Krása

7 najlepších nápadov nechty kradnúť z týždňa módy v New Yorku

7 najlepších nápadov nechty kradnúť z týždňa módy v New Yorku

Ak ste niečo ako ja, potom ste pravdepodobne už chýba akékoľvek FW dobroty, ktoré išli dole len pred niekoľkými týždňami (vďaka bohu pre nás je tu Londýn, Miláno a Paríž hneď po). Okrem snové oblečenie, predného radu editor / celebrity prenasledovanie a presviedčať sám seba, že je to v poriadku nebyť 5'10 a majú Karlie Kloss 'tvár, je tu ešte jedna vec, ktorú som bol posadnutý: klince. Očividne. A pokiaľ išlo o nechty, FW nesklamal (ale v skutočnosti, to robí niekedy?). Tento rok sa na stany, klince boli všetky veci; z kreatívne a zábavné jednoduché a podhodnotené. Som tu, aby som vyradiť tie, ktoré tak tak a úctu vám s amazings.

load...

1. Cap-toe topánky mani na Kate Spade

Začnime s mojím jedným z mojich najobľúbenejších prstov pochádzajúcich z Kate Spade. Používanie Deborah Lippmann leštidla sa nail art bol inšpirovaný cap-toe topánky. Kto by si to pomyslel? To predstavovalo biely základ, striebro špičku a zvýrazňujúce riadok v variantov ružovej, červenej alebo žltej (tu uvedené), to všetko na "mandľového Etto" tvaru písmena nechtu. (To je tvar hybrid mandle / ihlové pre nás normálny ľud.) Tento dizajnový upútal moju pozornosť hneď, je to tak ideálny pre jar. Navyše, oni sú tak jednoduché. Nemohol som odolať, už sa snažil ich von!

Poľské tipy:

 • Deborah Lippmann Gél Lab
 • Deborah Lippmann Nail Color v Pseudo Hodvábne kimono (mliečne biely podklad, v novembri)
 • Deborah Lippmann Nail Color Bad Moon Rising (striebro, v októbri)
 • Deborah Lippmann Nail Color v prší muži
 • Deborah Lippmann Nail Color Groove je v srdci
 • Deborah Lippmann Nail Color v Walking on Sunshine (citrónovo žlté, v lete 2018)

2. Krystal-husto mani na cti

Vedľa boli klince na cti, urobil s Deborah Lippmann leští, taky. Bledo ružový odtieň sa tak pekne zdôraznené pyramíde kryštálmi Swarovski. Ako absolútne šik. Len posadnutý, ako jednoduché to bolo pohľad, ale napriek tomu dokázal byť veľmi dievčenské a trblietavé, taky. A ak sa vám dostať svoje ruky na niektoré kryštály (eBay je môj BFF, pokiaľ ide o tieto veci), potom je to tak DIY-schopný. Páči sa mi len pridať vrchnú vrstvu a potom opatrne umiestnite kryštály na vrchole pomocou pinzety, kým je ešte vlhký. Môžete ich presunúť okolo tad keď sú preč, ale nie moc, inak budete zničiť klinec. Zamknite ich do s viacerými zvrchníku. 

load...

Poľské tipy:

 • Deborah Lippmann Gél Lab
 • Deborah Lippmann Nail Color La Vie En Rose (svetlo ružové lesk; von na jar 2018)

3. Žiarivo biely mani na Nanette Lepore

Essie robil niektoré biele nechty na Nanette Lepore, ktoré boli jednoduché, ale tak svieže a čisté. Mám rád dobré biele klinec, ale jednoducho kričať prázdne plátno trochu moc pre OCD nechtov hračka, vo mne. Napriek tomu, že to bude úžasné prísť na jar (a stačí sa pozrieť na tom Lippy!). Viem, čo si myslíte bielej je tak ťažké s ním pracovať. A to je. Bohužiaľ, jediný spôsob, ako získať dobrú bielu klinec je nájsť dobré biely lesk. Ja by som určite odporučil Essie je Blanc, ktorý sa používa v tomto pohľade, alebo OPI je alpský sneh. Pokúsiť sa dostať svoje kabáty ako je to len možné, aby sa zabránilo prerastený-stvo. Hrubšie nátery zvyčajne stačiť!

