Krása

Ako vyplniť obočie

Ako vyplniť obočie

Vitajte v našom Opýtať Beautyeditor kolóny, kde naši odborníci zodpovedia Vaše vlasy, pleť a make-up otázky. Ak chcete požiadať o make-up rady:

  • Email [email protected] s "make-up otázky" v predmete správy.
  • load...
  • Stručne popíšte svoj problém make-up.

Upozornenie: Všetky fotografie budú zverejnené.

Otázka: Snažil som sa prísť na to najlepší spôsob, ako naplniť v obočí, bez vyzerali ťahané-on. Vlasy nestačí rastúce na mojej dolnú polovicu, aby sa im prirodzene plnšie. Nejaké návrhy? - Candice

A: Candice, dávam prednosť použitie očné tiene a uhlový kefka (skúsiť MAC 266 malý uhol štetec) prirodzene vyplniť riedke obočie.

Vyberte farbu očné tiene, ktorá je o odtieň či dva svetlejšie ako vaše skutočné obočie. 

Mnoho žien robia tú chybu, zodpovedajúce ich obočie farbou alebo zvoliť niečo oveľa temnejšieho, ktorá dáva veľmi intenzívny pohľad na čelo. 

Napríklad, ak máte tmavo hnedé vlasy a obočie, vybrať gaštan alebo kávu tieň nie čierne alebo espresso odtieň! Môžete tiež prejsť na mieste, ako je MAC alebo Sephora o pomoc výbere odtieňa.

Pre blondínky, odporúčam MAC očné tiene v Omega. 

U tmavých blondínok, odporúčam MAC očné tiene v betóne.

Pre brunetky, odporúčam MAC očné tiene v Brun.

Pre červenovlásky, odporúčam MAC očné tiene v Corku alebo Sedlo.

Ponorte šikmý štetec do tieňa a začať nanášať farbu z oblúku obočia ku koncom obočie. Táto oblasť má tendenciu byť tmavšie, takže je miesto, kde chcete zamerať produktu. 

load...

Ďalej použiť nejaký tieň k vnútornému kútiku čela a späť smerom k oblúku. Uplatnenie to takto by mala dať viac prirodzený vzhľad obočia.

Vzhľadom k tomu, vaše vlasy sú riedke pozdĺž spodnej časti obočia naneste tieň tam taky. Ak je to riedky na hornej časti čela, môžete ju aplikovať tam miesto. Možno budete musieť použiť ešte niekoľkokrát, aby sa dosiahlo požadovanej hĺbky.

Vždy rád použiť iný obočie kefu po aplikácii na očné tiene, kefa produktu cez obočie a zjemnenie žiadne hrany alebo intenzitu. 

Ak sa vaše obočie vyzerať príliš tmavý, je kefovanie je, ako by ste zložiť farbu. Netrite alebo stieranie, ako to bude robiť make-up vyzerať nerovnomerný. Držať kefovanie mimo farbu, až sa dostanete vzhľad sa vám páči.

Sabrina Rinaldi je Toronto- a Montreal báze vlasy a make-up umelcov.

load...