Krása

Oscars 2018: 10 najlepších vlasov a makeup vyzerá

Oscars 2018: 10 najlepších vlasov a makeup vyzerá

Nemôže prestať hovoriť o Oscary dnes? Pridaj sa do klubu! Je to ťažká práca, snažil sa rozhodnúť, ktoré celebrity stiahol najlepšie červenom koberci štýl noci.

Ale po dlhom zvažovaní som nakoniec zúžil svoj zoznam, tak čítajte ďalej a potom mi povedz, či máte rôzne výbery pre top 10! (Plus, bonus na konci:.., Ktorý som nemal vybrať a prečo)

load...

Zoë Saldana

Nič prelomová tu, ale to, čo mám rád o tomto pic Zoë je, že vyzerá ako doma, nie neprirodzený. So svojím zvlnenom levanduľovej šaty nepotrebovala žiadnu farbu na jej tvári, takže mäkké tieňovanie a líniové na oči vyzerá perfektne. A je tak ženská, ale potreboval nejakú vlnu vo vlasoch, takže tieto kaskádové tí dole chrbte priniesť romantiku.

Naomi Watts

Naomi vyzerá úplne rozkošný tu (napriek krvou podliate oko, chudáčik). Tie šaty robí divy pre jej tón pleti, a ja som rád, že jej maskérka len stále tak trochu odrážal modré okolo očí, s pop ružové pery a líca. Ale je to updo, ktoré naozaj zaslúžia najvyššie známky. Niekto by mohol nájsť to trochu chaotický, ale myslím, že objem a textúru aby vyzerala oveľa mladistvý než prísnejšie, formálnejšie odkázaný štýlu.

Jennifer Hudson

Hurá, J HUD je späť! Je to už dávno, čo som ju videl na červenom koberci, a ja som minul ju vždy kreatívne sa na červenom koberci vlasy a make-up. Rozhodne riskoval sem nosia vlasy dlhé, rovné a voľne, pretože v poslednej dobe sa dlhé vlasy, čo sme videli bol práve všadeprítomné postranné pozametal Hollywood vlny. Ale s týmto šaty, a pretože je to tak rovné a lesklé, je úplne funguje. Vlasy sú skoro ako doplnok v sebe!

Jennifer Lawrence

Ako môžete nemilovať Jennifer Lawrence? Vypnutie hlavného vypínača na Dior šaty inšpiroval obrovské množstvo dievča drťou. Aj keď som nebol fanúšik enormný Pouf šiat som si, že jej make-up z nej vyzerajú naozaj žiarivý. Updo bola tiež podpis Mark Townsend textúrou nádhera. Jedinou menšou závada? Zachytil som pár svetlovlasý upozorní, a je moc anti-zvýraznenie týchto dňoch, si nie som tak istý, o nich.

load...

Stacy Keibler

Wait-WHUT? Ja poradí Stacy Keibler vyššia ako JLaw? Ach áno, som. Čisto z tvorivého hľadiska vidíte, pretože napriek všetkým veľa dobrých vecí, o Jennifer, Stacy druh dostane na okraj, pokiaľ ide o nový a odlišný. Ja naozaj, ale naozaj páči tento faux 1920 v štýle bob, a myslel, že to dokonale spárované s ňou šaty. Taký skvelý nápad, keď chcete, aby vaše vlasy, aby sa hore, ale nie v tradičnom drdolu. Nebol Stacy za sebou dlhú cestu?

Olivia Munn

Jo, je B-list (C-list?), Ale Olivia poskytuje dobrú červený koberec. Bol som naozaj chýba jasná rúž na tohtoročných Oscaroch, takže našťastie sa rozhodla oživiť, čo sa trochu s týmto pekné maku pút. Je to dané mimo dokonale pohybom čierne tekuté fólie na hornej rias jediný riadok. A láskavý na updo je zaujímavé v tom, že zametá nízko nad jedným uchom.

Kristen Stewart

Tak nejako som miloval, keď Kristen predstavila vyzerala ako ona bola zdriemnuť do chrbta. Jej vlasy, tak ako tak, je určite ten čelami textúry-dobrú vec v mojej knihe, pretože to pomohlo bagatelizovať fanciness šiat, aby bolo chladnejšie a primerané veku. Ona tiež robila tento úžasný medi očné tiene vec v poslednej dobe. Omdlieť.

Reese Witherspoon

Pozri! Je to Elle Woods! Milujem, keď Reese len ide o to s skákacie blond kadere. Môže niekto iný robiť veľké vlasy takto? To si nemyslím. Alebo možno je to len, že "Amerika je zlatíčko" úsmev. Či tak alebo onak, som rád, že išla za roztomilú atmosféru viac ako sexy jeden. (Vzhľadom k tomu, myslím, že všetci vieme, že roztomilé Reese funguje, sexi Reese nie je.)

Nicole Kidman

Najväčším prekvapením večera pre mňa bolo, ako úplne neuveriteľné Nicole Kidman pozrel. A ja nie som len hovorím to preto, že som si lži aspoň trikrát týždenne, že by sme mohli byť vo vzťahu, nie je povedal. Nie, ja som dôveryhodne drvenie v tomto konkrétnom úsilí; oba voľné updo a super-minimálna líčenia sú absolútne spot-on. Teraz, ona je zjavne stále všetky stúpali s Botox a plnidlá a ďalšie veci. Ale počas rozhovorov, nebola zmrazená vôbec. Neviem, čo sa stalo, ale bol som uchvátený.

Jessica Chastain

V poriadku, takže aj keď Chastain vykradli na skutočné Oscar (jo?!?) Dávam jej hlavné BEAUTY EDITOR lásku pre Podivínský fantastické predstavenie po celú dobu tohto červeného koberca sezóny minulej noci hotela. Nikto robí moderné hollywoodsky glamour lepší: vlny, rúže, riasy! (Dokonca počúval nás a zatemnenej obočie trochu.) Je to ako v reálnom živote Jessica králik a ja som nad ním. Váš čas príde znova, Chastain-ja zakorenenie pre vás!

A teraz pár slov o tom, kto nerobil rez. (Väčšinou mená, divný).

  • Adele, ktorý je krásne, ale nemusela ťahať vlasy polovičná up, vyzerala desaťkrát lepšie, keď spievala a nosil ju uvoľniť.
  • Anne Hathawayová, ktorý sa vrátil do nudné znovu po krátkom záblesk nádeje. Aj keď možno som zaujatý po tomto Fake-falošný ďakovnej reči.
  • Amy Adams, ktorý vyzeral celkom celkovo, ale jednoducho nemal dosť deje nad krk, aby mi naozaj rozrušiť v oboch smeroch.
  • Amanda Seyfried, ktorého vlasy a make-up jej naozaj vo veku, pomyslel som si. Elegantná, kolísavá vrkoč by to fungovalo lepšie s vysokým výstrihom, aj keď to bol zlý šaty rovnako ako to sa nehodí na prsia.
  • Charlize Theron, ktorý je bohyňa, ale stále nemôže vynahradiť, aby bielené, koreňová Miley Cyrus vzhľad.
  • Jennifer Aniston, ktorý Prial by som nosiť červené častejšie ale potrebuje nájsť novú kolorista (blondína je stále príliš popolavý).

C'est tout! A teraz mi povedz:

Kto by sa na top 10 zoznamu? Kde my Súhlasíte alebo nesúhlasíte? Ktorá hviezda sa pozriete prekvapilo najviac?

load...