Poľské tipy:

 • Essie Nail Polish v Blanc

4. Nude polmesiac mani na Milly a Lela Rose

Maslo London robil niektoré pol mesiaca v nahé a bielej combo pre Milly vyššie. A pol mesiaca opäť v nahé a bledo modrej pre Lela Rose nižšie.

Mám rád. Naozaj mám rád. Tento nechtový dizajn podtrhuje guľatý tvar a bude s najväčšou pravdepodobnosťou lichotiť viac zaoblené nechty, ale tiež som to videl robiť na akomkoľvek tvaru a dĺžky z krátkodobého aj dlhodobého na námestí alebo dýka-to nejako univerzálne lichotivé. 

Poľské tipy:

 • Maslo London Nail Foundation
 • Maslo London 3 Free Nail Lacquer vo vatových tyčiniek
 • Maslo London 3 Free Nail Lacquer Lady Muck

5. Diagonálne tipy na Holmes & Yang

Zbožňoval som to decentné ešte najzaujímavejších Mani že OPI urobil pre Holmes & Yang. Kto by si myslel, nerovný vlnovka tip bude vyzerať tak dobre? Ako hra na typické, tradičné, a v mojej mysli, oh-so-vŕtanie francúzskeho mani, to naklonený tip je moderný a ostrý. Navyše som videl toľko nail art v poslednej dobe s "negatívny priestor" (odchádzajúci prirodzený necht odtieň nahliadnuť skrz, či už je to málo alebo veľa). Aj keď to nie je tak dobré pre nás, s mimoriadne zafarbené prírodné nechty (me!), Je to zaujímavé, pekný a prichádza s veľmi malým úsilím. Úžasné. Oh, a kontrast medzi nahá a námorníctvo v tomto pohľade. Omdlieť.

Poľské tipy:

 • OPI lak na nechty v toľkých klauni... Tak málo času 
 • OPI lak na nechty v I Saw... U píla... Videli sme... Warsaw 

6. Trblietky tieň na Nicole Miller

Nicole Miller predstavoval iskrivý Ombre, aj keď sa zdalo, že viac fall-vhodnejšie ako na jar. Ale tento trblietavý vzhľad je všetky druhy pekne. Uskutočnené Maslo Londýne, tieto nechty určite urobil môj prvý traja. Z tohto pohľadu, oni aplikovali 444 ako základ a potom The Black Knight smerom nahor od špičky nechtu. Potom, kde dve farby splnená, poľský sa otrel miešať vzhľad, končiť s iným náterom The Black Knight. Znie to jednoducho, ale nikdy som sa snažil o ombre s trblietkami, mám pocit, že by bolo oveľa ťažšie ako s creme nechtami. Rozhodne ďalšie na mojom zozname to-pokus, takže dám vám vedieť.

Poľské tipy:

 • Maslo London 3 Free Nail Lacquer The 444
 • Maslo London 3 Free Nail Lacquer v The Black Knight

7. Holografický mani v RBI podľa Prabal Gurung

RBI by Prabal Gurung mal najväčší zábava nechty all: blýskavé holografické awesomeness (s použitím špeciálnej fólie!), Že umieram vyskúšať. Z tohto pohľadu, tenké prúžky holografické fólie, ktoré môžu byť vetva na eBay, boli umiestnené dole uprostred tri klince, zatiaľ čo prízvuk nechty predstavoval trblietky špičku. Všetko bolo vykonané cez jednoduchý nahé klinec. Nemôže nabažiť! Tiež som vyšilovat cez očný make-up. Že lesk. O MÔJ BOŽE.

Poľské tipy:

 • Maslo London Nail Foundation
 • Maslo London 3 Free Nail Lacquer v Leecy (AN opál vrchný náter, v októbri)

Po tom všetkom je povedal a urobil, trendy z stanov sa zdajú byť, že všetko ide, keď príde na nechty na jar budúceho roka, od sotva tam blyští bomby. Skôr než v-vaše-tvár šialené návrhy, nail art je definitívne preberá sofistikovanejšie, jednoduché a jemné štýlu. A to sa premieta do jednoduchších DIYs (yay!). Je to win-win. Uvidíme sa budúcu sezónu, FW!

Povedz mi:

Ktorý z týchto nechtových vzhľad sa vám páči? Už ste vyskúšali niektorú z týchto odtieňov ešte? Čo ste na sebe na svoje nechty zatiaľ tento rok na jeseň?

load...