Krása

Jennifer Love Hewitt farbila vlasy blondínka naozaj blondínka

Jennifer Love Hewitt farbila vlasy blondínka naozaj blondínka

Niekedy sa cítite zle, že nevyzerajú tak dokonalé, ako taký-a-taký-celebrita [vložiť svoju obľúbenú tu]. Potom tam sú časy, ako práve teraz, keď vidíte fotografie Jennifer Love Hewitt novú farbu vlasov a uvedomiť si, celebrity nie sú tak dokonalé, po tom všetkom.

load...

Bad farba sa stane, dokonca aj slávnych ľudí! A to je veľmi zlá:

Asi viete JLH ako šlapka so srdcom zo zlata na zoznamu klientov [alebo zo strany, päť, ak ste starý - Ed]. A pravdepodobne tiež ju poznáme ako bruneta. Naposledy sa objavila v krása editore sme uvažuje jej zlaté očné tiene.

Poor Len nedokážem chytiť prestávku. Ona nedávno ustúpil do centra pozornosti po narodení dcéry, jeseň, v novembri, debutovať novo blond vlasy k vystúpeniu na The Ellen DeGeneres Show.

Aj keď som si chcel urobiť zmenu, to jednoducho nie je spôsob, ako to urobiť. Po prvé, je tu mosadzný, žltkastý-oranžový odtieň tu deje, čo nevyhovuje jej tón pleti. Pozriete Ak sa na tento pohľad z boku, Jennifer tvár sčervenie, a vlasy sa stane žltá / oranžová. Nelichotivé brassiness prináša mimo všetku začervenanie v jej koži. Toner je potrebné čo najskôr! Bohužiaľ, mosadzné tóny majú tendenciu robiť farbivo práce vyzerať umelé a lacné, ktorý sa stane viac zapaľovač idete.

Budete tiež všimnúť, niektoré tmavé kusy. Ak sa na ne prichádza? Páčilo sa kolorista jednoducho zabudnúť na tieto diely? Je smutné, že efekt je menej multi-tonálne (čo som si istý, že bolo zámerom) a ďalšie ako rozšírenie klip-in, ktoré sa nezhodujú.

Čo sa týka svetiel, zaujímalo by ma, či Jennifer požaduje, aby vyzeral ako na strednej škole roztlieskavačky circa 2006? Zdá sa, že skončil takto. Tieto fólie upozorňuje sú na vine; tón v tóne BALAYAGE upozorňuje smerom ku koncom než bohaté, tmavej blondína by bolo oveľa lepšia voľba.

load...

Môžete si tiež všimnúť, ako v tomto treťom obrázku, počnúc okolo výške očí, vlasy začne svietiť oranžovo. Pri spracovaní vlasy (s farbou alebo bielidlá), budete musieť mať na pamäti históriu vlasom. Keby to bolo farebné skôr (ako je Jennifer má určite), potom sa tieto oblasti budú trvať dlhšie ako zdvihnúť panenskej vlasy, a každý dobrý kolorista by mať svoje vlastné riešenie pre nakladanie s týmto.

Dobrou správou je, to je úplne zachrániť. Ako môžete vidieť, Jennifer je nádherná; ona je jednoducho obeťou zlé farbivo zamestnanie. Ak ho chcete opraviť, rád by som vidieť bohaté, tmavé, béžová blondína namiesto žltej ona je v súčasnej dobe hojdacia. Tiež by som chcel vidieť tie kučery vykefovať a konca odľahčené s niektorými dieťa blond BALAYAGE kusov. Nepotrebujeme robiť reverzné Ombre už; to je 2018. Myslím vážne.

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o JLH nové farby? Mala by išli blondína vôbec? Akú farbu by ste radšej videli na nej?

load...