Krása

Zelený reflektor OPI na kolekciu tričiek je najdôležitejším

Zelený reflektor OPI na kolekciu tričiek je najdôležitejším

Glitter je ovládnuť svet, a nemám problém s tým. Mám rád niečo navyše iskru na mojom mani-alebo len akcentu nechtov, ktoré svieti, a tak som sa svetom OPI svoje novo vydané Zaostrené na zber Glitter. Má šesť z najpopulárnejších blyští spoločnosti, takže niektoré z nich môžu vyzerať trochu povedomé, ale ak ste si trblietky narkoman, ako som ja, budete určite chcieť, aby zásobili.

load...

U týchto vzorkovníc, rozhodol som sa urobiť niečo trochu iné. Za normálnych okolností by som vrstva trblietky na nechty na farebnom základu, ale chcel som vidieť, ako by sa tieto odtiene dopadne sám, cez nahé nechty. A hádaj čo? Aj to druh lásky. Nový trend, niekto?

Ste Pink Too Much

Ste Pink Too Much je popisovaný ako ružové trblietky odohráva v trblietavých základni. Je to veľmi pekná v ružovej s šesťuholníkové tvaru blyští a tonou malinký tie holografické v celej budove. Bolo by to viac ako takmer akýkoľvek odtieň laku na nechty, a nevyzerá to tak zlý sám o sebe, a to buď.

Zúfalo snaží Flitre

Zúfalo snaží Flitre je hranolová trblietky na pozadí lesk. Som posadnutá, ako holograficky úžasné táto je, ale ja nie som fanúšik barových blyští. (To je len osobné preferencie, ale zistil som, že vyzerajú ako malé chĺpky. Ktokoľvek iný rovnaký pocit?) Avšak, holo efekt môžem tak získať s.

Rose of Light

Rose of Light je ružové zlato a dúhové iskru lesk. Nemôžem sa dostať cez tento jeden! Ako vidíte, je to zabalené s guľatými "Baby" blyští, a má tiež niekoľko holografických námestí v ňom. Som milujúci štvorcový trblietanie v poslednej dobe, a naozaj páči, ako to vyzerá na mojich prírodných nechtov. Ja by som rozhodne nosiť sám.

Dosiahol som zlato!

Dosiahol som zlato! Ponúka zlaté konfety v jasné dúhové odlesky. Tak celkom! Aj keď mi to nevadí to vôbec na mojej nahé nechty, myslím si, že tie zlaté blyští by pop viac proti farbe. Musel som ísť kopať (hehe) na zlato, zatiaľ čo oni boli trochu ťažšie sa dostať na štetec, ale to nebolo tak nepríjemné. Stačí sa pozrieť na tom holografické-nosť! Zomrieť pre.

load...

Chasing Rainbows

Chasing Rainbows je dúha trblietky s "pot-of-zlata" upozorňuje. A je to perfektné. Tam je doslova toľko trblietky zabalené tu, budem pýtať, ako sa im podarilo mať priestor pre jasnú základňu, taky. Prakticky jedným prejdením prstom, celá vaša klinec je potiahnutá v viacfarebné konfety party. To je môj musíte mať zo šiestich odtieňov.

Blush hodina

Blush Hour je super hustý fuchsie trblietky. Tento odtieň bol zďaleka najviac nepriehľadná, ako je to nastavené vo farebnom, želé základňu. Ak hľadáte niečo, čo môžete nosiť sám, namiesto toho, aby vrstva na vrchole farebné základne vy, ísť pre tento high-pokrytie trblietkami. Naozaj to najlepšie z oboch svetov tu, pretože tam nie je potreba viac vrstiev na nechty, s niekoľkými oháňa, vaša mani je hotovo.

Kde kúpiť

OPI Zaostrené na zber Glitter je k dispozícii od tohto mesiaca v profesionálnych salónoch a kúpeľoch.

Vyjadrite svoj názor

Ste trblietanie narkoman, ako som ja? Ktorý odtieň je váš obľúbený z tejto kolekcie? Dávate prednosť trblietky nad holými klincov alebo základnú farbu?

load...