Krása

Ako zabrániť tomu, aby sa váš očný make up rozmazal

Ako zabrániť tomu, aby sa váš očný make up rozmazal

Včera bol skvelý deň. Slnko svietilo, nosil som otvorený-počúval topánky, a pretože pre raz som sa teší malý pokoj medzi tým mag termínoch, v ktorej som hral Hooke a obišiel celé popoludnie v nadväznosti na poludňajšej mediálnu udalosť.

load...

Ale (pretože ste vedel, že by to ale), potom môj svet zrútila.

Dobre, nie tak celkom, ale snažil som sa na niektoré nové telocvični oblečenie na lululemon a zrazu si všimol, že očný make-up by som tak umne použil toto ráno-ísť so svojím umne usporiadané vedľa cope a Chanel rúž, sa sťahoval ako nad bránkoviska mojich viečok a pod mojimi dolných rias. Quelle horreur! (A viem, že vždy budem hovoriť o tom, ako spodná línia rias je nová vec v make-upu, ale myslím, že keď ho aplikovať tam zámerne, nie v OMG-Je to-pätnásť hodín-a-I've-potil-it -všetky-over-môj-face druh cesty.)

Je jasné, že som nebol úplne pripravený pre tento teplejšieho počasia. (A zjavne nemám vždy používať svoje vlastné tipy.) Tak, aby šiel s prvom týždni na jar '12, poďme hovoriť o tom, čo sme všetci mali robiť, aby sa zabránilo očný make-up krachy.

Nie je k rozkvetu je zločin

Ak ste naozaj vážne, budete zahrnúť tento krok, aka základný náter, než si na seba niečo iné. Osobne mám tendenciu byť a) lenivý a b) zábudlivý, takže je to pekné mať combo produkt ako je tento, ktorý som vždy spomenúť, ktorý robí prácu skrývanie a pripravovať všetko v jednom. Kat Von D tiež robí combo korektor / tieň základne, ale po celej Sandra Bullock veci nie som tak istý, že chcem používať svoje kozmetické výrobky.

Niektoré concealers tiež povedať, že slúži tiež ako priméry, tak sa pozrite popisy. Môj starý obľúbený Nvey Eco Organické Erase je jedným z nich.

load...

Samozrejme, že existuje obrovské množstvo solo prodz viečok-pripravovať, ktoré značky majú vyjsť sa v poslednej dobe. Make Up For Ever začína jeden s názvom Eye Prime v júni, čo bude pravdepodobne úžasné. Alebo sa pozrime na tie z Too Faced, obálky FX, Gosh, Sephora. Mohol by som pokračovať ďalej a ďalej.

Pôvodný a stále jedným z najlepších je to chlapec z úpadkom:

Alebo, ak nemáte pocit, že kupovať niečo nové, len naneste tenkú vrstvu korektor alebo nadácia celého viečka, a potom súbor s priesvitnou prášok. Bude to vyschnúť viečka a dať farbe produktom niečo priľnavosť k.

Zvoliť nepremokavé prodz

Tie bývali z najťažších vecí, ako nájsť. Hovorím z vlastnej skúsenosti, pretože som dostal Jennifer Lawrence v štýle viečka, kde akýkoľvek tieň alebo vložka si na nich záhyby (najmä ak je to vonku teplo), takže vám s krásnym dvojitou Line-originálu pozdĺž rias, a potom nový, druhý tesne nad bránkoviska, kde udrie, keď bliká.

To je to, čo sa mi stalo včera, keď som použil pravidelný Old Navy tieň ako vložky, aplikuje sa šikmou kefou.

Našťastie niekoľko kozmetické značky sa rozhodli, aby mi pomohol / nám s týmto problémom a prichádzajú s novými dlhodobými vzorcov. Maybelline New York práve začala Color Tattoo 24HR očný tieň, ktorý nasleduje v stopách ostatných longwear tieňov-in-a-pot, ako tie od Giorgio Armani, L'Oréal Paris a Chanel.

Z toho, čo si pamätám z tých ostatných tratiach, rozdiel oproti Maybelline to je, že majú viac nekovových možnosti. Ako ten tyrkysové, čo je to, čo mám na sebe, ako hovoríme. Dalo by sa prijať preventívne opatrenia proti rozmazávaniu a nosiť to všetko jemne rozptýlený von, celú cestu okolo očí, ako je tento Oscar de la Renta sa pozrieť z minulého roka.

, alebo ísť viac definované a aplikovať ich s uhlovým štetcom na hornej línie rias pre hit farby, ako je tento:

Ďalšie fantastické voľbou pre tieň? Tieto zbrusu nové Aqua Tieň Vodotesné očné tiene ceruzky z Make Up For Ever, ktoré vyjde v máji. Náhľad!

Sú to úžasné kvet. Ako vidíte, výber farieb je oveľa viac neutrálne, a tiež som si, že majú suchšie štruktúru. Pamätať ukončenou Diorshow nepremokavé tieň hovorím o tom som skoro nosia každý deň od roku 2006? No, zastaviť lisy, pretože by to mohlo byť len to najlepšie nahradenie doteraz.

Je zrejmé, nepremokavé vložky sú tou najlepšou voľbou pre teplejších mesiacoch dobre, či ste ich uložili do vodovody, takže skontrolovať tento post pre Recos. Aj tendenciu siahnuť po Urban Decay najčastejšie.

Jo, a či môžem dať jednu záverečnú kričať-out na UD, ale tiež aby sa fantabulous vodeodolná riasenka s názvom Cannonball:

Na rozdiel od väčšiny vodeodolná riasenka vzorcov som sa snažil, toto nie je vôbec ťažkopádny alebo šupinatá. A pretože "robustný" riasy sú do značnej miery na vývoji na jar, budete chcieť nosiť viac riasenku, než ste sa niekedy nosí vo svojom živote. Trust. To zahŕňa aj spodné riasy, ktoré sú najviac náchylné rozmazaniu. Mohlo by to byť škaredý, bez toho, aby tento produkt. (Skontrolujte, či tento príspevok k nižším rias riasenky aplikačných tipov. Môj obľúbený produkt pre odstránenie je z Ainy, ktorá sa tu predáva.)

Priesvitný prášok je váš priateľ

To preto, že ak ste ju kombinovať s vložkou alebo tieň, budete zdvojnásobiť na dlhovekosť. Hurá!

To nie je naozaj jedno, akú značku používate (a môžete skutočne použiť aj zodpovedajúci farebný tieň, keď sa na mňa, ktorá stále šmuhy). Len buď zľahka oprášiť to celé očné viečko, alebo ak ste nastavenie vložku, ísť cez neho s čistým štetcom namočeným šikmú v prášku pre väčšiu presnosť. Môžete si tiež urobiť na vodovody, ak ste veľmi, veľmi opatrný. Som nositeľ kontaktných šošoviek, takže nemám. Ale ak chcete, uistite sa, že kohútik prebytku, takže to nedostane do očí, a potom sa a jemne zatlačte na hornú časť ponoru vložky.

A teraz. K vám:

Má váš očný make-up majú tendenciu sa pohybovať? Ktoré produkty a techniky, budete prisahať tým, aby to zostať na mieste? Už ste vyskúšali primer očí alebo ešte dlhotrvajúci tieň?

load...