Krása

Lauren Conrad je teraz brunetka

Lauren Conrad je teraz brunetka

Len druhý deň, Marina od Makeup4All urobil komentár asi chcel dať upozorňuje vo svojej tmavé vlasy-ale váha, pretože sa nenašiel ten správny kolorista.

A ako pravdu, že je! (Ak chcete váhať.) Kým hnedý, popolavo svetlo hnedá Peeps ako ja si to tak ľahko zasiahnuť bieliace to je dôvod, prečo mám blonderexia, po tom všetkom, je to iný príbeh, keď hovoríte o pridávaní svetiel do hnedé vlasy. Vlasy, ktoré chcete zostať hnedé.

load...

Veľa kaderníkov nechápem to. A to je, ako mnoho žien končí chodí s príliš ľahká, príliš zrejmé, príliš prerastený vrcholov. Čo je presný opak toho, čo príde, kolesá vo vlasoch za rok 2018 (ak vôbec kedy naozaj vľavo): bohaté, teplé, odtiene tón v tóne.

A to ma privádza k nášmu priateľovi LC, ktorí-Wowza! -Just vstúpili do Brunette Club. 

Trochu smiešne, keď som sa minule spomenul, ako som sa naozaj cítil jej tieň:

PAK-v decembri, keď bol Videli ako blondína znova:

A teraz toto. Máš rád?

Ja, a viete prečo? Na rozdiel od pokusov, v ktorých niektoré celebrít na radikálne zmeny vlasy (ehm. Gwyneth Paltrow späť v deň), nie je to jeden pevný blok farby. Vrcholom celej tváre dať rozmer. Ale nie sú dosť svetla, aby to vyzeralo prerastený (ehm. Gisele).

Dáva zmysel?

Tiež: Zdá sa mi to, alebo sme svedkami nejaké Kate Middleton kozmetický efekt?

Zrazu to naozaj vyzerá, že je všetko o brunetky v Hollywoode. Takže, ak hľadáte pre trochu farbenie vlasov inšpiráciu, tu je niekoľko viac čiernovláska krásy Aj Videli v Covergirl svoje 50. Výročie party tento týždeň. (Nie, nebol som tam vlastne tam. Vieš, čo mám na mysli.) Možno budete chcieť ukázať tieto fotky do svojho kolorista.

load...

Tu je Sophia Bush, ktorý má tiež niektoré skvelé upozorní idú na tieto tie viac na koncoch jej vlasov.

A Sofia Vergara -suchý si sexpot.

Zrejme to nie je skutočná bruneta, to viete? Úprimne, nikdy by ste odhadnúť, pretože táto lesklá farba vyzerá tak prirodzene. Žiadne zdôrazňuje tu, ale nepotrebuje. Niekedy jednoduché funguje najlepšie.

A konečne, Jessica Lowndes (ktorý je Kanaďan-Woot!).

Ona je na 90210 a možno to je dôvod, prečo ona nie je ešte úplne zmenil čo do nej prejsť k červenom koberci účes (nemám rád tieto prstienky). Ale ona je tu zahrnutá, pretože sa mi páči jej farbu. Je to ako, Pantene komerčné lesklý.

A to všetko ma privádza k Drew Barrymore, ktorý bol tiež u Covergirl strany. Vzhľadom k nášmu Ombre stláčanie tlačidiel zasadnutí na druhý deň, bol som naozaj dúfal, že ona ukáže s niečím novým (keď videl, ako som sa všimol žiadne fotografie nej za mesiac alebo tak nejako).

Bohužiaľ nie.

Annnnd Som oficiálne počas tohto trendu.

Vyberte prosím farbu, Drew: bruneta alebo blondínkou. Ale nie oboje. V spojení s ochabnutým štýl, to všetko vyzerá ako by ste nemohli byť obťažovaný. (Ako niekto povedal na Twitteri druhý deň: "Nenávidím tento trend Ombre Tak vyzerá, že sme príliš leniví, aby sa naše korene dotkol up!" Slovo v rokoch budeme pravdepodobne obzerať na to aj smiať.. )

Ako sa cítite, keď Drew vlasy? A LC ako bruneta? A čo zvyšok týchto hnedé vlasy celebrít?

PS. Taylor Swift bol na večierku príliš. A MAN je ona vysoká. Drew sa zmestí do vrecka.

load...