Krása

Amber Počuje, že podkopáva (a vyzerá super-nádherné)

Amber Počuje, že podkopáva (a vyzerá super-nádherné)

Náš víkend vlasy inšpiráciou práve dorazilo, so zvolením Amber Heard-novom červenom koberci obľúbené okolo týchto častí tu, a ten, kto nie je len o make-up. (I keď to bolo vážne úžasné.) Ukázalo sa, že môže dať dobrý vlasy taky.

load...

Amber hit červenom koberci tento týždeň (s snúbencom Johnny Depp po jej boku) na sebe rozstrapatené štýl, ktorý sa zdvihne tak pevne na jednej strane, že je absolútne falošné podrezanie efekt. Bez toho viete, museli ísť tak ďaleko, ako Natalie Dormer a bzučanie ho.

Tu je elegantný bočný pohľad:

A tu je ten druhý, Messier, štruktúrovaný strana:

Druh pohode na rozdiel medzi týmito dvoma textúrami, nezdá sa vám? Je to tiež jednoduchý spôsob, ako aktualizovať pravidelne priamym alebo vlnité bočné pozametal vlasy, ktoré Som vinný na sebe skoro stále. Rozlúčka ju ešte over-'cuz Pochybujem, väčšina z nás ísť tento dramatický našich dielach a potom sa dostať, že takmer 1980 Swoop objemu na prednej strane je krásny, on-trend vzhľad. (Vlastne som urobil pera na Floride tento týždeň na večeru jednu noc, a všetko, čo potreboval, bolo trochu laku na vlasy držať uhladenosť, po použití lopatkového kefou ju utvárať do správnej polohy. Pracuje s alebo bez ofiny.) Upevňovacie ten bočné zadné všetko pevne namiesto zastrčil ho uvoľniť za ucho, jednoducho to berie do ďalšej úrovne. Imma určite to bude robiť to čoskoro.

[Aktualizácia: Mal by som zdôrazniť, je to vlastne polovica faux bob. Hoci účinok by pracovať s vlasmi úplne voľné na jednej strane, taky.]

Vidíš? Neexistuje žiadny dôvod, aby boli všetky dramatické, holenie vlasy off, atď. Prečo by si to robil, keď môžete ľahko falošný podrezaním, záväzok bez?

Tu je krok za krokom od Jenny Cho, celebrity stylista pre Suave profesionálov.

Krok 1

"Vytvoriť textúru použitím penu do mokrých vlasov," hovorí Jenny. Skúste: Suave Professionals Podmanivé krúti šľahačka Mousse.

Krok 2

Vyfénovať pomocou difúzora. Skúste: T3 Soft Touch 2 difúzor T3 mušej 2 vlasov.

Krok 3

"Keď sú vlasy úplne suché, sa na jednej strane a streknúť sa lak na vlasy a pevne krútením, prechod vlasy cez okraj zátylku. Použitie jasný elastický pre zaistenie." Skúste: Suave Professionals dotýkanie Finish Extra fixácie.

load...

Krok 4

"Mist suchý šampón pri korienkoch na druhej strane vlasov vytvárať povzbudenie," hovorí Jenny. Skúste: Suave Professionals marockú Infusion v bezváhovom stave suchý šampón.

Krok 5

"Prineste vlasy späť do voľnej, nízke copu a vrátiť pod, zaistenie sa sponkami k vytvoreniu umelej bob," hovorí Jenny. "Nechaj náhodné kúsky pri pohľade spredu rámujú tvár."

Krok 6

"Zámok vo vzhľade sa lak na vlasy svetelného priestoru," hovorí Jenny. Skúste: Suave Professionals dotýkanie Finish ľahká fixácie.

A ta-da! Konečný glam vzhľad:

Vyhlásenie o vlasy vyzýva k výpisu pery, takže mám rád silné, hodvábny červená Amber má na sebe. Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti sú obočie, ktoré sa tu viac ako obvykle tmavé, vyvážiť všetko von. Bože, je to horúce, že by skutočne sať, že Vanessa Paradis práve teraz.

Myšlienky? Milujete to? Daj mi vedieť nižšie.

Nakupovať produkty

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Amber účes tu? Dávate prednosť faux podrezanie ku skutočnej veci? Chceli ste si niekedy vyskúšať tento vzhľad?

load...