Krása

Obličky sú stále silnejšie a plné a tmavšie

Obličky sú stále silnejšie a plné a tmavšie

Pop kvíz! Čo je najdôležitejšie funkcie na tvári?

Ak ste povedal, obočie, potom môžeme byť BFFs. Vzhľadom k tomu, ako viete, ja idem na ne po celú dobu, ako je tomu v mojej posledný príspevok o núdzové pristátie navliekanie a voskovanie pre tweezing-only. (Ver mi, by ste mali urobiť to isté!)

load...

A teraz sa cítim ešte overená o mojej snahe vykoreniť zločin chudých žubrienky, pretože New York návrhári robia vážna pointa o silné, husté, plné čelo. Rovnako ako Marc Jacobs. Teraz, než si naozaj skúmať tieto fotky len si uvedomiť, že to je dráha, a preto mnoho výraznejšie, než to, čo sme chcel robiť v reálnom živote:

Ouha tam. To je veľa obočie, že jo? Modely mávajú dobré a silné obočie sa začínajú, ale maskérka naplnené nich sa Nars očné tiene na Bali a bengálčine, aby boli ešte tmavšie.

A môžeme viniť celú vec na tomto modeli, Ruby Jean Wilson:

Je to Marekov múza v tejto sezóne, a to je jej kvalita Edie Sedgwick (iná múza s hustým, tmavým obočím), ktorý našiel inšpirujúce. Takže všetky dievčatá dostal doplní jej "vzhľad."

Úprimne povedané, som mohol robiť, bez toho aby bledé, prachovým textúry na kožu, a ja nebude styling vlasy v týchto hrebeňových-over copy. Ale ako som povedal, že obočie veliteľom moju pozornosť. Dokonca aj keď by som nešiel, že tmavé alebo drsný v reálnom živote.

Ale skôr, než sa dostaneme k ďalšej nositeľná dráhy obočie, musím vám ukázať, čo sa deje v Thakoon. Obočie tam prehnané taky, ale nie tak, že by som mohol niekedy odporúčame:

Vyzerá trochu ako obraz (čo si myslím, či som správne pripomínajú make-up re-cap, bol bod).

load...

Ale prosím, neskúšajte to doma. (A kozmetické bohovia, prosím, nenechajte sa to stane skutočným trendom.)

Poriadku. Teraz, keď ste videli tie okrajové, tlačiaci, poďme sa pozrieť na niektoré príklady, ktoré by ste mohli skutočne nosiť, bez toho, aby prilákať zlý druh pozornosti.

Najskôr sa Jason Wu pocta Helmut Newton:

Tak je to dobré.

Som rád, že vlasy neboli voskované alebo so závitom z vrchole svojich oblúkov, takže to vyzerá waaay prirodzenejšie (To je dôvod, prečo som zástancom tweezing teraz). Vyplní, je tu sila Marc Jacobs vyzerajú, ale preto, že zodpovedá modelu je farba vlasov, to nevyzerajú fake. Alebo blázon.

Tu je rovnaký pohľad na blond:

Som rád, že išli tmavšie, ale nie príliš tmavý. Je to úplne vyvažuje červenú peru na pevnom, ale napriek tomu ženský vzhľad. (Aj keď sa mi páči prvý model v lesklej peru a dewier kožu lepšie.)

Ďalšia vec, ktorú chcem zdôrazniť, je, že okrem celého hnutia smerom k plnosti a tmy v oblasti obočia, tam je trend oblúky stáť vzpriamene. Nie je to tak šikmé. Mám tušenie to z obočia odborníka som vypočúvaný na druhý deň, a teraz som to úplne vidieť v týchto záberov.

Okrem Jason Wu, viac dôkazov tu na Timo Weiland:

Máš rád? Úplne som podporiť to, pretože príliš klenuté obočie sú akési starnutia a witch vyzerajúce.

A oni tiež majú tendenciu byť spoločné pre ženy, ktoré sme mali príliš veľa Botoxu od vlnivé lekárov, ktorí si myslia, že "lift" oko plocha vstrekovaním to tam. Nie nie nie. Pozrite sa, čo sa stalo zlou Kylie Minogue?

Je to krása tragédia.

Takže áno, vyhýbať sa Botox tam (len si ju medzi obočím,, Kay?) A keď navštívi vaše obočie pani, dajte jej vedieť, že ste po plné, prírodné a rovné.

Ak ste v Toronte, naprosto odporúčam Mary Dang na očné lásky (eyelovebeautybar.com). Je to maskérka a ona ho dostane! Práve som objavil svoj talent pre tento článok v časopise som písal, a ja určite vracať.

Teraz za posledný pic, čo si myslím, že je veľmi nositeľné zo všetkých. To je Alexander Wang:

Obočie SÚ make-up, vidieť? Tento fakt je dôkazom, že ak vaše obočie sú dobré, že rám celú tvár a nemáte skutočne potrebujú, že oveľa viac (ak chcete, nikdy som nebol fanúšik týchto super-bledých perách).

Ako pre plnenie im, možno budete mať tendenciu ísť tmavšie, ale keď som sa spýtal Máriu o tom, radila ich vyplnenie s ceruzkou alebo prášku jeden až dva odtiene svetlejší ako farba vlasov. Potom, hrebeň je v smere rastu chĺpkov, takže vyzerajú upravené a na svojom mieste.

A to ma privádza k novým Make Up For Ever výrobku, ktorý je vyjde na konci tohto mesiaca:

Zrejme to robí obe tieto veci, aby vaše obočie farbu a zároveň nastaviť ich tak, aby zostať na svojom mieste, vo vodotesnom vzorec, ktorý sa hlásite štetcom. Môj vzorka je na ceste, takže zostaňte naladení! Je to bude k dispozícii v siedmich odtieňoch, čo je úžasné, pretože čelo prodz zvyčajne len prísť v dvoch alebo troch.

Sa cítite silné obočie trend? Ktorý z týchto dráhových vzhľad by ste mohli robiť v reálnom živote? Myslíte si, vyplniť vaše obočie? Čo používate?

load...