schopný použiť na retušovanie alebo čipy. Ale ak nechcete nosiť nechty často alebo sa chystáte na Vaca čoskoro, tieto malé veci sú celkom musíte mať.

Kde kúpiť

Nájsť tlačovej struky na Sephora:

Vyjadrite svoj názor

Už ste odhlásil Stlačte pody? Čo si myslíte o tejto koncepcie?

load...